Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Mariano

Forumowicz
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Mariano

  Łyna

  Witam. Kacprze czy przewidujesz jakiś wypad i zarazem filmik z malowniczej Łyny?
 2. Mariano

  Film Kacpra z Czech

  Dziękuję za wyjaśnienie.
 3. Mariano

  Film Kacpra z Czech

  Też mi się tak wydaje ale jak spławik idzie pod wodę to ryba juź ma w pyszczku przynęte to po co jeszcze czekać?
 4. Mariano

  Film Kacpra z Czech

  Witam.Mam takie pytanie. Czemu Kacper przy braniu tak jakby popuszcza zestaw i dopiero zacina?
 5. Mariano

  Odległość od szczytówki do spławika

  Dziękuję wszystkim za odpowiedź. Jeżeli ktoś ma coś jeszcze do napisania w tym temacie proszę pisać.
 6. Witam.Mam pytanie.Jaką Odległość zastosować od szczytówki do spławika jeżeli: Jest to rzeka o głębokości 1,5 -2,0 m słonecznie a jak pochmurno ?
 7. Mariano

  Zacięcie dużej ryby-co robić

  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Każda jest cenna.Może i tracę nie startując w zawodach.Po prostu mnie to nie kreci.Jadąc na ryby jadę odpocząć przynajmniej psychicznie .
 8. Witam.Kolejny dzień i kolejne pytanie ale myślę że ważne.Zaznaczam,że jestem początkujący z tyczką i łowie tylko i wyłącznie rekreacyjnie, nie startuje w zawodach i nie będę. Nurtuje mnie jedna sprawa :jak się ratować w przypadku zacięcia dużej ryby w nurcie np .brzany wiedząc że raczej niemożliwe będzie jej wyciągnięcie lub co gorsza grozić będzie uszkodzeniem tyczki.Jest to dla mnie niezwykle ważne ponieważ kiedyś zlamałem bolonkę z wyższej półki po 40 minutowym holu bonusa .
 9. Mariano

  Stosowanie atraktorów

  Tak jestem początkujący jeżeli chodzi o tyczkę .Łowie tylko i wyłącznie rekreacyjnie ,nie startuje w żadnych zawodach i nie będę.Dziękuję za odp.Pozdrawiam.
 10. Mariano

  Łowienie w tumana-opis taktyki

  Tak faktycznie. Pomyliłem się.
 11. Chciałem zapytać czy dodajecie atraktorów do zanęty.Jeżeli tak to czy na samym początku łowienia czy dopiero jak ryba słabo gryzie . Wedkuje na Wiśle. Gatunki jakie łowie to krąp (jego jest najwięcej ),certa,kleń,leszcz,trafi się świnka,płoć.Jaki polecili byście zapach na w/w ryby.Najbardziej zależy mi na pierwszych czterech gatunkach. Pozdrawiam.
 12. Mariano

  Łowienie w tumana-opis taktyki

  Nie trzeba poprawiać .Twój wpis wyjaśnił mi wszystko. Zajarzyłem . Ogladam filmy Kacpra, Mateusz z Gliny Natura,śledzę blog Marka Ciechańskiego.Jak będę miał jakieś pytania będę pytał.Dziękuję i Pozdrawiam
 13. Mariano

  Łowienie w tumana-opis taktyki

  Woj.Świętokrzyskie Okręg Kielce Tyczka : początkujący ,wedkuje tylko i wyłącznie rekreacyjnie.Nie startuje w żadnych zawodach. Sprzęt :Colmic 307 NE Wyznawana zasada :kto pyta nie błądzi Pozdrawiam
 14. Z uwagi na to że jestem początkujący w łowieniu tyczką proszę o szczegółowe wyjaśnienia jak się łowi metodą tumana. Pozdrawiam.
 15. Mariano

  Ultra lekkie zestawy

  Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Bardzo się cieszę że inni użytkownicy włączyli się do tematu. Napisałem ,że pytanie do Kacpra bo na jego filmie to zobaczyłem i usłyszałem. Szanuje każdą wypowiedź zwłaszcza że jestem początkujący jeżeli chodzi o tyczke. Pozdrawiam.
×