Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Konrad1996

Forumowicz
  • Zawartość

    114
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Posty napisane przez Konrad1996


  1. Zawody na topoli skończyły się następująco:

    1. Browning Dzierżoniów 14160g

    2. Team Domot 11530g

    3. DEES FISHING 11315g

    4. WKS JEDYNKA JELENIA GÓRA 11270g

    5. TEAM MORAL 8975g

    6. Team Boland 9775g

    7. HARISON TEAM 8395g

    8. Fiome Wrocław 9635g

    9. Team AS Świdnica 8085g

    10. Wałbrzych Miasto 8515g

    11. Team OLO 5320g

     

    Generalka :

    1. Browning Dzierżoniów 

    2. Moral team 

    3. Team Domot

    4. DEES FISHING 

    5. TEAM Boland 

     

    INDYWIDUALNIE W GENERALCE :

    1. ŁUKASZ STACHURA 

    2. KONRAD KUCHCIAK 

    3. JACEK JANUS 


  2. DOLNOŚLĄSKA LIGA SPŁAWIKOWA

    12.05.2019 – ZAGÓRZE ŚLĄSKIE

    KLASYFIKACJA ZAWODÓW:

    1.       HARISON TEAM – 12,235kg (Mateusz Dubik 7,4kg, Bogusław Dubik 4,835kg)

    2.       WAŁBRZYCH MIASTO – 9,920kg (Józef Długosz 5,695kg, Alicja Długosz 4,225kg)

    3.       FIUME WROCŁAW – 8,675kg (Rafał Bielewicz 4,545kg, Adam Maryjowski 4,130kg)

    4.       BROWNING DZIERŻONIÓW – 8,615kg (Jacek Janus 5,455kg, Patryk Strzelec 3,160kg)

    5.       TEAM BOLAND – 7,560kg (Konrad Kuchciak 4,330kg, Jacek Kuchciak 3,230kg)

    6.       TEAM MORAL – 6,925kg (Dariusz Grajczak 4,625kg, Andrzej Moryl 2,3kg)

    7.       DEES FISHING – 7,075kg (Adam Cieniawski 3,775kg, Tomasz Pasternak 3,370kg)

    8.       WKS BÓBR JELENIA GÓRA – 4,995kg (Gabriel Wolski 2,520kg, Rafał Wolski 2,475kg)

    9.       TEAM DOMOT – 4,545kg (Łukasz Stachura 3,260kg, Dominik Pietrzykowski 1,285kg)

    10.   WKS JEDYNKA JELENIA GÓRA – 4,120kg (Paweł Kania 2,115kg, Gabriel Janiak 2,065kg)

    11.   TEAM AT ŚWIDNICA – 4,150kg (Tadeusz Lewczyk 2,665kg, Andrzej Frycz 1,485kg)

    12.   TEAM BI KOLOR – 3,950kg (Paweł Dawiec 2,165kg, Ireneusz Opaliński 1,785kg)

    13.   TEAM OLO – 1,580kg (Igor Jabłonowski 0,940kg, Aleksander Jabłonowski 0,640kg)

    14.   TEAM KARPACZ – 0,990kg (Andrzej Rzepisko 0,5kg, Mirosław Radkiewicz 0,49kg)

     

    07.07.2019 – OWIESNO

    KLASYFIKACJA ZAWODÓW:

