Skocz do zawartości
Forum PLWS

Jacek Denkiewicz

Moderator
  • Zawartość

    150
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    7

Jacek Denkiewicz wygrał w ostatnim dniu 13 Styczeń 2017

Jacek Denkiewicz ma najbardziej lubianą zawartość!

O Jacek Denkiewicz

  • Ranga
    Forumowicz
  • Urodziny 19.03.1966

Contact Methods

  • Strona WWW
    http://www.wedkarskirelaks.pl

Profile Information

  • Płeć
    Facet
  • Skąd:
    Gorzów Wlkp
  • Okręg
    Gorzów Wlkp

Ostatnio na profilu byli

227 wyświetleń profilu
  1. Zgłoszone drużyny PLWS 2018

    Są deklaracje ,więc przedłużam termin zgłoszeń do 15 05.2018 zapraszam !
  2. Szukam pary do startu w 2018 r

    Wszyscy którzy szukają pary -tutaj można dać ogłoszenie
  3. Zawody 2018

    Jako ,że zapisy do PLWS w lubuskim kończą się 20.04.2018 proszę o decyzję oraz potwierdzenie startów na 2018 r.Jak widać na dzień dzisiejszy wiosna o nas zapomniała i drużyny zapomniały o startach w PLWS. Niestety jeśli frekwencja będzie poniżej dwunastu drużyn PLWS w lubuskim w 2018 nie odbędzie się. Na dzień dzisiejszy mam zapewnienia z Zachodniopomorskiego o starcie drużyny która zaoferowała swój start oraz zorganizowanie jednej tury na ich terenie . Propozycje tur i łowisk na 2018 27.05. Ognica Szczecin 19.08 . Świerkocin 09.09. Opaska Kostrzyn Chętnych zapraszam do zapisów telefonicznych lub na forum !
  4. Zgłoszone drużyny PLWS 2018

    Otwieram listę startową drużyn na 2018 r 1.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 2.Team Amatorzy Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 3.West Team Robert Bejenka Adam Stefaniak. 4.Dorado 303 Bogdan Samuel. szuka pary 5.Marek Team Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 6.Orły Bogdaniec Tylicki Józef Telesiński Roman 7.Dorado1 Waldemar Kryński szuka pary. 8.Lubusz Team Kochanowski Mateusz Matjaszko Emil; 9...rezerwacja 10.Team PIODAW Piotr Bielecki Dawid Trzebny
  5. Zawody 2018

    Ze względu na kolizje zawodów (powód wyżej) pierwsze zawody odbędą się 27.05.2018.
  6. Zawody 2018

    Skąd masz takie informacje oficjalnie na stronie PZW Z.Góra nic nie ma i na pewno nie było dwa tygodnie temu. ps.faktycznie znalazłem terminarz zatwierdzony 27.12.2017 i się zgadza .Po prostu przesuniemy o tydzień . Szkoda ,że OKS.Z.Góra nie przychylił się do prośby rezerwacji tych trzech terminów w roku.Natomiast dzięki dla OKS-u w Gorzowie który bez problemu ustalił daty ważnych imprez w Okręgu pomijając nasze propozycje terminów.Przecież te zawody robi się dla członków okręgów i trzeba to sobie jasno powiedzieć ,że OKS jest dla zawodników ,a nie odwrotnie .Rozumiem ,że Okręgi pasują się do GPP i MP ,ale jeśli już przy ustalaniu imprez okręgowych jest prośba grupy wędkarzy na określone trzy daty w roku to zawsze można się dogadać szczególnie ,że PLWS Lubuskie to dwa okręgi a wspólna impreza i naprawdę ciężko wpasować się w terminy
  7. Zawody 2018

    Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2018 jest taki sam jak w roku ubiegłym i w ramach przypomnienia; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura. 3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt 4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2017 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2018r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2018r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa. 8.Startowe 66.6... pkt .od osoby tj.133,3... od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.400 pkt .Startowe do uzgodnienia .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 150 pkt.z każdych zawodów dla sędziów na łowisku. 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.
  8. Zawody 2018

    Mamy Grudzień i pora podać rezerwację dat na 2018r.dla lubuskiego .Prosił bym bardzo zainteresowanych ,aby przy ustalaniu zawodów w kołach,klubach i okręgach wziąć pod uwagę niżej podane daty ,aby dać możliwość startu zawodnikom. 1.27.05.2018 2.19.08.2018 3.09.09.2018 Łowiska zostaną podane w późniejszym terminie tak ,aby nie powtórzył się tegoroczny rok gdzie z góry założyłem iż ryby będą ,a niestety z rybostanem i stanem wody był problem Terminy mogą ulec zmianie jedynie w kolizji z zmianami w MP i MO .
  9. Finał PLWS 2017 / Komunikat 1.

