Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

TOMEK

Forumowicz
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

Posty napisane przez TOMEK


 1. W związku z tym ,że tegoroczne zawody już się zakończyły można juz prowadzić dyskusje odnosnie przyszłorocznych zawodów odnośnie terminów,łowisk itp. Jezeli chodzi o mnie to wydaje mi się do ,że konca roku kalendarzowego powinniśmy ustalić terminarz i łowiska .

  Oczywiscie jeżeli ktoś jest chetny do organizacji ŚLWS 2020 jest mile widziany.

  Pozdrawiam.


 2. W dniu 13.04.2019 r odbędą sie II eliminacje ŚLWS w  Skarzysku Kamiennej na zbiorniku Rejów

  6.45 - 7.00  zbiorka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach.

  7.15 - 7.30  odprawa i losowanie

  10.20 - I sygnał nęcenie cięzkie

  10.30 - II sygnał rozpoczęcie zawodow

  14.25 - III sygnał 5 min do konca zawodow

  14.30 - IV koniec zawodów

  14.30 - 15.00 ważenie

  16.00 - posiłek i ogłoszenie wyników

  Posiłek jest zapewniony dla  druzyn (2 osób) startujących w eliminacjach,jezeli zajdzie potrzeba o dodatkowy posiłek prosze o kontakt do 10.04.2019.

  Tak jak w zeszłym roku posiłek odbędzie się na stołówce osrodku wypoczynkowego Rejów.

  Koledzy,na Sobotnie eliminacje nie ma koniecznosci uzywania układów jezdnych,od auta do stanowiska kazdy bedzie mial od 10 do 30 m. Jezeli chodzi o głebokosc łowiska

  to od 2.5 do 4 m w zaleznosci na ktorym metrze ktos preferuje wędkowanie,a takze od stanu wody. Na obecna chwile stan wody sie podnosi,do normalnego stanu wody brakuje jakies 30 - 40 cm na dzien dzisiejszy.

   

  Link odnosnie odbycia sie zawodow i zbiórki ( mapa punkt oznaczony "P") w plenerze przy pierwszym sektorze. 

   

  https://www.google.pl/maps/dir/51.0836973,20.8545146/51.0811501,20.8524191/@51.0822806,20.8527245,486m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e2

   

   

  Koledzy,jeżeli aura zrobi psikusa i warunki atmosferyczne sie pogorszą(obfite opady deszczu) to zbiórka odbędzie się na ośrodku wypoczynkowym Rejów,tak jak w zeszłym roku,,ale ewentualną zmianę dotyczącą zbiorki napisze w piątek na forum,więc prosze obserwować forum lub w piatek dzwonić do mnie 733 900 019.

   

  A i jeszcze jedna ważna informacja,nie wcinać śniadania:D

   

  Poniżej link do ewentualnego zastępczego miejsca zbiórki:

  https://goo.gl/maps/usHdT9k8RVE2

   

   

   

   


 3. Witam.Po oględzinach zbiornika Zakrucze a jednoczesnie żeby zapewnić wszystkim uczestnikom dogodne warunki w eliminacjach musimy zmienić łowisko  a co za tym idzie termin ulega zmianie. Za utrudnienia przepraszamy i mam nadzieje ,że zmiany te nie spowodują rezygnacji druzyn ze startu.

   

  Nastapiły zmiany w regulaminie i terminarzu ŚLWS 2019 tzn :

  - pkt.1 - wykreslamy z terminarza eliminacje 11.05.2019 zbiornik Zakrucze a w to miejsce eliminacje bedą rozegrane w dn 30.03.2019 zbiornik Chorzewa.

  - pkt.4 - wpłaty wpisowego trzeba dokonać do 15.03.2019.

  - pkt 5 - druzyny z pierwszej 12 -ki listy finałowej 2018 proszone sa o potwierdzenie udziału do 10.03.2019.

   pozostałe pkt bez zmian.


 4. Witam.

   

  Nastapiły zmiany w regulaminie i terminarzu ŚLWS 2019 tzn :

  - pkt.1 - wykreslamy z terminarza eliminacje 11.05.2019 zbiornik Zakrucze a w to miejsce eliminacje bedą rozegrane w dn 30.03.2019 zbiornik Chorzewa.

  - pkt.4 - wpłaty wpisowego trzeba dokonać do 15.03.2019.

  - pkt 5 - druzyny z pierwszej 12 -ki listy finałowej 2018 proszone sa o potwierdzenie udziału do 10.03.2019.

   pozostałe pkt regulaminu bez zmian.


 5. Witam. 

  Koledzy,na dzień dzisiejszy zgłosiło się 15 drużyn chętnych do startu w ŚLWS 2019,dwie z tych drużyn ( CATFISH I CATFISH II ) napisały, że termin 11.05  nie do końca im pasuje. Zdaje sobie sprawę ,że pozostałe drużyny mają już rozplanowany kalendarz i tez może im nie pasować poniższa propozycja,ale jestem dobrej myśli i decyzje zostawiam Wam .

