Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Jacek Denkiewicz

Moderator
  • Zawartość

    160
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    7

Wszystko napisane przez Jacek Denkiewicz

  1. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2019 jest taki sam jak w roku 2018 jednak zmienia się wpisowe; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura. 3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt 4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2018 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2019r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2019r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa. 8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która na łowisku rozstawi i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów. Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu. Pierwsze zawody przewiduje przełom Kwietnia -Maja drugie Lipiec Sierpień trzecie Wrzesień Niestety dokładne daty przyjmę po przeanalizowaniu dat okręgowych PZW Gorzów,Z.Góra,Szczecin,Piła -gdyż takie wstępne pojedyncze deklaracje posiadam od zawodników.
  2. Jacek Denkiewicz

    Zawody,regulamin- 2019

    Ogłaszam rezerwację dat do zawodów PLWS. 1.26.05.2019 Ognica rz.Odra 2.25.08 .2019 "Ściana "Świerkocin rz.Warta 3.08.09.2019 "Opaska" Kostrzyn rz.Warta Obecne daty są wolnymi datami z czterech okręgów tj.Piła,Szczecin,Z.Góra,Gorzów wlkp.i proszę kołka oraz kluby aby dostosowały się do w\w dat gdyż moje pole manewru zmian w datach jest bliskie zeru
  3. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Mamy Grudzień i pora podać rezerwację dat na 2018r.dla lubuskiego .Prosił bym bardzo zainteresowanych ,aby przy ustalaniu zawodów w kołach,klubach i okręgach wziąć pod uwagę niżej podane daty ,aby dać możliwość startu zawodnikom. 1.27.05.2018 2.19.08.2018 3.09.09.2018 Łowiska zostaną podane w późniejszym terminie tak ,aby nie powtórzył się tegoroczny rok gdzie z góry założyłem iż ryby będą ,a niestety z rybostanem i stanem wody był problem Terminy mogą ulec zmianie jedynie w kolizji z zmianami w MP i MO .
  4. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki po trzech turach.Klasyfikacja końcowa. Na dzień dzisiejszy pomimo trzech gwarantowanych miejsc w finale żadna drużyna z lubuskiego nie zadeklarowała się na wyjazd finałowy .Poczekamy zobaczymy -albo niech się cieszą inne regiony. 1.Sens Życia pkt 12 Andrzej Lubasiewicz Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team pkt .20 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 3.Metaxa 7 Team pkt 22 Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 4.Choszczno pkt.26 Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 5.Lorent Team pkt.39 waga ryb 63585 Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 6.West Team Robert Bajenka pkt.39 waga ryb 35875 Adam Stefaniak 7.Lubusz Team pkt.40 Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko 8.T-K Leszcze pkt.52 Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 9.Dorado pkt.55 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 10.Team Piodaw pkt.56 Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 11.Trzcianka Eltrans Team pkt.58 Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 12.Szalone byki Dorado pkt.61 Waldemar Kryński Adam Walenciak 13.Ewika pkt.64 Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  5. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki trzecia i ostatnia tura Kostrzyn warta 09.09.2018 1.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt.drużyny 4 wynik... 31370 Zbigniew Milewski 2.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..4..wynik...25620 3.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...9...wynik...16115 4.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...10 ...wynik...16860 5.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt .11 wynik...13500 6.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...13...wynik...15040 7.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..13....wynik...13145 8.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 13 wynik drużyny 12535 Marcin Kwiatkowski 9.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...10510 10.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 19...wynik....7025 11.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.21...wynik....6825 12.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....22 ...wynik...6020 13.Trzcianka Eltrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...26...wynik...2300
  6. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; W dniu 9.09.2018. na rz.Warcie w miejskości Kostrzyn n\o ("Opaska "ujście Warty do Odry)odbędzie się trzecia i ostatnia tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125 Zbiórka 7.00 7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek i ogłoszenie wyników oraz rozdanie pamiątkowych pucharów dla zwycięskich drużyn.
