Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Rafał Guzowski

Forumowicz
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Rafał Guzowski

 • Ranga
  Użytkownik

Profile Information

 • Płeć
  Facet
 • Skąd:
  Dorohusk
 • Okręg
  Chełm

Ostatnio na profilu byli

55 wyświetleń profilu
 1. Rafał Guzowski

  Terminarz, wyniki, relacje z zawodów 2019

  Do niedzieli bedzie wiadomo czy tendencja wody na bugu bedzie spadkowa czy wzrost. To jest podstawa decyzji.
 2. Rafał Guzowski

  Terminarz, wyniki, relacje z zawodów 2019

  Witam. Wczoraj byłem na Bugu stan wody jest bardzo wysoki. Ale jak spadnie o około 20-30 cm przeprowadzenie zawodów bedzie możliwe. Chodzi tu o stanowiska aby je nie zciskać. Monitoruje to na bieżąco awaryjnie zaproponowałem zalew Husynne ale to w ostateczności. Proszę o wypowiedzi na temat zmiany łowiska. Pozdrawiam Rafał.
 3. Rafał Guzowski

  Terminarz, wyniki, relacje z zawodów 2016

  Witaj Sławku! To nasza rezerwacja. Wydaje się ,że będziemy łapać leszczyki na morzu.
 4. Rafał Guzowski

  Ogólnie o naszej lidze

  Dołączam się do PiotraB 1 puchar to max a ewentualny sponsor może ufundować resztę.
 5. Rafał Guzowski

  Luźna konwersacja o PLWS 2016

  Dziękuję za wyjaśnienie. Powiem szczerze zrozumiałem to całkowicie inaczej.
 6. Rafał Guzowski

  Luźna konwersacja o PLWS 2016

  Kacper. Chcesz przydzielać liczbę miejsc dla najliczniejszych lig. W regulaminie nie ma określonej górnej granicy liczebności drużyn. To znaczy że w lidze np.mazowieckiej może być 40 drużyn i do finału zakwalifikuje się 6 a może 7 drużyn? Nasza liga docelowo ma posiadać 15 trzy osobowych drużyn, które zostaną wyłonione poprzez zawody eliminacyjne. Czy nasze drużyny które nie zakwalifikują się do naszej ligi wojewódzkiej też będą zaliczane do liczebności naszej ligi. Przecież też uczestniczą w jednych zawodach PWLS. Specyfika naszych łowisk ogranicza ilość osób startujących w zawodach tak aby rozegrać je w sprawiedliwy sposób. To decyduje o liczebności drużyn.
 7. Rafał Guzowski

  Ogólnie o naszej lidze

  Moja propozycja była by taka. Jeżeli organizator danej tury będzie w stanie pozyskać sponsora na puchary to będzie fajnie, ale nie widzę sensu ograniczać puli nagród na parę pucharków. Liga rozwija się i cieszy się coraz większą popularnością więc nie powinno być problemu z pozyskaniem patronatu który zafunduje puchary.
 8. Rafał Guzowski

  PLWS w Wielkopolsce

  Witam kolegów z Wielkopolski. Chłopaki nie ma się co załamywać Liga jest bardzo młoda, początki są trudne ale na pewno uda się wam ją stworzyć. W naszej lidze w pierwszym roku nie można było skompletować pełnego składu, w zeszłym roku był już komplet, a w tym roku przewidujemy już eliminacje do ligi i są już rozważania na temat powstania II ligi. Sama forma zawodów jest dostępna dla wszystkich jest lekka łatwa i przyjemna nie ma morderczych maratonów wędkarskich tylko jedno turowe eliminacje. Nie którzy uważają ,że zawody jedno turowe zawody są nie sprawiedliwe ale przecież walczymy drużynowo każdy w innym sektorze. Po każdych zawodach zawodnicy nie są tak zmęczeni i po zawodach rozmawiamy ,wymieniamy się poglądami ,atmosfera jest zaje...sta. A finał rewelacyjny jest o co walczyć takich imprez w Polsce nie ma. Wszystkich którzy się wahają serdecznie zapraszam do zabawy bo tam przewodzi przede wszystkim zabawa. A organizatorom życzę powodzenia i wytrwałości. Nie ma co się zrażać.
 9. Rafał Guzowski

  Finał 2016 - propozycje

  Dołączam się się do tej propozycji. Późniejsze terminy eliminują nawet najlepsze łowiska.
 10. Rafał Guzowski