    1.       TEAM MORAL – 10,035kg (Andrzej Moryl 5,205kg, Tomasz Szporko 4,830kg)

    2.       TEAM DOMOT – 8,045kg (Łukasz Stachura 4,825kg, Dominik Pietrzykowski 3,220kg)

    3.       WKS JEDYNKA JELENIA GÓRA – 8,315kg (Radosław Kozik 4,705kg, Gabriel Janiak 3,810kg)

    4.       DEES FISHING – 7,425kg (Adam Cieniawski 4,005kg, Tomasz Pasternak 3,420kg)

    5.       TEAM BOLAND – 8,190kg (Konrad Kuchciak 4,225kg, Jacek Kuchciak 3,965kg)

    6.       FIUME WROCŁAW – 7,115kg (Rafał Bielewicz 3,770kg, Adam Maryjowski 3,345kg)

    7.       BROWNING DZIERŻONIÓW 6,515kg (Patryk Strzelec 3,560kg, Jacek Janus 2,955kg)

    8.       WKS BÓBR JELENIA GÓRA 5,830kg (Rafał Wolski 3,140kg, Gabriel Wolski 2,690kg)

    9.       WAŁBRZYCH MIASTO – 6,180kg (Józef Długosz 3,290kg, Alicja Długosz 2,890kg)

    10.   HARISON TEAM – 5,365kg (Mateusz Dubik 2,850kg, Jan Szydełko 2,515kg)

    11.   TEAM AT ŚWIDNICA – 3,695kg (Tadeusz Lewczyk 2,250kg, Andrzej Frycz 1,445kg)

    12.   TEAM OLO – 1,945kg (Daniel Wawrzecki 1,515kg, Aleksander Jabłonowski 0,430kg)

    13.   TEAM BI KOLOR – 1,150kg (Paweł Dawiec 0,650kg, Ireneusz Opaliński 0,500kg)

    14.   TEAM KARPACZ – 1,150kg (Andrzej Rzepisko 0,710kg, Mirosław Radkiewicz 0,440kg)

     

     

     

    KLASYFIKACJA GENERALNA:

    1.       TEAM MORAL – 7PKT – 16,96kg

    2.       FIUME WROCŁAW – 9PKT – 15,79kg

    3.       TEAM BOLAND – 10PKT – 15,75kg

    4.       HARISON TEAM – 11PKT – 17,6kg

    5.       WAŁBRZYCH MIASTO – 11PKT – 16,1kg

    6.       BROWNING DZIERŻONIÓW – 11PKT – 15,13kg

    7.       DEES FISHING – 11PKT – 14,5kg

    8.       TEAM DOMOT – 11PKT – 12,59kg

    9.       WKS JEDYNKA JELENIA GÓRA – 13PKT – 12,435kg

    10.   WKS BÓBR JELENIA GÓRA – 16PKT – 10,825kg

    11.   TEAM AT ŚWIDNICA – 22PKT – 7,845kg

    12.   TEAM OLO – 25PKT – 3,525kg

    13.   TEAM BI KOLOR – 25,5PKT – 5,1kg

    14.   TEAM KARPACZ – 27,5PKT – 2,14KG

     

     

     

     

    Klasyfikacja indywidualna generalna:

    1. Rafał Bielewicz : 6pkt – 8,315kg

    2. Łukasz Stachura : 6pkt – 8,085kg

    3. Konrad Kuchciak : 8pkt – 8,555kg

    4. Adam Cieniawski : 8pkt – 7,78kg

    5. Mateusz Dubik :  9pkt - 10,25kg

    6. Józef Długosz :  9pkt – 8,985kg

    7. Adam Maryjowski  : 10pkt – 7,4750kg

    8. Jacek Janus : 11pkt – 8,41kg

    9. Andrzej Moryl : 11pkt – 7,505kg

    10. Tomasz Pasternak :  11pkt – 6,79kg

    11. Jacek Kuchciak : 13pkt – 7,195kg

    12. Patryk Strzelec : 13pkt – 6,72kg

    13. Alicja Długosz : 14pkt – 7,115kg

    14. Rafał Wolski : 16pkt – 5,615kg

    15. Gabriel Janiak : 17pkt – 5,875kg

    16. Gabriel Wolski : 17pkt - 5,21kg

    17. Tadeusz Lewczyk : 18pkt – 4,915kg

    18. Dominik Pietrzykowski : 20pkt – 4,505kg

    19. Andrzej Frycz : 23pkt – 2,93kg

    20. Aleksander Jabłonowski : 26pkt – 1,07kg


     


  3. LISTA DRUŻYN na DLS 2019:

     

    1. Team Boland - startowe zapłacone 

    Konrad Kuchciak, Jacek Kuchciak

    2. HARISON TEAM - startowe zapłacone

    Jan Szydełko, Mateusz Dubik

    3. DEES FISHING - startowe zapłacone

    Tomasz Pasternak, Adam Cieniawski 

    4. Team Bi Kolor

    Paweł Dawiec, Ireneusz Opaliński 

    5. Team DOMOT - startowe zapłacone 

    Dominik Pietrzykowski, Łukasz Stachura (rez.  Bogdan Tragarz) 