   Chcąc iść na kompromis i chcąc utrzymać obecną frekwencje a może nawet ją zwiększyć ,razem z opiekunami zbiorników znaleźliśmy jeden termin z którego możemy skorzystać a jest  to 30.03.2019 (sobota, zbiornik bez zmian,nie wchodzą w rachubę żadne inne terminy !!!! .) zastępując termin 11.05.2019.  Chcąc dokonać tej zmiany musi się wypowiedzieć pozostałe 13 drużyn odnośnie ewentualnego nowego terminu i wyrazić  zgodę, w innym przypadku eliminacje będą rozegrane w/g pierwotnego terminarza który był zaakceptowany zgłaszając drużynę.

  Co za tym idzie proszę o wpis na forum lub w formie sms-a do mnie , w treści z nazwą druzyny i krotko :   ZGADZAMY SIĘ   lub  NIE ZGADZAMY SIĘ , nie może tez być wiadomości w

  formie " jest nam obojetne" . Czekam na Wasze wiadomości   do 04.03.2019.

   

   

  Jeszcze jedna kluczowa sprawa,jeśli drużyny wyrażą chęć zmiany terminu muszą się liczyć z tym że pkt 4 musi ulec zmianie i wpłaty musielibyśmy zrobić max do 15.03.2019.

   


 6. Na wstępie zaznaczę że terminarz jak i miejsca rozgrywek były uzgadniane w gronie opiekunów zbiorników ( Rejów ,Maloszówka,Chorzewa,Zakrucze)po czym czym był ogłoszony publicznie 13.02. Od tej daty nikt nic nie napisał przez kolejne 7 dni o jakiś niedogodnościach odnośnie mojej prywaty ,zresztą której sam ostatecznie nie podejmowałem. Drużyny zaczęły się zgłaszać a to chyba jest jednoznaczne z dostosowaniem się do terminarza i regulaminu. I wszystko było OK do ukazania się terminarzu SENSASA dn 18.02 i dniem spornym zrobił się 11.05 (sobota), w których to zawodach chcieliby wystartować zawodnicy z naszej ligi .

  Na podstawie w/w informacji od forumowiczów propozycja Łukasza zbiornik Zakrucze odnośnie zmiany terminu na 31.03 jest nie do przyjęcia,spowodowało by to rezygnacją czterech drużyn.

  Z całym szacunkiem do drużyn z poprzednich edycji tak jak i tegorocznej, wiekszosci obecnie zapisanych druzyn odpowiada terminarz, mimo to chcielibyśmy dogodzić wszystkim odnośnie terminów ,tak tym zapisanym i tym którzy  jeszcze mają się chęć zapisać,dlatego  razem z opiekunami zbiorników poszukam alternatywy dla terminu majowego. Propozycje ogłosze do końca tygodnia,jeśli takową znajdziemy. 

   

   

   

   

   


 7. Odniosę sie do nagród. Po rozmowie z Mirkiem organizatorem z zeszłego roku,dowiedziałem sie, że były sygnały od chętnych drużyn do startu, zę startowe trochę  jest za duze,więc w tym roku zostało to przekalkulowane do minimalnej kwoty jaka jest potrzebna do organizacji ligi tegorocznej. Też bym bardzo chciał ,żeby nagrody były bogatsze,ale niestety z takiego wpisowego tylko takie mozemy zrobić,są zawody komercyjne na ktorych wystarczy dobrze wystartować w jednych eliminacjach ,potem wygrac finał i nagroda jest w okolicach 5 tys. Zresztą w PLWS tez mozna wygrać eliminacje ,jechać na finał i wygrać grubo ,wtedy na pewno się zwrócą koszta związane z eliminacjiami i kosztami finału,z nawiązką.

   


 8. Tak, zgadza się wszystko co napisałeś, prowadzę sklep i faktycznie pracuje w Niedziele. Mimo to ,że nie brakuje mi zajęć ,i nie mam wolnych sobót chciałem podtrzymac eliminacje PLWS a niestety w terminy niedzielne nie mogę tego zrobić.

  Po pierwszym poście Filipa nie zauważyłem chętnych do organizacji. Dotej pory organizował to  Mirek i wcale mu się się nie dziwię  że nie chciał dalej prowadzić organizacji ŚLWS bo wbrew pozorom to nie jest przyjemna sprawa,odnosząc się do terminarzy w  kołach,okręgu,komercji ciężko jest znaleźć terminy niedzielne pasujące wszystkim wędkarzom z naszego okręgu.

  Skontaktowałem się z opiekunami zbiorników i zapytałem czy moglibyśmy zrobić to w terminy sobotnie i nie widzieli żadnych przeciwwskazań. A na tą chwilę są chętne drużyny mimo że są to soboty. 

  Z niektórymi zawodnikami poruszyłem temat sobót i nie mieli nic przeciwko,a z tego co wiem to też Sławku nie miałeś nic przeciwko.

  Jeżeli ktoś uważa że poczuł się dotknięty brakiem szacunku z mojej strony to bardzo przepraszam.

  Myślę że  nie ma najmniejszego problemu żeby ktoś przejął organizacje ŚLWS 2019 i ustalił nowe terminy, jeszcze jest czas i bardzo bym chciał żeby ktoś się tego podjął uwzględniając opinię wędkarzy

   

×