    Po finale w naszym województwie tj.Lubuskie nikt się nie deklarował na wyjazd finałowy PLWS.Tak więc z lubuskiego dwa miejsca dodatkowe i powodzenia w finale.
  10. Zawody 2017

    Wyniki trzeciej tury i niestety bezrybnej 1. Dorado 77 Jan Włodarczak.....3 miejsce sektowe Jacek Kozielski......1. miejsce sektorowe- razem 4 punkty. wynik drużyny 2375 2.Hanys Team Sandecki Tomasz....1 Grzegorz Wieczorek......8 razem 9 pkt wynik 2840 3.Bogdaniec Telesiński Roman ....3 Tylicki Józef....6 razem 9pkt wynik 965 4.West Team Bajenka Robert....2 Stefaniak Adam....8 razem 10 pkt. wynik1145 5.Amatorzy Płocha Tomasz...4 Petrykowszki Grzegorz ...6 razem 10 wynik 1015 6.Dorado Denkiewicz Jacek ....2 Denkiewicz Krzysztof ....8 razem 10 wynik 925 7.Dorado1 Waldemar Kryński.....4 Kemal Yildiz ......8 razem 12 wynik 495 8.Bogdaniec Leszcze Kasiński Grzegorz ......8 Lorentowicz Tadeusz ......5 razem 13 wynik 435 9.Dorado 303 Samuel Bogdan....5 Cholewiński Piotr.....8 razem 13 wynik 385 10.KSS Krosno Odrzańskie Walenciak Adam.....8 Patelski Marcin.....8 razem 16 wynik 00 11.Goldfish Projekt Plus Dariusz Wróbel.....14 Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt 11.Choszczno Karaś Marcin....14 Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt Wyniki po trzech turach 1. Dorado 77 .....13 pkt. Jan Włodarczak Jacek Kozielski 2.Dorado 303...... 21pkt Bogdan Samuel. Cholewiński Piotr 3. Amatorzy......23 pkt Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 4.Bogdaniec.....32 pkt Teleśiński Roman Dobrzański Andrzej. 5.Hanys Team......34pkt Marcin Berger Sandecki Tomasz 6.Dorado1......36pkt Waldemar Kryński Kemal Yildiz. 7.Bogdaniec Leszcze .......37pkt Lorentowicz Tadeusz Kasiński Grzegorz 8.Dorado......45 pkt Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 9.West Team.......46 pkt Robert Bejenka Adam Stefaniak 10.KSS Krosno Odrzańskie.....50pkt Adam Walenciak Marcin Patelski 11.Goldfish Projekt Plus.......72 pkt Dariusz Wróbel Maciej Łopata 12.Choszczno........75 pkt Karaś Marcin Łopaczyk Gracjan Gratulacje dla zwycięzców i przegranych i zapraszam na przyszły rok .Dziękuje Waldkowi Kryńskiemu za oprawę i sponsoring we wszystkich turach zawodów.Kemalowi za posiłki(Produkcja mięsa kebap hurtownia sprzedaż i restauracje) zawsze pyszne.Dziękuję wszystkim sędziom za rzetelne sędziowanie,podliczanie wyników , oraz warzenie ryb. Jak zadecydowano na ostatnich zawodach w dniu dzisiejszym zawody w przyszłym roku odbędą się w sektorach więc w przyszłym roku będzie obowiązywał regulamin z roku obecnego tj.2017. Do zobaczenia w przyszłym sezonie pozdrawiam Jacek.
  11. Zawody 2017

    Na pewno nikogo nie zaskoczę ,że na Wartę w Kostrzynie nie wejdziemy .Związku z tym po konsultacjach stwierdzam iż przenosimy zawody na Świerkocin .Z tego co mi wiadomo krąp wrócił na ścianę i jest go sporo są również bonusy więc o wyniki nie ma co się martwić. Ogłoszenie . Trzecia(finałowa) tura PLWS dn.17.09. 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajduje się na sektor B (na starym miejscu spotkań) 7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności 7.30 losowanie 8.00-9.50 przygotowanie do łowienia 9.50-nęcenie ciężkie 10.00 -14.00 łowienie 14.00-14.30 Warzenie ryb 14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.
  12. Zawody 2017

