Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Marek Sobczak

Forumowicz
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Wszystko napisane przez Marek Sobczak

 1. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Jeżeli nie uda nam się zebrać 10 drużyn zawody i tak rozegramy być może dołączy ktoś z ościennych województw.Jesli nie rozegramy to po swojemu :))
 2. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Zapisy do 1 czerwca
 3. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Rodzina Team potwierdza
 4. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Terminy eliminacji PLWS 14.07 - Bełchów 01.09 - Bełchów (chyba że znajdzie się inne łowisko) O6.10 - Lelity k/Działoszyna Proszę o potwierdzanie.Regulamin wraz z numerem konta do opłat ukaże się po zaakceptowaniu terminów przez minimum 10 drużyn.
 5. Czy możecie zrobić zawody 1 września ? Bartkowi żadne soboty nie odpowiadają.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Mikołaj

   Mikołaj

   No to 6 października na zbiorniku lelity za działoszynem, lecz tam jest ilość miejsc ograniczona. Wejdzie tam max 15 drużyn. 

  3. Marek Sobczak

   Marek Sobczak

   więcej nie będzie

    

  4. Mikołaj

   Mikołaj

   No i git, to teraz zapisy i łowimy. 

 6. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Jeżeli możesz 28 lipca zorganizować 3 turę napisz do mnie.Zamykamy ustalamy i czekamy na potwierdzenia drużyn.
 7. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Terminarz zawodów BełchOw -14 lipiec Pajęczno - 31 sierpień Kotliny - ? (proszę o podanie daty) Regulamin ukaże się po podaniu daty trzeciej tury
 8. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Ja napisałem wstępne daty kiedy jestem w stanie zorganizować u siebie rozgrywki.Jak również napisałem,że mogę zorganizować dwudniówkę (zero komentarzy) Czekacie na daty ? Już widać,że czerwcowe odpadają dla jednej drużyny,a reszta ? Karaś zaproponował 31 sierpnia innych łowisk nie mamy na dzień dzisiejszy.Więc pozostaje u mnie w lipcu i w Pajęcznie 31 sierpnia.Odpiszcie cokolwiek.Bartek z braku czasu nawet do mnie nie dzwoni,choć miał w zeszłym tygodniu się odezwać.Rozumiem go bo znam temat i jestem w stanie przejąć na swoje barki jego robotę w organizację ligi.
 9. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Przykro mi to stwierdzić,ale w naszym województwie rozgrywki w tym roku chyba się nie odbędą patrząc na ilość wpisów oraz już tak późny termin :(
 10. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  W razie potrzeby mogę zorganizować dwie tury w jeden weekend.Baza noclegowa 5 km od łowiska .
 11. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Ekipy zeszłorocznej rywalizacji zgłaszać się.Jeśli będzie problem z trzecim łowiskiem zorganizuję dwie edycje na dwóch różnych wodach.
 12. Marek Sobczak

  ŁLWS 2019

  Team Rodzina potwierdza i proponuje termi 2lub 3 weekend czerwca albo 2 lub 3 weekend lipca.
 13. Marek Sobczak

  ŁLWS 2018

  Wpisując w nawigację zbiornik Bełchów dojedziesz bez problemu.Łatwo trafić.15 km od autostrady Łódż/Warszawa.
 14. Marek Sobczak

  ŁLWS 2018

  Koledzy przypominam o zabraniu układu transportowego.ze względu na brak wjazdu na sektory. Z parkingu do przejścia na ostatnie miejscówki jest około 150 metrów.
 15. Marek Sobczak

  terminarz 2018

  W przypadku braku łowisk i chętnych do zorganizowania tury eliminacyjnej,jestem w stanie zorganizować dwukrotnie eliminacje na dwóch różnych zbiornikach w moim rejonie.
 16. Marek Sobczak

  terminarz 2018

  Spokojnie,analizujemy już z Bartkiem terminy.Niedługo napiszemy co i jak
 17. Marek Sobczak

  Maver 251

  Poszukuję piątego i szóstego elementu do Maver 251.Konieczna faktura.
 18. Marek Sobczak

  ŁLWS 2017

  No to mam istny maraton majowy włączając inne zawody,najpierw 3-dniówka potem 2-dniówka.Majowe ryby "drżyjcie" bo nadciągam P.S. Nie wiem jak ja to wytrzymam i jak moja żona.
 19. Marek Sobczak

  PLWS 2017

  Widzę,że niektóre województwa dopinają już wszystko wokół eliminacji,a nie wiemy nic na temat Ligi w tym roku.
 20. Marek Sobczak

  Klasyfikacja końcowa Finału PLWS 2016

  To ja też wtrącę swoje pięć groszy. Byłem,startowałem,poległem.Nie żałuję i gdy będę miał okazję na następny finał pojechać to pojadę choćby w październiku na Kępinę czy też gdziekolwiek indziej.Tak jak w każdym sporcie ktoś musi być pierwszy ktoś ostatni.Raz warunki takie innym razem inne.Kto potrafił się do tych "mikroskopów" do brać to coś połowił.Panowie na tym zbiorniku przy normalnej aktywności ryb można zrobić niezłe wyniki.Ja chętnie mógłbym podjąć się organizacji finału na Skierniewicach,ale w październiku też nie będzie dobrych wyników.Bartkowi za zaangażowanie w organizację zarówno Łódzkiej Ligi jak i finału serdecznie dziękuję.
 21. Marek Sobczak

  ŁLWS 2016

  W dniu dzisiejszym odbyły się zawody spławikowe koła "Miasto" Skierniewice.Zwycięzca miał ponad 7 kilo ryb do wagi,pozostali oscylowali w granicach 2,5 kg.Poławiana rybą był dającą punkty przeważnie był leszcz,okoń i płoć.Myślę że kończący tarło leszcz oraz płoć dadzą nam jeszcze lepsze wyniki w nadchodzącą sobotę
 22. Marek Sobczak

  ŁLWS 2016

  Kolega Paweł mnie wyprzedził w opisie
 23. Marek Sobczak

  Rozgrywki w łodzkim

  Witam. Jeżeli znajdą się drużyny chętne do wystartowania w eliminacjach PLWS w woj .łódzkim ,jestem gotowy zająć się ich organizacją.Zainteresowanych proszę o wpisy.
 24. Marek Sobczak

  Zanęta na wody stojące

  Sensas,to fakt robi dobre zanęty,lecz nie na każdej wodzie się one sprawdzają.Na moich okolicznych wodach przeciwstawię się im własna domową produkcją i uzyskam nie gorszy,a może nawet lepszy wynik niż zawodnicy je stosujący.Nie ma cud zanęty,są tylko źle dobrane proporcje składników na daną wodę i jej rybostan,oraz złe jej podanie i zła taktyka łowienia. Pozdrawiam.
 25. Marek Sobczak

  PLWS 2016 - woj. łódzkie

  Opinii im więcej,tym lepiej.Myślę,ze w pełni rozumiecie to co z Bartkiem założyliśmy.Jest tak a nie inaczej i rozliczyć nas będzie można po cyklu.Wiem mi tez jest teraz ciężko finansowo,lecz wole wydać pieniądze na te a nie inne zawody,bo myślę,że warto.Kto przybędzie,zobaczy potem skomentuje,a dla nas to będzie kolejnym bodźcem by było jeszcze lepiej,w kolejnych latach.My chcemy by było dla was jak najlepiej i jak najbardziej komfortowo oraz atrakcyjnie,jak wyjdzie sami ocenicie. Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za wyrażanie swoich opinii.
×