    6. Team Morał - startowe zapłacone

    Andrzej Moryl, Dariusz Grajczak 

    7. WKS JEDYNKA JG - startowe zapłacone 

    Gabriel Janiak, Paweł Kania (rez. Radek Kozik) 

    8. Team Karpacz - startowe zapłacone 

    Andrzej Rzepisko, Mirosław Radkiewicz (rez. Krzysztof Figula)

    9. Olo Team- startowe zapłacone 

    Aleksander Jabłonowski, Igor Jabłonowski 

    10. WKS BÓBR JELENIA GÓRA 1 - startowe zapłacone 

    Rafał Wolski, Gabriel Wolski

    11. Wałbrzych Miasto - startowe zapłacone 

    Alicja Długosz, Józef Długosz 

    12. Fiume Wrocław - startowe zapłacone 

    Rafał Bielewicz, Adam Maryjowski 

    13. Browning Dzierżoniów - startowe zapłacone 

    Jacek Janus, Patryk Strzelec

    14. TEAM AT Świdnica - startowe zapłacone 

    Andrzej Frycz i Tadeusz Lewczyk 


  4. REGULAMIN:

     

    1. Organizacja zawodów

    1.1 Zawody odbywają się w formule OPEN drużyn dwuosobowych, które łowią w jednym stanowisku (boxie).

    1.2 Minimalna szerokość boxów to 12m.

    1.3 Każdy zawodnik łowi ryby do własnej siatki i w dowolnym miejscu swojego boksu.

    1.4 Do klasyfikacji sektorowej liczona jest łączna waga złowionych ryb dwóch zawodników

    1.5 Maksymalna ilość par w sektorze – 8, minimalna 5 (w przypadku 11 zgłoszonych drużyn).

    1.6 Jedna drużyna może wylosować stanowisko otwierające lub zamykające tylko jeden raz w całym cyklu.

    1.7 DLS rozgrywana jest zgodnie z Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego.

    1.8 Maksymalna ilość drużyn w DLS to 24.

    1.9 DLS składać się będzie z trzech tur.

     

     

    2. Zgłoszenie drużyn do DLS

    2.1 Zgłoszenia można dokonać u Konrada Kuchciaka pod numerem telefonu 693968131 lub przez konrad.kuchciakinfo@gmail.com. W przypadku kontaktu poprzez e-mail proszę w tytule wiadomości wpisać „Dolnośląska Liga Spławikowa – zgłoszenie”.

    2.2 Każda drużyna musi posiadać swoją nazwę, którą należy podać przy zgłaszaniu.

    2.3 Ekipy składają się z dwóch zawodników.

    2.4 W trakcie trwania cyklu drużyny mogą zgłosić jednego rezerwowego, który nie był zgłoszony wcześniej do innej drużyny.

    2.5 W skład ligi wchodzić będą drużyny, które zgłoszą się jak najszybciej.

    2.6 Dopuszcza się możliwość startu drużyn z ościennych województw.

    2.7 Wpisowe wynosi 80zł za turę od zawodnika, czyli 480zł od drużyny za wszystkie zawody. Startowe płatne przelewem.

    W tytule proszę podać nazwę drużyny.

    Dane do przelewu:
    18 1020 5138 0000 9402 0189 4559 PKO BP
    Konrad Kuchciak
    ul.Główna 72B 57-256 Przyłęk

     

    Podział wpisowego uzależniony jest od ilości drużyn startujących. W przypadku 14 drużyn będzie kształtował się następująco: 480 x 14= 6720

    około 1000-1200zł na puchary dla pierwszej trójki zarówno po 3 turach jak i na podsumowaniu po całym cyklu zawodów (na podsumowaniu również dla pierwszej 3 indywidualnie)

    około 500zł na sędziów, wypożyczenie wód, organizację zawodów i inne z tym związane (w ubiegłym roku wyszło mniej niż założyliśmy stąd reszta kwoty trafiła do kopert)

    900zł x3 (400-300-200) po każdych zawodach dla najlepszej trójki 

    2400zł (1000-800-600) dla najlepszej trójki po całym cyklu 

     

     

    3. Punktacja, awans do ogólnopolskiego finału oraz nagrody

    3.1 Punkty sektorowe zdobyte przez drużynę we wszystkich zawodach są sumowane i zwycięża drużyna z najmniejszą ilością punktów. W przypadku takiej samej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje waga z wszystkich zawodów.