    Wyniki drugiej tury PLWS 15.08.2017 Warta Świerkocin. 1.Dorado 303 Bogdan Samuel..... 1sek Cholewiński Piotr ..... 3sek... . razem 4pkt ..... wynik 19320 pkt 2. Dorado 77 Jan Włodarczak.....1 Jacek Kozielski......3.....razem 4....... 18540pkt 3. Amatorzy Tomasz Płocha......5 Grzegorz Petrykowski.....2....razem 7.......18365pkt 4..Dorado1 Waldemar Kryński....5 Kemal Yildiz....4....razem9.....14120pkt 5.Hanys Team Marcin Berger......2 Tomasz Sandecki.....8....razem10.....10165pkt 6.Bogdaniec Leszcze Lorentowicz Tadeusz....8 Kasiński Grzegorz.....4...razem12.....12730pkt 7.Dorado Jacek Denkiewicz....6 Krzysztof Denkiewicz.....9....razem15....8160pkt 8.KSS Krosno Odrzańskie Adam Walenciak....6 Marcin Patelski.....10....razem16.....9900pkt 9.West Team Robert Bejenka ...7 Adam Stefaniak....9....razem16 .....6495pkt 10.Bogdaniec Teleśiński Roman ....10 Dobrzański Andrzej......7...razem 17......5725pkt 11.Goldfish Projekt Plus Dariusz Wróbel.....14 Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt 11.Choszczno Karaś Marcin....14 Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt Szczegółowe wyniki sektorów do wglądu na następnych zawodach. Wyniki Po dwóch Turach 1.Dorado 303...... 8 pkt. Bogdan Samuel. Cholewiński Piotr 2. Dorado 77 .....9 pkt. Jan Włodarczak Jacek Kozielski 3. Amatorzy......13 pkt Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 4.Bogdaniec.....23 pkt Teleśiński Roman Dobrzański Andrzej. 5.Bogdaniec Leszcze .......24pkt Lorentowicz Tadeusz Kasiński Grzegorz 5.Dorado1......24pkt Waldemar Kryński Kemal Yildiz. 7.Hanys Team......25pkt Marcin Berger Tomasz Sandecki 8.KSS Krosno Odrzańskie.....34pkt Adam Walenciak Marcin Patelski 9.Dorado......35 pkt Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 10.West Team.......36 pkt Robert Bejenka Adam Stefaniak 11.Goldfish Projekt Plus.......44 pkt Dariusz Wróbel Maciej Łopata 12.Choszczno........47 pkt Karaś Marcin Łopaczyk Gracjan
  13. Zawody 2017

    Ogłoszenie . Druga tura PLWS dn.15.08 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajdował się na sektor A GPO Gorzów 7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności 7.30 losowanie 8.00-9.50 przygotowanie do łowienia 9.50-nęcenie ciężkie 10.00 -14.00 łowienie 14.00-14.30 Warzenie ryb 14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.
  14. Zawody 2017

    W kalendarzu PLWS są zawody 15.08 na Odrze w Ciemnicach ,a że Odra w tym roku kaprysi pod względem brań i rybostanu chciałbym sprawdzić czy ryba będzie w łowisku ? Znacie mnie ja chcę na zawodach łowić i proponuję następujące rozwiązanie. Ze względu na GPO w Gorzowie w Świerkocinie dn.30.07 Niedziela- to dn.29.07.2015 (Sobota) spotkanie(mini zawody) na Odrze w Ciemnicach o godz.8.00 .w celu przetestowania łowiska pod względem rybostanu. Po dwie dyszki do czapki zwycięzca zagarnia wszystko Po tym spotkaniu zapadnie decyzja czy będziemy łowić w Ciemnicach ?czy spotkamy się na Warcie w Kostrzynie ?. Wszystkich chętnych zapraszam.
  15. Zawody 2017

    Wyniki pierwszej tury PLWS Lubuskie 1.Dorado 303 Bogdan Samuel..... 3sek Cholewiński Piotr ..... 1sek... . razem 4pkt ..... wynik 9795pkt 2. Dorado 77 Jan Włodarczak.....2 Jacek Kozielski......3.....razem 5 ....... 8495pkt 3. Amatorzy Tomasz Płocha......5 Grzegorz Petrykowski.....1....razem 6.......12810pkt 4.Bogdaniec Teleśiński Roman ....2 Dobrzański Andrzej......4...razem 6......9250pkt 5.Bogdaniec Leszcze Lorentowicz Tadeusz....8 Kasiński Grzegorz.....4...razem12.....6505pkt 6.Dorado1 Waldemar Kryński....6 Kemal Yildiz....9....razem15.....4400pkt 7.Hanys Team Marcin Berger......5 Tomasz Sandeck.....10....razem15.....4005pkt 8.Goldfish Projekt Plus Dariusz Wróbel.....10 Maciej Łopata....6...razem16.....5580pkt 9.KSS Krosno Odrzańskie Adam Walenciak....7 Marcin Patelski.....11....razem18.....5385pkt 10.Choszczno Karaś Marcin....7 Łopaczyk Gracjan....12....razem19....3595pkt 11.Dorado Jacek Denkiewicz....12 Krzysztof Denkiewicz.....8....razem20....4365pkt 12.West Team Robert Bejenka ....11 Adam Stefaniak....9....razem20 .....4005pk Szczegółowe wyniki sektorowe do wglądu na zawodach.
×