Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Grzegorz_Polewany

Forumowicz
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Grzegorz_Polewany wygrał w ostatnim dniu 26 Luty

Grzegorz_Polewany ma najbardziej lubianą zawartość!

O Grzegorz_Polewany

 • Ranga
  Nowy

Profile Information

 • Płeć
  Nie określone
 • Skąd:
  Końskie
 • Okręg
  Kielce
 1. Grzegorz_Polewany

  Terminarz i Regulamin ŚLWS 2019

  Mirku. Kilka lat organizowałeś PLWS i wiesz jak wygląda temat zmiany terminów wcześniej ustalonych. Zaczynają się przepychanki i każdy chce dopasować terminarz pod siebie. Nie ma szans, aby zmienić na inny termin który by wszystkim pasował. Wiesz to, bo odczułeś na własnej skórze. Jeżeli Tomek jako organizator nie powie twardo, że terminy raz ustalone nie podlegają zmianie, to zawsze będzie ktoś próbował dopasować terminarz pod swoje imprezy. Zawsze będzie też jednemu pasować a drugiemu nie. Uważam, że nie powinniśmy ulegać presji i zmieniać terminy pod tych, którzy bardziej krzyczą bo skrzywdzimy innych. Tomek podał terminy, podał miejsca zawodów i na tej podstawie drużyny potwierdzają swój udział. Każdy zaplanował sobie ten rok dopasowując podany terminarz PLWS. Jeżeli zawody kolidują z inną imprezą to każdy może zdecydować, która jest dla niego ważniejsza i w tej wystartować. Ja tak samo jak inni muszę rezygnować z jednych imprez na rzecz innych. Czytając Mirku posty naszych kolegów jest mi po prostu przykro (i pewnie Tobie też), że można obrażać organizatora aby załatwić swoje interesy. Terminy ustalone, zawodnicy zaplanowali starty, a komu nie pasuje zapraszamy w przyszłym roku. I najlepiej jako organizator, wtedy sam ustali terminarz na początku roku i nie będzie problemu, że mu coś nie pasuje.
 2. Grzegorz_Polewany

  Organizacja ŚLWS w 2018 r.

  Brawo Tomek. My zgłaszamy 19 drużyn: TKN_1; TKN_2; TKN_3; TKN_4; TKN_5; TKN_6; TKN_7; TKN_8; TKN_9; TKN_10; TKN_11; TKN_12; TKN_13; TKN_14; TKN_15; TKN_16; TKN_17; TKN_18; TKN_19; No i lista zamknięta.
 3. Grzegorz_Polewany

  Organizacja ŚLWS w 2018 r.

  Panowie! W ubiegłym sezonie pierwsza dziesiątka miała prawo startu w kolejnym cyklu zawodów a druga dziesiątka miała być z eliminacji lub z kolejności zgłoszeń. Zmienianie zasad tuż przed sezonem nie jest dobre i wprowadza zamieszanie. Uważam, że pierwsza dziesiątka powinna mieć prawo startu - nie po to zawodnicy walczyli we wszystkich zawodach, aby im to zabierać. Pozostałe miejsca drużyn od 11 do 20 to kolejność zgłoszeń lub eliminacje. Mirku! Nie obawiałbym się o organizację zawodów eliminacyjnych. Myślę że każda z drużyn biorących udział w eliminacjach, chętnie zorganizuje takie zawody u siebie, ponieważ na swojej wodzie każda z nich ma większe szanse na dobry wynik niż na obcym nie każdemu znanym akwenie. Zmiany odnośnie ilości drużyn, które zapewniają sobie prawo startu w kolejnym sezonie można wprowadzić ale od następnego sezonu. Jednakże weźcie pod uwagę jedną rzecz; jeżeli po dwóch startach drużyna będzie miała małe szanse na czołowe miejsca to nie pojedzie na trzecie zawody, "bo po co, skoro i tak w przyszłym roku będą eliminacje". Inna sprawa gdy czołowych 10 drużyn ma prawo startu w kolejnym roku - walczymy do końca o czołową dziesiątkę, bo eliminacje mogą okazać się loteryjne i nie zakwalifikujemy się w przyszłym sezonie. pozd: GP
×