Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Marek Sobczak

Forumowicz
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Marek Sobczak wygrał w ostatnim dniu 25 Luty 2016

Marek Sobczak ma najbardziej lubianą zawartość!

O Marek Sobczak

 • Ranga
  Użytkownik

Profile Information

 • Skąd:
  Bełchów k/Łowicza
 • Okręg
  skierniewice

Ostatnio na profilu byli

115 wyświetleń profilu
 1. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  W razie potrzeby mogę zorganizować dwie tury w jeden weekend.Baza noclegowa 5 km od łowiska .
 2. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Ekipy zeszłorocznej rywalizacji zgłaszać się.Jeśli będzie problem z trzecim łowiskiem zorganizuję dwie edycje na dwóch różnych wodach.
 3. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Team Rodzina potwierdza i proponuje termi 2lub 3 weekend czerwca albo 2 lub 3 weekend lipca.
 4. Marek Sobczak

  ŁLWS 2018

  Wpisując w nawigację zbiornik Bełchów dojedziesz bez problemu.Łatwo trafić.15 km od autostrady Łódż/Warszawa.
 5. Marek Sobczak

  ŁLWS 2018

  Koledzy przypominam o zabraniu układu transportowego.ze względu na brak wjazdu na sektory. Z parkingu do przejścia na ostatnie miejscówki jest około 150 metrów.
 6. Marek Sobczak

  terminarz 2018

  W przypadku braku łowisk i chętnych do zorganizowania tury eliminacyjnej,jestem w stanie zorganizować dwukrotnie eliminacje na dwóch różnych zbiornikach w moim rejonie.
 7. Marek Sobczak

  terminarz 2018

  Spokojnie,analizujemy już z Bartkiem terminy.Niedługo napiszemy co i jak
 8. Marek Sobczak

  Maver 251

  Poszukuję piątego i szóstego elementu do Maver 251.Konieczna faktura.
 9. Marek Sobczak

  ŁLWS 2017

  No to mam istny maraton majowy włączając inne zawody,najpierw 3-dniówka potem 2-dniówka.Majowe ryby "drżyjcie" bo nadciągam P.S. Nie wiem jak ja to wytrzymam i jak moja żona.
 10. Marek Sobczak

  PLWS 2017

  Widzę,że niektóre województwa dopinają już wszystko wokół eliminacji,a nie wiemy nic na temat Ligi w tym roku.
 11. Marek Sobczak

  Klasyfikacja końcowa Finału PLWS 2016

  To ja też wtrącę swoje pięć groszy. Byłem,startowałem,poległem.Nie żałuję i gdy będę miał okazję na następny finał pojechać to pojadę choćby w październiku na Kępinę czy też gdziekolwiek indziej.Tak jak w każdym sporcie ktoś musi być pierwszy ktoś ostatni.Raz warunki takie innym razem inne.Kto potrafił się do tych "mikroskopów" do brać to coś połowił.Panowie na tym zbiorniku przy normalnej aktywności ryb można zrobić niezłe wyniki.Ja chętnie mógłbym podjąć się organizacji finału na Skierniewicach,ale w październiku też nie będzie dobrych wyników.Bartkowi za zaangażowanie w organizację zarówno Łódzkiej Ligi jak i finału serdecznie dziękuję.
 12. Marek Sobczak

  ŁLWS 2016

  W dniu dzisiejszym odbyły się zawody spławikowe koła "Miasto" Skierniewice.Zwycięzca miał ponad 7 kilo ryb do wagi,pozostali oscylowali w granicach 2,5 kg.Poławiana rybą był dającą punkty przeważnie był leszcz,okoń i płoć.Myślę że kończący tarło leszcz oraz płoć dadzą nam jeszcze lepsze wyniki w nadchodzącą sobotę
 13. Marek Sobczak

  ŁLWS 2016

  Kolega Paweł mnie wyprzedził w opisie
 14. Marek Sobczak

  Zanęta na wody stojące

  Sensas,to fakt robi dobre zanęty,lecz nie na każdej wodzie się one sprawdzają.Na moich okolicznych wodach przeciwstawię się im własna domową produkcją i uzyskam nie gorszy,a może nawet lepszy wynik niż zawodnicy je stosujący.Nie ma cud zanęty,są tylko źle dobrane proporcje składników na daną wodę i jej rybostan,oraz złe jej podanie i zła taktyka łowienia. Pozdrawiam.
 15. Marek Sobczak

  PLWS 2016 - woj. łódzkie

  Opinii im więcej,tym lepiej.Myślę,ze w pełni rozumiecie to co z Bartkiem założyliśmy.Jest tak a nie inaczej i rozliczyć nas będzie można po cyklu.Wiem mi tez jest teraz ciężko finansowo,lecz wole wydać pieniądze na te a nie inne zawody,bo myślę,że warto.Kto przybędzie,zobaczy potem skomentuje,a dla nas to będzie kolejnym bodźcem by było jeszcze lepiej,w kolejnych latach.My chcemy by było dla was jak najlepiej i jak najbardziej komfortowo oraz atrakcyjnie,jak wyjdzie sami ocenicie. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wyrażanie swoich opinii.
×