    3.2 Najlepsze drużyny DLS kwalifikują się do ogólnopolskiego finału.

    3.3 Zawodnik rezerwowy może wziąć udział w finale pod warunkiem udziału w co najmniej jednych zawodach eliminacyjnych lub jeśli do eliminacji zgłosił się jeszcze przed ich rozpoczęciem.

    3.4 W każdej turze jedynki otrzymują puchary, nagrody pieniężne, oraz nagrody od sponsorów. Na ostatnich zawodach zostaną wręczone nagrody pieniężne dla 3 najlepszych drużyn, które zyskają awans do finału.

     

     

     

    TERMINARZ ZAWODÓW:

     

    12.05.2019r. - Zbiornik Lubachów w Zagórzu Śląskim (rezerwowo 04.05.2019)

     

    07.07.2019r. - Zbiornik Owiesno 

     

    17.08.2019r. - Zbiornik Wojanów

     


  5. Zrobimy w boksach, odbędą się trzy tury bo Wrocław nie daje odpowiedzi. A co do wpisowego to pojawi się w regulaminie który zamieszczę w połowie lutego, ale planuję 80 od tury od zawodnika. Jeśli ktoś ma możliwość pozyskania jakiegoś sponsora to jak najbardziej, ja niestety nie mam na to czasu w tym roku, na pewno Boland ufunduje zanęty dla najlepszych. 


  6. 14 kwietnia ja nie dam rady ze względu na studia. Zagórze niestety lub stety zostanie 12 maja, to jedyny termin który mam wolny i mogę zorganizować zawody. 

    Na Wojanów czekamy co załatwi Gabryś. Obawiam się że w sierpniu mogą być problemy z dostępem do wody bo sporo ludzi przyjedzie biwakować i się kąpać na Wojanów, ale bądźmy dobrej myśli i zaczekajmy co powie Gabryś 


  7. Proponuję:

    31 marzec lub 12 maja - Zagórze ZATWIERDZONE

    7 lipca - Owiesno ZATWIERDZONE

    18 sierpnia - Wojanów 

    6 października - Karłowice

    Jeden z terminów odpadnie, zobaczymy jak będzie z dostępnością łowisk.


  8. W przyszłym sezonie jestem za organizacją 3 tur bez odpisów, jednak proponuję łowienie bez boxów, a w osobnych sektorach w celu wyrównania szans. W tym przypadku złe losowanie jednej osoby nie przekreśla wyniku ostatecznego całego teamu jak to ma miejsce w boxach. 

    Proponuję:

    kwiecień/maj - Zagórze

    sierpień - Wojanów

    wrzesień - Karłowice/Owiesno

     

    Dokładne terminy ustalimy po podaniu przez okręgi swoich terminów.

    Wesołych świąt i do zobaczenia w przyszłym roku! 

     


  9. W załączniku wyniki 4 tury DLS.

     

     

    Miejsca Ogółem:

    1. Team Bi Kolor

    2. Team Boland

    3. Browning Dzierżoniów

    4. WKS Jedynka Jelenia Góra

    5. Fiume Wrocław

    6. HARISON TEAM

    7.  No Limit

    8.Team Robaczki

    9. Team Gekon

    10. Team Moral

    11. DEES Team fishing

    12. WKS Bóbr Jelenia Góra 1

    13. TKKF Wołów

    14. ABSTYNENCI PL.

    15. WKS Bóbr Jelenia Góra 2

    16. DISCO TEAM

    17. TEAM DOMOT

    18. FEBI FISH

    19. WKS Bóbr Jelenia Góra 3

     

    image.thumb.png.7c74c94d82637a19b76736a0e037289f.png

     

     

    image.thumb.png.3fec10c7c91f247f94b5c6081e386f3f.png

     

     


    image.thumb.png.4e2025e57c419e823e058eb433f7a819.png

     

    4 TURA DLS.docx

     

     

×