Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Zawody,regulamin- 2019

Polecane posty

 

Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2019 jest taki sam jak w roku 2018 jednak zmienia się wpisowe;

1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu.

2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura.

3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt


4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2018 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2019r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.05. 2019r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn.


4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw.

5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r

6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje.

7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

8.Startowe 100 pkt .od osoby tj.200 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.600 pkt  .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 300 pkt.z każdych zawodów dla sędziów lub stałej ekipy która  na łowisku rozstawi  i pozbiera numerki startowe ,zważy i wypuści ryby, oraz podliczy klasyfikację zawodów.

Stała ekipa zostanie wyłoniona z pośród ochotników którzy zadeklarują współpracę we wszystkich turach.Takie osoby (pojedynczo lub parami)proszone są o kontakt Jacek 501 508 125

 

9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.


10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika .
W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie



11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.

 

Pierwsze zawody przewiduje przełom Kwietnia -Maja

drugie Lipiec Sierpień

trzecie Wrzesień

Niestety dokładne daty przyjmę po przeanalizowaniu dat okręgowych PZW Gorzów,Z.Góra,Szczecin,Piła -gdyż takie wstępne pojedyncze  deklaracje posiadam od zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam rezerwację dat do zawodów PLWS.
1.26.05.2019 Ognica rz.Odra
2.24.08 .2019 "Ściana "Świerkocin  rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę :()
3.07.09.2019 "Opaska" Kostrzyn rz.Warta (zmiana z niedzieli na sobotę :() Rezerwowe łowisko Ognica rz.Odra

Obecne daty są wolnymi datami z czterech okręgów tj.Piła,Szczecin,Z.Góra,Gorzów wlkp.i proszę kołka oraz kluby aby dostosowały się do w\w dat gdyż moje pole manewru zmian w datach jest bliskie zeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zawirowania  zawodów w Okręgu Zach.Pomorskim musiałem zmienić daty .Niestety z niedzieli na sobotę co nie jest mi w ogóle na rękę ,ale zobaczymy ile zyskam drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 26.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie
Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 600 pkt będą pobierane przy zapisach.


tel.501 508 125

Zbiórka 8.00
8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
10.50 pierwsze nęcenie
11.00 - 15.00 łowienie
15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.

W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza tura zawodów za nami. Oficjalne wyniki.

 

1.Sens Życia.....................................3pkt

Andrzeju Lubasiewicz ....2-sektorowa

Zbigniew Milewski.........1-sektorowa

2.Maniakalni Maniacy Wędkowania....4pkt

Piotr Piotrowicz,......1

Damian Jackowski....3

3.Dorado1..................................11pkt
Waldemar Kryński.....9
Paweł Błauciak.........2

4.Metaxa Team........................12pkt
Kwiatkowski Marcin.....4
Dobrzaniecki Jakub.....8

4.West Team............................12pkt
Robert Bajenka.......8
Adam Stefaniak.....4

4.Lubusz Taem........................12pkt
Emil Matjaszko......7

Marcin Karaś........5

4.Team Gold Fisz Projekt Plus......12pkt

Maciej Łopata.......6

Andrzej Greczuk...6

8.Amatorzy Team.....................13pkt
Tomasz Płocha..............3
Grzegorz Petrykowski...10

9.Roksa...................................16pkt
Kamiński Robert.....5
Samuel Bogdan....11

10.Amigole..........................18pkt
Jacek Kudełka .......12
Henryk Bednarz......6

11.Team Działkowscy...................20pkt

Działkowski Grzegorz.....11

Karwat Robert................9

12.Jutro będzie lepiej ..................25pkt

Grzegorz Pielasa.....15

Kacper Bednarz.......10

13.TK Leszcze.........................26pkt
Grzegorz Kasiński......13
Roman Telesiński......13

14.Ewika .................................27
Ewa Marszałek......15
Katarzyna Dec.......12

15.Dorado................................28

Jacek Denkiewicz..................14

Krzysztof Denkiewicz

rezerwa Gracjan Łopaczyk....14

 

Szczegółowe wyniki do wglądu na każdych zawodach.Dziękuję wszystkim za przybycie , oraz miłą i przyjazną atmosferkę pomimo szalonego wiatru który złamał nie jedna tyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×