Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Rafał Pawluczuk

Forumowicz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Rafał Pawluczuk

 • Ranga
  Nowy

Profile Information

 • Skąd:
  Białystok
 1. Rafał Pawluczuk

  Niwa - seria extreme

  Niestety przez weekend nie dostane ani barwnika ani ciemnej argilli, a w niedziele planuje wypad na płocie. Wymieszanie argili z ziemią + częściowe przemoczenie a następne wysuszenie powinno trwale zabarwić mi glinę?
 2. Rafał Pawluczuk

  Niwa - seria extreme

  Ostatnio byłem zdziwiony kolorem mojej mieszanki: - 3 cz. ziemi torfowej - 1 cz. argili jasnej - 1,5 cz. niwa extreme kanał (jasny kolor) Po wymieszaniu miało to kolor czarny - lekko brunatny Wrzuciłem jedną kulkę pod nogi i zanęta miała bardzo jasny kolor, w ogóle nie było widać w tym czerni czy konieczne jest stosowanie w tym przypadku naturalnie czarnej zanęty żeby mieć rzeczywiście czarny kolor mieszanki w wodzie?
 3. Rafał Pawluczuk

  Niwa - seria extreme

  W tym przypadku chodziło mi bardziej o dodatki pracujące typu prażone zmielone konopie. Stosujecie je?
 4. Rafał Pawluczuk

  Niwa - seria extreme

  Wszędzie opisywane zanęty platinum które okazały się rewelacyjne, jednak nic nie słychać o zanętach z serii extreme poza tym, że nie powinno się do nich nic dodawać. Stosowałem raz, zanęta extreme kanał, po otworzeniu paczki bez rewelacji, jednak po dodaniu wody zanęta zaczęła intensywnie pachnieć i jej zapach czuć było w całym domu. Zanęta drobna, jednorodna a w przypadku 3kg paczek rewelacyjnie tania! Niestety trafiłem na bezrybie i nic nie złapałem (co można było usłyszeć również od innych wędkarzy więc nie ma co winić ani zanety ani sposobu jej podania). W tym sezonie mam zamiar dokładniej je przetestować, jakie są Wasze doświadczenia z serią extreme? Co możecie o nich powiedzieć? Czy odważylibyście się je stosować na zawodach na rzekach gdzie trzeba trochę towaru wrzucić? Jak ze sadnikami oleistymi, czy nie należy ich dodatkowo wzbogacać? Czy jest jakaś różnica między paczkami 1kg a 3kg?
 5. witam, Nazywam się Rafał i po 2 letniej przerwie wracam do wyczynu. Pozdrawiam
×