Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Jacek Denkiewicz

Moderator
  • Zawartość

    168
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    8

Jacek Denkiewicz wygrał w ostatnim dniu 4 Maj

Jacek Denkiewicz ma najbardziej lubianą zawartość!

O Jacek Denkiewicz

  • Ranga
    Forumowicz
  • Urodziny 19.03.1966

Contact Methods

  • Strona WWW
    http://www.wedkarskirelaks.pl

Profile Information

  • Płeć
    Facet
  • Skąd:
    Gorzów Wlkp
  • Okręg
    Gorzów Wlkp

Ostatnio na profilu byli

657 wyświetleń profilu
  1. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Pierwsza tura zawodów za nami. Oficjalne wyniki. 1.Sens Życia.....................................3pkt Andrzeju Lubasiewicz ....2-sektorowa Zbigniew Milewski.........1-sektorowa 2.Maniakalni Maniacy Wędkowania....4pkt Piotr Piotrowicz,......1 Damian Jackowski....3 3.Dorado1..................................11pkt Waldemar Kryński.....9 Paweł Błauciak.........2 4.Metaxa Team........................12pkt Kwiatkowski Marcin.....4 Dobrzaniecki Jakub.....8 4.West Team............................12pkt Robert Bajenka.......8 Adam Stefaniak.....4 4.Lubusz Taem........................12pkt Emil Matjaszko......7 Marcin Karaś........5 4.Team Gold Fisz Projekt Plus......12pkt Maciej Łopata.......6 Andrzej Greczuk...6 8.Amatorzy Team.....................13pkt Tomasz Płocha..............3 Grzegorz Petrykowski...10 9.Roksa...................................16pkt Kamiński Robert.....5 Samuel Bogdan....11 10.Amigole..........................18pkt Jacek Kudełka .......12 Henryk Bednarz......6 11.Team Działkowscy...................20pkt Działkowski Grzegorz.....11 Karwat Robert................9 12.Jutro będzie lepiej ..................25pkt Grzegorz Pielasa.....15 Kacper Bednarz.......10 13.TK Leszcze.........................26pkt Grzegorz Kasiński......13 Roman Telesiński......13 14.Ewika .................................27 Ewa Marszałek......15 Katarzyna Dec.......12 15.Dorado................................28 Jacek Denkiewicz..................14 Krzysztof Denkiewicz rezerwa Gracjan Łopaczyk....14 Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę pomimo szalonego wiatru który złamał nie jedna tyczę.
  2. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 26.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 600 pkt będą pobierane przy zapisach. tel.501 508 125 Zbiórka 8.00 8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 10.50 pierwsze nęcenie 11.00 - 15.00 łowienie 15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników. W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.
  3. Jacek Denkiewicz

    Zgłoszone drużyny 2019

    Wielki powrót !!! gratulacje i zaraz dopisuję.
  4. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Ze względu na zawirowania zawodów w Okręgu Zach.Pomorskim musiałem zmienić daty .Niestety z niedzieli na sobotę co nie jest mi w ogóle na rękę ,ale zobaczymy ile zyskam drużyn.
  5. Jacek Denkiewicz

    Zgłoszone drużyny 2019

    Zaczynamy zapisy na 2019 .Zgłoszenia na stronie lub pod nr.tel.Jacek 501 508 125 1.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 2.Jutro będzie lepiej Grzegorz Pielasa Kacper Bednarz 3.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz rezerwa Gracjan Łopaczyk 4.Dorado1 Waldemar Kryński Paweł Błauciak 5. TK Leszcze Grzegorz Kasiński Roman Telesiński 6.Amigole Jacek Kudełka Henryk Bednarz 7.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak 8.Sens Życia Andrzeju Lubasiewicz Zbigniew Milewski 9.Metaxa Team Kwiatkowski Marcin Dobrzaniecki Jakub 10.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec 11.Lubusz Taem Emil Matjaszko Marcin Karaś 12.Maniakalni Maniacy Wędkowania Piotr Piotrowicz, Damian Jackowski 13.Roksa Kamiński Robert Samuel Bogdan 14.Team Gold Fisz Projekt Plus Maciej Łopata Andrzej Greczuk 15.Team Działkowscy Działkowski Grzegorz Karwat Robert
  6. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Ogłaszam rezerwację dat do zawodów PLWS. 1.26.05.2019 Ognica rz.Odra 2.24.08 .2019 "Ściana "Świerkocin rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę ) 3.07.09.2019 "Opaska" Kostrzyn rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę ) Rezerwowe łowisko Ognica rz.Odra Obecne daty są wolnymi datami z czterech okręgów tj.Piła,Szczecin,Z.Góra,Gorzów wlkp.i proszę kołka oraz kluby aby dostosowały się do w\w dat gdyż moje pole manewru zmian w datach jest bliskie zeru
  7. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2019 jest taki sam jak w roku 2018 jednak zmienia się wpisowe; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura. 3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt 4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2018 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2019r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.05. 2019r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa. 8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która na łowisku rozstawi i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów. Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu. Pierwsze zawody przewiduje przełom Kwietnia -Maja drugie Lipiec Sierpień trzecie Wrzesień Niestety dokładne daty przyjmę po przeanalizowaniu dat okręgowych PZW Gorzów,Z.Góra,Szczecin,Piła -gdyż takie wstępne pojedyncze deklaracje posiadam od zawodników.
  8. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki po trzech turach.Klasyfikacja końcowa. Na dzień dzisiejszy pomimo trzech gwarantowanych miejsc w finale żadna drużyna z lubuskiego nie zadeklarowała się na wyjazd finałowy .Poczekamy zobaczymy -albo niech się cieszą inne regiony. 1.Sens Życia pkt 12 Andrzej Lubasiewicz Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team pkt .20 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 3.Metaxa 7 Team pkt 22 Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 4.Choszczno pkt.26 Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 5.Lorent Team pkt.39 waga ryb 63585 Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 6.West Team Robert Bajenka pkt.39 waga ryb 35875 Adam Stefaniak 7.Lubusz Team pkt.40 Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko 8.T-K Leszcze pkt.52 Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 9.Dorado pkt.55 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 10.Team Piodaw pkt.56 Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 11.Trzcianka Eltrans Team pkt.58 Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 12.Szalone byki Dorado pkt.61 Waldemar Kryński Adam Walenciak 13.Ewika pkt.64 Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  9. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki trzecia i ostatnia tura Kostrzyn warta 09.09.2018 1.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt.drużyny 4 wynik... 31370 Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..4..wynik...25620 3.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...9...wynik...16115 4.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...10 ...wynik...16860 5.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt .11 wynik...13500 6.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...13...wynik...15040 7.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..13....wynik...13145 8.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 13 wynik drużyny 12535 Marcin Kwiatkowski 9.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...10510 10.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 19...wynik....7025 11.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.21...wynik....6825 12.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....22 ...wynik...6020 13.Trzcianka Eltrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...26...wynik...2300
  10. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; W dniu 9.09.2018. na rz.Warcie w miejskości Kostrzyn n\o ("Opaska "ujście Warty do Odry)odbędzie się trzecia i ostatnia tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125 Zbiórka 7.00 7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek i ogłoszenie wyników oraz rozdanie pamiątkowych pucharów dla zwycięskich drużyn.
  11. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki zmagań PLWS w dniu 19.08.2018 rz.Warta Świermocin 1.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 22520 Krzysztof Nowaczyk 2.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 6 wynik drużyny 20780 Marcin Kwiatkowski 3.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...13620 4.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt .10 wynik...20010 5.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....11 ...wynik...12220 6.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...14...wynik...11410 7.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...14 ...wynik...10860 8.Trzcianka Eltrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...15...wynik...7430 9.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...17...wynik...9740 10.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...9250 11.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..22....wynik...5770 12.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 22...wynik....4140 13.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.22...wynik....3780 Wyniki po dwóch turach; 1.Sens Życia pkt 8 Andrzej Lubasiewicz Krzysztof Nowaczyk 2.Metaxa 7 Team pkt 9 Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 3.Choszczno pkt.15 Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 4.Amatorzy Team pkt .16 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 5.Lubusz Team pkt.27 Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko 6.Lorent Team pkt.29 Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 7.T-K Leszcze pkt.30 Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 7.West Team Robert Bajenka pkt.30 Adam Stefaniak 9.Trzcianka Eltrans Team pkt.32 Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 10.Team Piodaw pkt.39 Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 11.Szalone byki Dorado pkt.40 Waldemar Kryński Adam Walenciak 12.Dorado pkt.42 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 13.Ewika pkt.45 Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  12. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 19.08.2018. na rz.Warcie w miejskości Świerkocin (Ściana)odbędzie się druga tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125 Zbiórka 7.00 7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.
  13. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki Pierwszej tury PLWS rz,Odra Ognica .2018 Zanim zacznę chciałbym przeprosić wszystkich uczestników za wyczytane w nieprawidłowej kolejności zdobytych miejsc oraz punktów po zawodach .Przyczyną była burza i pośpiech .Prawidłowe miejsca oraz zdobyte punkty po korektach ; 1.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 3 wynik drużyny 36450 Marcin Kwiatkowski 2.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 46130 Krzysztof Nowaczyk 3.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt ..5 wynik...34780 4.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...27560 5.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...10...wynik...24930 6.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...15 ...wynik...20850 7.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...16...wynik...18350 8.Trzcianka Eletrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...17...wynik...19580 9.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.18...wynik....15845 10.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....19 ...wynik...12055 11.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..20....wynik...12590 12.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...22..wynik...10830 13.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 23...wynik....9690 Na dzień dzisiejszy sklasyfikowano trzynaście drużyn co mnie cieszy.Wyniki sektorowe do wglądu na następnych zawodach przy stoliku sędziowskim .Dziękuję Markowi oraz jego żonie za pomoc i organizację zawodów na ternie zachodniopomorskiego województwa .Sam po prostu bym nie dał rady.
  14. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Dojazd na łowisko wysłany przez kol.Marka. http://wedkarskirelaks.pl/forum/zawody-splawikowe/1167-plws-2018-lubuskie#6989
  15. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 27.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 400 pkt będą pobierane przy zapisach. tel.501 508 125 Zbiórka 8.00 8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 10.50 pierwsze nęcenie 11.00 - 15.00 łowienie 15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników. W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.
×