Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartłomiej Stasiak

ŁLWS 2019

Polecane posty

Witam wszystkich kolegów,

Mam do przekazania komunikat odnośnie rozgrywek w tym roku. Ja w obecnym sezonie, ze względu na wiele wydarzeń w życiu osobistym nie będę w stanie zaangażować się w organizację jak w poprzednich latach. Jeśli rozgrywki miałyby się w tym roku odbyć będę potrzebował Waszego bardzo mocnego wsparcia. Wiem, że na Marka i Damiana mogę liczyć, tak jak w ubiegłym roku, ale fajnie gdyby znalazł się ktoś, kto zorganizuje 3 turę. Jeśli nie, to będziemy główkować co zrobić.

Mam informację od wielu drużyn, by rozgrywki jednak odbywały się w niedziele. 

Zapraszam wszystkich do dyskusji i proszę się deklarować kto jest zainteresowany udziałem w tegorocznych rozgrywkach, byśmy wiedzieli czy jest dla kogo je organizować.

Jeszcze troszkę prywaty. Sam wyrażam chęć startu, ale nie mam kompana z którym mógłbym wystartować. Gdyby był ktoś zainteresowany to proszę o kontakt.

Pozdrawiam,

Bartłomiej

Team Rodzina potwierdza i proponuje termi 2lub 3 weekend czerwca albo 2 lub 3 weekend lipca.

Edytowano przez Marek Sobczak

Ekipy zeszłorocznej rywalizacji zgłaszać się.Jeśli będzie problem z trzecim łowiskiem zorganizuję dwie edycje na dwóch różnych wodach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować