Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Polecane posty

Terminy eliminacji PLWS

14.07 - Bełchów

01.09 - Bełchów (chyba że znajdzie się inne łowisko)

O6.10 - Lelity k/Działoszyna

 

Proszę o potwierdzanie.Regulamin wraz z numerem konta do opłat ukaże się po zaakceptowaniu terminów przez minimum 10 drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie uda nam się zebrać 10 drużyn zawody i tak rozegramy być może  dołączy ktoś z ościennych województw.Jesli nie rozegramy to po swojemu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista drużyn :

1- Team Łowicz

2- Team Polesie

3.- Karaś 1

4.- Karaś 2

5.- Joker Team

6.- Rodzina Team

7. - Przyjaciele Wielkiego Łuku Warty

8, - Tuxedo

Edytowano przez Marek Sobczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam , że zapisy trwają do 1 czerwca.Po tym terminie ukaże się regulamin oraz numer konta wpłat potwierdzający zgłoszenie.Obecna lista uzupełniona o dwie drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin zapisów zakończony.

Proszę zgłoszone drużyny do wniesienia opłaty startowej w wysokości 600 zł za cały cykl mój rachunek bankowy  Bank Spółdzielczy Skierniewice nr 35929700050879420230000001.

Opłata będzie potwierdzeniem udziału.

Jak napisałem wcześniej zgłosiło się 8 drużyn i w takiej ilości rozegramy eliminację.Pierwszy start 14.07 na zbiorniku w Bełchowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 września możemy zrobić turę na pajecznie pietrzykow II, zamiast  belchowa

Edytowano przez Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram zawodów pierwszej tury zawodów eliminacyjnych na zbiorniku w Bełchowie 14.07.2019

1. - 7.00 - 7.30   potwierdzenie przybycia drużyn

2. -  7.30 -  8.00  losowanie oraz rozejście się na stanowiska w sektorze

3. - 9.50 -  pierwszy sygnał nęcenie zanętą ciężką

4. - 10.00 -  drugi sygnał rozpoczęcie zawodów

5. - 13.55 - trzeci sygnał 5 minut do końca

6. - 14.00 - czwarty sygnał zakończenie rywalizacji

7. - 14.00 - 14.30 ważenie ryb

8. - 14,40 -  posiłek

9. - 15.00 - ogłoszenie wyników

 

Ze względu na małą liczbę drużyn rywalizację będziemy toczyć w jednym sektorze.Łowimy w boksach 20m. Proszę o zabranie układów transportowych.Łowimy według RAPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Liga  PLWS

Wyniki 1 tury

 

1. -  Tuxedo                                             -  8460

2. -  Karaś 2                                             -  3140

3. - Karaś 1                                               - 3035

4. - Team Polesie                                    - 2000

5. - Team Łowicz                                     - 1710

6.- Przyjaciele Wielkiego Łuku Warty  - 850

7. - Rodzina Team                                  -  525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram 2 eliminacji na zbiorniku "Za Laskiem" w Łowiczu 01.09.2019

 

1. - 7.00 - 7.30 - potwierdzenie przybycia drużyn

2. - 7.30 - 8.00 - losowanie oraz rozejście się na stanowiska

3. - 9.50 pierwszy sygnał nęcenie zanętą ciężką

4. - 10.00 drugi sygnał łowienie

5. - 13.55 trzeci sygnał pięć minut do końca

6. - 14.00 czwarty sygnał koniec zawodów

7. - 14.00 - 14.30 ważenie ryb

8. - 14.40 posiłek

9. - 15.00 ogłoszenie wyników

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łódzka Liga PLWS

Wyniki 2 tury

 

1. - Rodzina Team                                    - 10260

2. - Tuxedo                                                -   8415

3. - Karaś 2                                                -  7660

4. - Polesie Team                                     -  4970

5. - Karaś 1                                                -  4295

6. - Team Łowicz                                      -  1010

7. - Przyjaciele Wielkiego Łuku Warty  -  0

Edytowano przez Marek Sobczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja po 2 turach

 

1. - Tuxedo                               - 3 pkt               16875 pkt

2. - Karaś 2                               - 5 pkt               10800 pkt

3. - Rodzina  Team                  - 8 pkt               10785 pkt

4. - Karaś 1                               - 8 pkt                 7330 pkt

5. - Polesie Team                    - 8 pkt                 6970 pkt

6. - Łowicz Team                     - 11 pkt              2720 pkt

7. - Przyjaciele W.Ł.W             - 13 pkt                850 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×