  7. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki zmagań PLWS w dniu 19.08.2018 rz.Warta Świermocin 1.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 22520 Krzysztof Nowaczyk 2.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 6 wynik drużyny 20780 Marcin Kwiatkowski 3.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...13620 4.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt .10 wynik...20010 5.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....11 ...wynik...12220 6.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...14...wynik...11410 7.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...14 ...wynik...10860 8.Trzcianka Eltrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...15...wynik...7430 9.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...17...wynik...9740 10.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...9250 11.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..22....wynik...5770 12.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 22...wynik....4140 13.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.22...wynik....3780 Wyniki po dwóch turach; 1.Sens Życia pkt 8 Andrzej Lubasiewicz Krzysztof Nowaczyk 2.Metaxa 7 Team pkt 9 Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 3.Choszczno pkt.15 Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 4.Amatorzy Team pkt .16 Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 5.Lubusz Team pkt.27 Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko 6.Lorent Team pkt.29 Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 7.T-K Leszcze pkt.30 Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 7.West Team Robert Bajenka pkt.30 Adam Stefaniak 9.Trzcianka Eltrans Team pkt.32 Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 10.Team Piodaw pkt.39 Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 11.Szalone byki Dorado pkt.40 Waldemar Kryński Adam Walenciak 12.Dorado pkt.42 Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 13.Ewika pkt.45 Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  8. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 19.08.2018. na rz.Warcie w miejskości Świerkocin (Ściana)odbędzie się druga tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125 Zbiórka 7.00 7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 9.50 pierwsze nęcenie 10.00 - 14.00 łowienie 14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.
  9. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Wyniki Pierwszej tury PLWS rz,Odra Ognica .2018 Zanim zacznę chciałbym przeprosić wszystkich uczestników za wyczytane w nieprawidłowej kolejności zdobytych miejsc oraz punktów po zawodach .Przyczyną była burza i pośpiech .Prawidłowe miejsca oraz zdobyte punkty po korektach ; 1.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 3 wynik drużyny 36450 Marcin Kwiatkowski 2.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 46130 Krzysztof Nowaczyk 3.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk ....pkt ..5 wynik...34780 4.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...27560 5.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko....pkt...10...wynik...24930 6.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz ...pkt...15 ...wynik...20850 7.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak...pkt...16...wynik...18350 8.Trzcianka Eletrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak ....pkt...17...wynik...19580 9.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak .....pkt.18...wynik....15845 10.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński ....pkt....19 ...wynik...12055 11.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz ...pkt..20....wynik...12590 12.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny...pkt...22..wynik...10830 13.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec..pkt 23...wynik....9690 Na dzień dzisiejszy sklasyfikowano trzynaście drużyn co mnie cieszy.Wyniki sektorowe do wglądu na następnych zawodach przy stoliku sędziowskim .Dziękuję Markowi oraz jego żonie za pomoc i organizację zawodów na ternie zachodniopomorskiego województwa .Sam po prostu bym nie dał rady.
  10. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Dojazd na łowisko wysłany przez kol.Marka. http://wedkarskirelaks.pl/forum/zawody-splawikowe/1167-plws-2018-lubuskie#6989
  11. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 27.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 400 pkt będą pobierane przy zapisach. tel.501 508 125 Zbiórka 8.00 8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska. 10.50 pierwsze nęcenie 11.00 - 15.00 łowienie 15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników. W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.
  12. Jacek Denkiewicz

    Zgłoszone drużyny PLWS 2018

    Są deklaracje ,więc przedłużam termin zgłoszeń do 15 05.2018 zapraszam !
  13. Jacek Denkiewicz

    Zgłoszone drużyny PLWS 2018

    Drużyny 2018 1.Metaxa 7 Team Marek Wysokiński Marcin Kwiatkowski 2.Sens Życia Andrzej Lubasiewicz Krzysztof Nowaczyk 3.Choszczno Marcin Karaś Gracjan Łopaczyk 4.Amatorzy Team Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 5.Lubusz Team Mateusz Kochanowski Emil Matjaszko. 6.Lorent Team Tadeusz Lorentowicz Piotr Lorentowicz 7.West Team Robert Bajenka Adam Stefaniak 8.Trzcianka Eletrans Team Andrzej Kowaluk Mariusz Kozak 9.Szalone byki Dorado Waldemar Kryński Adam Walenciak 10.T-K Leszcze Grzegorz Kasinski Roman Telesiński 11.Dorado Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 12.Team Piodaw Piotr Bielecki Dawid Trzebny. 13.Ewika Ewa Marszałek Katarzyna Dec
  14. Jacek Denkiewicz

    Szukam pary do startu w 2018 r

    Wszyscy którzy szukają pary -tutaj można dać ogłoszenie
  15. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Jako ,że zapisy do PLWS w lubuskim kończą się 20.04.2018 proszę o decyzję oraz potwierdzenie startów na 2018 r.Jak widać na dzień dzisiejszy wiosna o nas zapomniała i drużyny zapomniały o startach w PLWS. Niestety jeśli frekwencja będzie poniżej dwunastu drużyn PLWS w lubuskim w 2018 nie odbędzie się. Na dzień dzisiejszy mam zapewnienia z Zachodniopomorskiego o starcie drużyny która zaoferowała swój start oraz zorganizowanie jednej tury na ich terenie . Propozycje tur i łowisk na 2018 27.05. Ognica Szczecin 19.08 . Świerkocin 09.09. Opaska Kostrzyn Chętnych zapraszam do zapisów telefonicznych lub na forum !
  16. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Ze względu na kolizje zawodów (powód wyżej) pierwsze zawody odbędą się 27.05.2018.
  17. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Skąd masz takie informacje oficjalnie na stronie PZW Z.Góra nic nie ma i na pewno nie było dwa tygodnie temu. ps.faktycznie znalazłem terminarz zatwierdzony 27.12.2017 i się zgadza .Po prostu przesuniemy o tydzień . Szkoda ,że OKS.Z.Góra nie przychylił się do prośby rezerwacji tych trzech terminów w roku.Natomiast dzięki dla OKS-u w Gorzowie który bez problemu ustalił daty ważnych imprez w Okręgu pomijając nasze propozycje terminów.Przecież te zawody robi się dla członków okręgów i trzeba to sobie jasno powiedzieć ,że OKS jest dla zawodników ,a nie odwrotnie .Rozumiem ,że Okręgi pasują się do GPP i MP ,ale jeśli już przy ustalaniu imprez okręgowych jest prośba grupy wędkarzy na określone trzy daty w roku to zawsze można się dogadać szczególnie ,że PLWS Lubuskie to dwa okręgi a wspólna impreza i naprawdę ciężko wpasować się w terminy
  18. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2018

    Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2018 jest taki sam jak w roku ubiegłym i w ramach przypomnienia; 1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu. 2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura. 3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt 4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2017 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2018r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2018r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn. 4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw. 5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r 6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje. 7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa. 8.Startowe 66.6... pkt .od osoby tj.133,3... od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.400 pkt .Startowe do uzgodnienia .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 150 pkt.z każdych zawodów dla sędziów na łowisku. 9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS. 10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika . W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie 11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.
  19. Jacek Denkiewicz

    Finał PLWS 2017 / Komunikat 1.

