Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją od 26.02.2019 w Posty

 1. 3 punkty
 2. 3 punkty
  Mirku. Kilka lat organizowałeś PLWS i wiesz jak wygląda temat zmiany terminów wcześniej ustalonych. Zaczynają się przepychanki i każdy chce dopasować terminarz pod siebie. Nie ma szans, aby zmienić na inny termin który by wszystkim pasował. Wiesz to, bo odczułeś na własnej skórze. Jeżeli Tomek jako organizator nie powie twardo, że terminy raz ustalone nie podlegają zmianie, to zawsze będzie ktoś próbował dopasować terminarz pod swoje imprezy. Zawsze będzie też jednemu pasować a drugiemu nie. Uważam, że nie powinniśmy ulegać presji i zmieniać terminy pod tych, którzy bardziej krzyczą bo skrzywdzimy innych. Tomek podał terminy, podał miejsca zawodów i na tej podstawie drużyny potwierdzają swój udział. Każdy zaplanował sobie ten rok dopasowując podany terminarz PLWS. Jeżeli zawody kolidują z inną imprezą to każdy może zdecydować, która jest dla niego ważniejsza i w tej wystartować. Ja tak samo jak inni muszę rezygnować z jednych imprez na rzecz innych. Czytając Mirku posty naszych kolegów jest mi po prostu przykro (i pewnie Tobie też), że można obrażać organizatora aby załatwić swoje interesy. Terminy ustalone, zawodnicy zaplanowali starty, a komu nie pasuje zapraszamy w przyszłym roku. I najlepiej jako organizator, wtedy sam ustali terminarz na początku roku i nie będzie problemu, że mu coś nie pasuje.
 3. 2 punkty
  Serdecznie zapraszamy na pierwsze zawody eliminacyjne Świętokrzyskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego w 2019 roku (30.03.2019r) Miejsce: Chorzewa pierwszy zbiornik przy wejściu od parkingu Łowimy w 2 sektorach po 8 boksów w każdym. Sektor A (1-8) brzeg wschodni w lewo od wejścia głównego, Sektor B (9-16) brzeg zachodni na grobli między zbiornikami. Program Zawodów: 7.00 - 7.10 zbiórka przy wiacie między zbiornikami, potwierdzenie obecności 7.10 -7.40 sprawy organizacyjne, odprawa i losowanie 7.40 - 8.20 dojście do stanowisk 10.20 - I sygnał nęcenie ciężkie 10.30 - II sygnał rozpoczęcie zawodów 14.25 - III sygnał 5 min do końca zawodów 14.30 - IV koniec zawodów 14.30 - 15.00 ważenie 15.30 - posiłek i ogłoszenie wyników Uwaga ! Na stanowiska nie ma możliwości wjazdu samochodami, niezbędne systemy transportowe. Po przybyciu na parking wprowadzamy wózki na lewą stronę przy sektorze A, albo udajemy się bezpośrednio pod wiatę bez sprzętu, ponieważ będzie dużo czasu na dojazd do stanowisk bezpośrednio z parkingu. Posiłek jest zapewniony dla drużyn (2 osobowych) startujących w eliminacjach, jeżeli będą chętni na dodatkowy posiłek proszę o kontakt do 28.03.2019r. Organizator Mirek - tel. 692 158 104
 4. 2 punkty
  Witam wszystkich serdecznie. Możliwe, że w tym roku wrócę do grona startujących to wtrącę się troszkę w dyskusję. Osobiście jestem za tym aby konsultować wszelkie zmiany, informować o tych narzuconych z góry i omawiać te proponowane z wewnątrz ŚLWS w szerszym gronie. Jednak jest małe "ale". Dało się powyżej przeczytać pretensje pt. "nie przedyskutowano zmiany terminów" i ja rozumiem chwilowe oburzenie. Tylko trzeba sobie zdać sprawę z tego, że to nie jest wybór między "Niedziela, a Sobota" tylko wybór między "Będzie Liga w 2019, a Nie będzie Ligi w 2019". Panowie! Co tu omawiać w gronie? Jeden organizator zrezygnował, ostatnią deską ratunku (z tego co się orientuję nie było innych chętnych na organizację PLWS!) jest Tomek, który jednak może zorganizować cykl jedynie w soboty, a ktoś na niego naskakuje? Raczej powinno się pisać "dzięki Tomku, że się podjąłeś i uratowałeś cykl", a nie "nie przedyskutowano" - bo nie było nad czym dyskutować! Pojawienie się tematu zgłoszeń jest ostatecznym sprawdzianem dla "przyjmie się/nie przyjmie się". Po co tracić czas na dyskusję pt. "Robimy w Sobotę, czy nie robimy wcale?" - przecież Ci, którym soboty nie pasują by tam ponarzekali tylko, wszyscy by stracili czas i była by z tego tylko mniejsza szansa na powodzenie zawodów. Co do nagród i podziału kosztów na zawodach to jest to kwestia otwarta moim zdaniem. Konkretna propozycja, z podziałem na co kasa, ile tu ile tam - tylko nie "przykładowym", a "konkretnym" i wtedy możemy podejmować dyskusję na ten temat moim zdaniem. Tylko jeden argument mam na start - nie lubię sobie robić kanapek na zawody, więc jeśli nie dostanę michy po łowieniu to mi smutno jest i siedzę w kącie, a później się denerwuję i tupię nóżkami. Albo inaczej mówiąc - micha też nadaje klimatu, można sobie pobiesiadować, powymieniać poglądy wędkarskie, polityczne, wyznaniowe, orientacyjne czy co tam komu siedzi na sumieniu i duszy - a organizator w tym czasie może sobie policzyć co ma do policzenia i przygotować co ma do przygotowania, więc mój głos w tej jednej kwestii "z michą" lub "bez michy" jest prosty do rozszyfrowania. Wybór zbiorników? Byle było w co spławik wstawić - oczywiście zastrzegam sobie prawo do narzekania po zawodach i zrzucania winy za brak wyników na stanowisko, głębokość i charakterystykę łowiska, warunki atmosferyczne, ph wody, bolący odwłok i inne. Organizator musi to przełknąć i pamiętać, że ja tak zawsze, i że jestem świadomy następującego -> "chu****j baletnicy..."
 5. 2 punkty
  Dodam tylko, że sami zabijamy to co w tej imprezie było najfajniejsze czyli luz i koleżeńską atmosferę. Zrzucanie winy na organizatorów, rozmowy o potrzebie zwrócenia kosztów w postaci nagród. Przepychanki na forum na które patrzą nie tylko zawodnicy z naszego regionu. Coś się psuje... nie tak chcę wspominać wspólna zabawę z nutką rywalizacji...
 6. 1 punkt
  TOMEK

