Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Wujass

Forumowicz
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wujass wygrał w ostatnim dniu 27 Luty

Wujass ma najbardziej lubianą zawartość!

O Wujass

 • Ranga
  Użytkownik
 • Urodziny 07.01.1988

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/Ko%C5%82o-Kara%C5%9B-Ma%C5%82ogoszcz-PZW-1779831098756502/

Profile Information

 • Płeć
  Facet
 • Skąd:
  Małogoszcz
 • Okręg
  Kielce

Ostatnio na profilu byli

377 wyświetleń profilu
 1. Wujass

  ŚLWS 2020

  Z tego co zasłyszałem, klaruje się Umer, K.Wielka i jakieś Browary w Końskich czy coś jeszcze ?
 2. kilka fotek od lasu Od kolegi Pawła
 3. Wujass

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  O 06.04 sobota nikt nie protestuje, a dałem 2 terminy jako alternatywe.
 4. Wujass

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  Witam jeszcze raz kolegów, teraz ja wam trochę po spiamuje na forum: Jako że niefortunnie Sensas na Szymanowicach tydzień przed GPP zrobił termin kolizyjny z zawodami na zbiorniku Zakrucze 11.05 (sobota) -- Sensas niby prestiż niższy ale na złość robią :), i rozważając nasze możliwości oraz konsultując to z kolegami chcącymi startować w PLWS mamy do rozdania 2 dodatkowe terminy do realizacji zawodów + tych zawodów u nas: 31.03.2019 (niedziela) lub 06.04.2019 (sobota). Jeszcze był termin na koniec majówki ale odpadł w przedbiegach. PS: dowcip dla uwagi.
 5. Wujass

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  planuje wypad w weekend, na razie nawał pracy nie pozwalał się wybrać
 6. Wujass

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  W mojej opinii fajnie wywalczyć nagrodę po zaciętej rywalizacji ale nie jest ona wyznacznikiem prestiżu zawodów - rangę zawodów stanowią zawodnicy, ale każdy kij ma 2 końce i nagrody też przyciągają dobrych zawodników ( coś w sensie moja racja jest mojsza niż twojsza ). Można z grubsza dzielić zawodników których przyciąga atmosfera rywalizacji z dobrymi graczami i tych dla których nagrody są nieco ważnijże :). Aktualnie szukanie sponsorów jest niezwykle trudne wiem ze skromnego doświadczenia w szukaniu sponsorów na zawody z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka jak ciężko od kogoś wydębić 100-200PLN i to na dzieci. Myślę że można rozważyć rezygnację kasy na obiady - przeznaczyć na nagrody, a tylko skromną cześć na np kiełbaskę z grilla. Może aktualnie taki półśrodek który zadowoli każdego - albo i nie. PS: co do startów w soboty mi osobiście nie przeszkadza choć jak mówi chińskie przysłowie " jestem robotem i do roboty zap.... w sobote"
 7. Wujass

  Lista startowa ŚLWS 2019

  Poczekacie do 1go aż matki boski grabieżnej będzie:)
 8. Wujass

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  Zalew mamy do dyspozycji - lodu nie ma. Zapraszam na rejon, można dać znać jak ktoś podjedzie na trening chętnie się podłączymy
 9. Wujass

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  Podejrzewam że na tym Orlenie z racji bliskości zbiornika sprzedają więcej % asortymentu niż paliwa
 10. Wujass

  Zbiornik Małogoszcz - Zakrucze

  To własnie jest droga dojazdowa ( między wałem a rzeką -widać na foto) tylko wyłożona betonowymi płytami .
 11. Jako że w tym roku mamy mieć okazję gościć jedną rundę PLWS i już miałem kilka telefonów w sprawie naszego łowiska dodam kilka informacji o nim jako że pewnie większość zawodników u na nie była. Wiosną przeważa płoć, trafiają się leszcze, karpiki, karasie i jazie. Głębokość zbiornika na 11-13m to 1,5-0,8m tam gdzie chcemy zorganizować zawody, przeważnie miękkie muliste dno. Na odległościówce 30-40m można poszukać koryta starej rzeki ok 1,8-2,2m wody. Dodaje jeszcze mapkę dojazdową od stacji Orlen ( nad sam zalew dojedziemy asfaltem - a dookoła zalewu betonowe płyty można pojechać bezpośrednio za stanowisko). Do łowienia przyda się podest mocowany linką do korny wału - spadek płyt betonowych mierzony kątomierzem w telefonie 25-27 stopni. Jak lód puści na łowisku dam znać na forum.
 12. Wujass

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  Nas też proszę uwzględnić - Karaś Małogoszcz
 13. Wujass

  Sezon 2019

  Witam Dałem propozycję koledze Mirkowi że możemy zorganizować turę na naszym Małogoskim Zalewie - niestety tylko wczesną wiosną - marzec / kwiecień bo potem zalew zarasta. Nie widzę problemu organizacji, może ktoś u nas był i byłby chętny przyjechać. Teoretycznie można zorganizować box na płytach. Chętnych do wglądu w nasz zbiornik zapraszam na facebooka koła: https://www.facebook.com/pages/category/Community/Koło-Karaś-Małogoszcz-PZW-1779831098756502/
 14. Wujass

  Terminarz ŚLWS 2018

  Da rade wstawić jakąś grafikę z dojazdem od drogi głównej do miejsca spotkania.
×