    Po finale w naszym województwie tj.Lubuskie nikt się nie deklarował na wyjazd finałowy PLWS.Tak więc z lubuskiego dwa miejsca dodatkowe i powodzenia w finale.
  20. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    Wyniki trzeciej tury i niestety bezrybnej 1. Dorado 77 Jan Włodarczak.....3 miejsce sektowe Jacek Kozielski......1. miejsce sektorowe- razem 4 punkty. wynik drużyny 2375 2.Hanys Team Sandecki Tomasz....1 Grzegorz Wieczorek......8 razem 9 pkt wynik 2840 3.Bogdaniec Telesiński Roman ....3 Tylicki Józef....6 razem 9pkt wynik 965 4.West Team Bajenka Robert....2 Stefaniak Adam....8 razem 10 pkt. wynik1145 5.Amatorzy Płocha Tomasz...4 Petrykowszki Grzegorz ...6 razem 10 wynik 1015 6.Dorado Denkiewicz Jacek ....2 Denkiewicz Krzysztof ....8 razem 10 wynik 925 7.Dorado1 Waldemar Kryński.....4 Kemal Yildiz ......8 razem 12 wynik 495 8.Bogdaniec Leszcze Kasiński Grzegorz ......8 Lorentowicz Tadeusz ......5 razem 13 wynik 435 9.Dorado 303 Samuel Bogdan....5 Cholewiński Piotr.....8 razem 13 wynik 385 10.KSS Krosno Odrzańskie Walenciak Adam.....8 Patelski Marcin.....8 razem 16 wynik 00 11.Goldfish Projekt Plus Dariusz Wróbel.....14 Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt 11.Choszczno Karaś Marcin....14 Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt Wyniki po trzech turach 1. Dorado 77 .....13 pkt. Jan Włodarczak Jacek Kozielski 2.Dorado 303...... 21pkt Bogdan Samuel. Cholewiński Piotr 3. Amatorzy......23 pkt Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 4.Bogdaniec.....32 pkt Teleśiński Roman Dobrzański Andrzej. 5.Hanys Team......34pkt Marcin Berger Sandecki Tomasz 6.Dorado1......36pkt Waldemar Kryński Kemal Yildiz. 7.Bogdaniec Leszcze .......37pkt Lorentowicz Tadeusz Kasiński Grzegorz 8.Dorado......45 pkt Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 9.West Team.......46 pkt Robert Bejenka Adam Stefaniak 10.KSS Krosno Odrzańskie.....50pkt Adam Walenciak Marcin Patelski 11.Goldfish Projekt Plus.......72 pkt Dariusz Wróbel Maciej Łopata 12.Choszczno........75 pkt Karaś Marcin Łopaczyk Gracjan Gratulacje dla zwycięzców i przegranych i zapraszam na przyszły rok .Dziękuje Waldkowi Kryńskiemu za oprawę i sponsoring we wszystkich turach zawodów.Kemalowi za posiłki(Produkcja mięsa kebap hurtownia sprzedaż i restauracje) zawsze pyszne.Dziękuję wszystkim sędziom za rzetelne sędziowanie,podliczanie wyników , oraz warzenie ryb. Jak zadecydowano na ostatnich zawodach w dniu dzisiejszym zawody w przyszłym roku odbędą się w sektorach więc w przyszłym roku będzie obowiązywał regulamin z roku obecnego tj.2017. Do zobaczenia w przyszłym sezonie pozdrawiam Jacek.
  21. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    Na podstawie imprez na 2017 r.Uwzględniając.Mistrzostwa Polski Seniorów .Kalendarz imprez PZW Gorzów oraz PZW Z.Góra ustalam i rezerwuję następujące daty, oraz wody dla ligi PLWS.Zgłoszenia(rezerwacje) pójdą natychmiast do okręgów . 1.25.06.2017 Warta Świerkocin 2.15.08(wtorek święto dzień wolny) 2017 -Odra Ciemnice(Ściana) 3.17.09.2017 Warta Kostrzyn.