  Ogólnie o naszej lidze

  Cześć Tomku. Uchyl rąbka tajemnicy
 11. Rafał Guzowski

  Finał 2016 - propozycje

  Witam Adamie. Tutaj nikomu nie chodzi o 50 km. Chodzi o rozegranie zawodów finałowych (oczywiście w miarę możliwości) w takim miejscu, żeby wszystkie drużyny z całej Polski miały odległość dojazdu około 300 km tak jak to było na finale w Nowym Mieście. Ja mam do Kluczborka 470 km podobnie mają koledzy z Gdańska, Olsztyna a niektórzy mają jeszcze dalej. Wiadomo, że nie będzie to jednakowa odległość dla wszystkich. Jeśli nie znajdzie się taki zbiornik w centrum Polski to dojedziemy i do Kluczborka a chodzi o to aby znaleźć kompromis. Dla mnie osobiście rozegranie zawodów po raz kolejny w Nowym Mieście było by fajnym rozwiązaniem (oczywiście jeśli ubiegło roczni organizatorzy wyrazili by zgodę) ponieważ ta woda jest bardzo dobra do rozegrania takich zawodów.
 12. Rafał Guzowski

  Finał 2016 - propozycje

  Witam. Zawody finałowe powinny odbywać się jednak bliżej centralnej Polski. Ułatwi to wszystkim drużynom na dotarcie na na zawody i ewentualne wcześniejsze treningi. Pozdrawiam.
 13. Rafał Guzowski

  Terminarz, wyniki, relacje z zawodów 2016

  Witam Tomku. Piszę ponieważ obserwując forum ogólnopolskie zaobserwowałem pomysł procentowego podziału drużyn uczestniczących w finale co by uzależnione było od liczebności drużyn w lidze. To jest według mnie bardzo niesprawiedliwe i promowało by tylko ligę mazowiecką. Ja wiem ,że to napisał sfrustrowany wędkarz który nie zakwalifikował się do finału. Dlaczego my mamy się dostosowywać do mnich i powiększać liczebność ligi i gnieździć się i tłoczyć na łowiskach po to by zachować możliwość startu 5-ciu drużyn w finale. zapraszam do polemiki na dany temat.
 14. Rafał Guzowski

  Luźna konwersacja o PLWS 2016

  Witam. Prześledziłem całą polemikę dotyczącą proponowanych zmian w tegorocznej lidze uważam ,że formuła obowiązująca w roku 2015 jest jak najbardziej trafna. Wyliczając procenty i inne odsetki zapędzimy się w kozi róg (spowodujemy spory i sztuczne powiększanie lig wojewódzkich tylko po to by więcej drużyn mogło wystartować). Czy oto niektórym chodzi !!! Czy to podniesie rangę i poziom sportowy? Według mnie nie. Kacper twój pomysł był bardzo dobry (5 najlepszych drużyn uczestniczy w zawodach finałowych). Według mnie ilość nie zawsze przekłada się na jakość ,to że w jednej małej lidze wystartowało więcej w innej mniej znaczy to ,że z mniej licznej ligi ma pojechać mniej drużyn bzdura! W ubiegłorocznym finale 4 z 5 naszych drużyn znalazło się w pierwszej 12 najlepszych ekip (nie licząc Mistrzów Świata oczywiście) a liga liczy 15 trzy osobowych zespołów (uregulowane to jest naszymi wewnętrznymi przepisami). Czy to ma oznaczać że w tym roku ma wystartować tylko 3 lub 2 drużyny. To ma być sprawiedliwe to jedne ligi mają być uprzywilejowane a inne nie? W tym roku wszystko wskazuje na to ,że będzie więcej chętnych niż 15 ekip ale nie zamierzamy powiększać ilość uczestników w eliminacjach. Zostaną rozegrane eliminacje aby stworzyć skład 15 drużyn w lidze. Taka liczba uczestników pozwoli na rozegranie trzech edycji MLS na odpowiednio przygotowanych łowiskach a nie na siłę będziemy się uciskać po krzakach. Według mnie organizowanie MLS zostawmy lokalnym organizatorom w jaki sposób wyłaniają swoich reprezentantów. Ważne jest aby zawody centralne były ujednolicone. Kacper reasumując poruszony przeze mnie temat obecny sposób wyłaniania finalistów jest najbardziej odpowiedni i sprawiedliwy. Odnosząc się do ubiegłorocznych zawodów finałowych, to była naprawdę rewelacyjna impreza. Łowisko dobre jedyną uwagę można mieć do późnego terminu zawodów. Prośba do wszystkich aby postarali się ustalić swoje rozgrywki w miarę wcześnie ,żeby można było rozegrać finał chociaż miesiąc wcześniej. Pomysł z zapraszaniem gości jest bardzo dobry nie słyszałem jednego słowa niezadowolenia na zawodach a wręcz każdy był bardzo zadowolony z dania szansy rywalizowania z tak wybitnymi wędkarzami. Bardzo dobry pomysł z rozgrywaniem zawodów w centrum Polski. Kończąc ,wielkie podziękowania za umożliwienie wędkarzom wyczynowym rywalizacji na arenie ogólnopolskiej większość z nas nie miała by takiej możliwości. A ,że niektórzy piszą różne głupoty , ja mam wrażenie ,że piszą żeby pisać taka ich natura. Kacper tak trzymać
×