Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS

Polecane posty

Witam wszystkich kolegów,

Mam do przekazania komunikat odnośnie rozgrywek w tym roku. Ja w obecnym sezonie, ze względu na wiele wydarzeń w życiu osobistym nie będę w stanie zaangażować się w organizację jak w poprzednich latach. Jeśli rozgrywki miałyby się w tym roku odbyć będę potrzebował Waszego bardzo mocnego wsparcia. Wiem, że na Marka i Damiana mogę liczyć, tak jak w ubiegłym roku, ale fajnie gdyby znalazł się ktoś, kto zorganizuje 3 turę. Jeśli nie, to będziemy główkować co zrobić.

Mam informację od wielu drużyn, by rozgrywki jednak odbywały się w niedziele. 

Zapraszam wszystkich do dyskusji i proszę się deklarować kto jest zainteresowany udziałem w tegorocznych rozgrywkach, byśmy wiedzieli czy jest dla kogo je organizować.

Jeszcze troszkę prywaty. Sam wyrażam chęć startu, ale nie mam kompana z którym mógłbym wystartować. Gdyby był ktoś zainteresowany to proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Bartłomiej

Team Rodzina potwierdza i proponuje termi 2lub 3 weekend czerwca albo 2 lub 3 weekend lipca.

Edytowano przez Marek Sobczak

Ekipy zeszłorocznej rywalizacji zgłaszać się.Jeśli będzie problem z trzecim łowiskiem zorganizuję dwie edycje na dwóch różnych wodach.

Przykro mi to stwierdzić,ale w naszym województwie rozgrywki w tym roku chyba się nie odbędą patrząc na ilość wpisów oraz już tak późny termin :(

Dokładnie. Joker Team też chciałby wziąść udział tylko czekamy na terminarz bo w czerwcu dwie daty odpadają tak jak pewnie wiele innych drużyn. 

Z tego co widzę 6 drużyn zadeklarowało udział i 7 Joker Team jak będzie pasował termin 8 Bartłomiej  jak znajdzie kompana . Jak będziemy znali konkretne daty startu to na pewno dołączy jeszcze kilka drużyn .

Ja napisałem wstępne daty kiedy jestem w stanie zorganizować u siebie rozgrywki.Jak również napisałem,że mogę zorganizować dwudniówkę (zero komentarzy) Czekacie na daty ? Już widać,że czerwcowe odpadają dla jednej drużyny,a reszta ? Karaś zaproponował 31 sierpnia innych łowisk nie mamy na dzień dzisiejszy.Więc pozostaje u mnie w lipcu i w Pajęcznie 31 sierpnia.Odpiszcie cokolwiek.Bartek z braku czasu nawet do mnie nie dzwoni,choć miał w zeszłym tygodniu się odezwać.Rozumiem go bo znam temat i jestem w stanie przejąć na swoje barki jego robotę w organizację ligi.

16 czerwca dla Team Łowicz nie pasuje, chyba że dzień wcześniej 15 w sobotę. Marku napiszcie wstępne daty i będziemy coś ustalać. 

10 godzin temu, Marek Sobczak napisał:

Ja napisałem wstępne daty kiedy jestem w stanie zorganizować u siebie rozgrywki.Jak również napisałem,że mogę zorganizować dwudniówkę (zero komentarzy) Czekacie na daty ? Już widać,że czerwcowe odpadają dla jednej drużyny,a reszta ? Karaś zaproponował 31 sierpnia innych łowisk nie mamy na dzień dzisiejszy.Więc pozostaje u mnie w lipcu i w Pajęcznie 31 sierpnia.Odpiszcie cokolwiek.Bartek z braku czasu nawet do mnie nie dzwoni,choć miał w zeszłym tygodniu się odezwać.Rozumiem go bo znam temat i jestem w stanie przejąć na swoje barki jego robotę w organizację ligi. 

No to niech pan przejmie sprawy organizatora i ruszamy w końcu z tymi zapisami, zawody mogą być przecież w raz w sobotę a raz w niedzielę, a jak jakiejś drużynie nie pasuje to niech rezerwowego sobie weźmie, nie zawsze idzie każdemu dogodzić z terminem. 

DAM -MAR WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH JA PISAŁEM ŻE ZROBIĘ JEDNĄ TURĘ BARTKOWI SŁOK LUB KOTLINY POZDRAWIAM DATY TEŻ PODAŁEM ALE CISZA 

Dlatego piszcie panowie wszystko tutaj pod konsultacje. U mnie z czasem jest naprawdę bardzo ciężko. W drugiej połowie roku będzie lepiej, wiec jak znajdą się chętni na zorganizowanie dwóch niedzielnych tur, ale musza się pojawić konkrety to ja zorganizuje trzecia w okolicach września-października.

Terminarz zawodów

BełchOw -14 lipiec

Pajęczno - 31 sierpień

Kotliny - ? (proszę o podanie daty)

Regulamin ukaże się po podaniu daty trzeciej tury

No to w końcu jak z tym plws bo, w innych województwach maja juz zawody a my nawet z zapisami nie ruszyliśmy. 

Dnia 1.04.2019 o 11:04, DAMIAN napisał:

Witam wolne terminy na Kotlinach Czerwiec 23 30 i lipiec 21 28 

Jeżeli możesz 28 lipca zorganizować 3 turę napisz do mnie.Zamykamy ustalamy i czekamy na potwierdzenia drużyn.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się