  22. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    Na pewno nikogo nie zaskoczę ,że na Wartę w Kostrzynie nie wejdziemy .Związku z tym po konsultacjach stwierdzam iż przenosimy zawody na Świerkocin .Z tego co mi wiadomo krąp wrócił na ścianę i jest go sporo są również bonusy więc o wyniki nie ma co się martwić. Ogłoszenie . Trzecia(finałowa) tura PLWS dn.17.09. 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajduje się na sektor B (na starym miejscu spotkań) 7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności 7.30 losowanie 8.00-9.50 przygotowanie do łowienia 9.50-nęcenie ciężkie 10.00 -14.00 łowienie 14.00-14.30 Warzenie ryb 14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.
  23. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    Wyniki drugiej tury PLWS 15.08.2017 Warta Świerkocin. 1.Dorado 303 Bogdan Samuel..... 1sek Cholewiński Piotr ..... 3sek... . razem 4pkt ..... wynik 19320 pkt 2. Dorado 77 Jan Włodarczak.....1 Jacek Kozielski......3.....razem 4....... 18540pkt 3. Amatorzy Tomasz Płocha......5 Grzegorz Petrykowski.....2....razem 7.......18365pkt 4..Dorado1 Waldemar Kryński....5 Kemal Yildiz....4....razem9.....14120pkt 5.Hanys Team Marcin Berger......2 Tomasz Sandecki.....8....razem10.....10165pkt 6.Bogdaniec Leszcze Lorentowicz Tadeusz....8 Kasiński Grzegorz.....4...razem12.....12730pkt 7.Dorado Jacek Denkiewicz....6 Krzysztof Denkiewicz.....9....razem15....8160pkt 8.KSS Krosno Odrzańskie Adam Walenciak....6 Marcin Patelski.....10....razem16.....9900pkt 9.West Team Robert Bejenka ...7 Adam Stefaniak....9....razem16 .....6495pkt 10.Bogdaniec Teleśiński Roman ....10 Dobrzański Andrzej......7...razem 17......5725pkt 11.Goldfish Projekt Plus Dariusz Wróbel.....14 Maciej Łopata....14...razem28.....00pkt 11.Choszczno Karaś Marcin....14 Łopaczyk Gracjan....14....razem28....00pkt Szczegółowe wyniki sektorów do wglądu na następnych zawodach. Wyniki Po dwóch Turach 1.Dorado 303...... 8 pkt. Bogdan Samuel. Cholewiński Piotr 2. Dorado 77 .....9 pkt. Jan Włodarczak Jacek Kozielski 3. Amatorzy......13 pkt Tomasz Płocha Grzegorz Petrykowski 4.Bogdaniec.....23 pkt Teleśiński Roman Dobrzański Andrzej. 5.Bogdaniec Leszcze .......24pkt Lorentowicz Tadeusz Kasiński Grzegorz 5.Dorado1......24pkt Waldemar Kryński Kemal Yildiz. 7.Hanys Team......25pkt Marcin Berger Tomasz Sandecki 8.KSS Krosno Odrzańskie.....34pkt Adam Walenciak Marcin Patelski 9.Dorado......35 pkt Jacek Denkiewicz Krzysztof Denkiewicz 10.West Team.......36 pkt Robert Bejenka Adam Stefaniak 11.Goldfish Projekt Plus.......44 pkt Dariusz Wróbel Maciej Łopata 12.Choszczno........47 pkt Karaś Marcin Łopaczyk Gracjan
  24. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    Ogłoszenie . Druga tura PLWS dn.15.08 2017 odbędzie się na rzece Warcie "Ściana Świerkocin" Zbiórka 7.00 tam gdzie znajdował się na sektor A GPO Gorzów 7.00 Zbiórka i sprawdzenie obecności 7.30 losowanie 8.00-9.50 przygotowanie do łowienia 9.50-nęcenie ciężkie 10.00 -14.00 łowienie 14.00-14.30 Warzenie ryb 14.30-15.00 Posiłek oraz oficjalne odczytanie wyników.
  25. Jacek Denkiewicz

    Zawody 2017

    W kalendarzu PLWS są zawody 15.08 na Odrze w Ciemnicach ,a że Odra w tym roku kaprysi pod względem brań i rybostanu chciałbym sprawdzić czy ryba będzie w łowisku ? Znacie mnie ja chcę na zawodach łowić i proponuję następujące rozwiązanie. Ze względu na GPO w Gorzowie w Świerkocinie dn.30.07 Niedziela- to dn.29.07.2015 (Sobota) spotkanie(mini zawody) na Odrze w Ciemnicach o godz.8.00 .w celu przetestowania łowiska pod względem rybostanu. Po dwie dyszki do czapki zwycięzca zagarnia wszystko Po tym spotkaniu zapadnie decyzja czy będziemy łowić w Ciemnicach ?czy spotkamy się na Warcie w Kostrzynie ?. Wszystkich chętnych zapraszam.
×