  Lista startowa ŚLWS 2019

  Witam. Odnotowałem 16 wpłat wpisowego od drużyn które będą startowały w tegorocznych eliminacjach PLWS 2019 (lista powyżej). Do zobaczenia na pierwszych eliminacjach 30.03.2019 Chorzewa.
 7. 1 punkt
  TOMEK

  Lista startowa ŚLWS 2019

  Zrezygnowała ze startu drużyna BREAM TEAM KIELCE
 8. 1 punkt
  KacprrrrD

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  a ja jupi jupi jeeeee będą pierwsze rybki w tym sezonie będziemy raczej po 10
 9. 1 punkt
  globi112

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  W najbliższą niedzielę 3.03 planujemy odwiedzić zbiornik w kilka osób i zrobić rekonesans. Przy okazji może uda się cosik połapać. Jeśli jest ktoś chce się podłączyć to serdecznie zapraszamy. Koło 10 będziemy na zbiorniku.
 10. 1 punkt
  Wujass

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  O 06.04 sobota nikt nie protestuje, a dałem 2 terminy jako alternatywe.
 11. 1 punkt
  Na wstępie zaznaczę że terminarz jak i miejsca rozgrywek były uzgadniane w gronie opiekunów zbiorników ( Rejów ,Maloszówka,Chorzewa,Zakrucze)po czym czym był ogłoszony publicznie 13.02. Od tej daty nikt nic nie napisał przez kolejne 7 dni o jakiś niedogodnościach odnośnie mojej prywaty ,zresztą której sam ostatecznie nie podejmowałem. Drużyny zaczęły się zgłaszać a to chyba jest jednoznaczne z dostosowaniem się do terminarza i regulaminu. I wszystko było OK do ukazania się terminarzu SENSASA dn 18.02 i dniem spornym zrobił się 11.05 (sobota), w których to zawodach chcieliby wystartować zawodnicy z naszej ligi . Na podstawie w/w informacji od forumowiczów propozycja Łukasza zbiornik Zakrucze odnośnie zmiany terminu na 31.03 jest nie do przyjęcia,spowodowało by to rezygnacją czterech drużyn. Z całym szacunkiem do drużyn z poprzednich edycji tak jak i tegorocznej, wiekszosci obecnie zapisanych druzyn odpowiada terminarz, mimo to chcielibyśmy dogodzić wszystkim odnośnie terminów ,tak tym zapisanym i tym którzy jeszcze mają się chęć zapisać,dlatego razem z opiekunami zbiorników poszukam alternatywy dla terminu majowego. Propozycje ogłosze do końca tygodnia,jeśli takową znajdziemy.
 12. 1 punkt
  z Dwoma Promilami będzie problem 31 marca. Przed chwilą rozmawiałem z chłopakami z Radoszyc im też ten termin koliduje ze swoimi planami więc nie dadzą rady wtedy przyjechać

Ogłoszenia

×