Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
P.Dawiec

DLS 2020

Polecane posty

Cześć wszystkim mam pytanie czy DLS będzie  kontynuowany w następnym roku? Co wam się podobało a co nie? I co byście zmienili?

Moim zdaniem pierwsza rzecz to wpisowe zmniejszylbym do 50 zł na turęod osoby. Druga rzecz około 15 zł. z każdej tury przeznaczylbym na posiłek i wode. Kolejna rzecz na pewno wody wroclawskie toruńska lub Karłowice. Być może można też zrobić dwie lub trzy tury ale dwudniowe. Co wy na to?

Jeśli Paweł jesteś w stanie zorganizować posiłki i wodę, oraz zarezerwować wody Wrocławskie to jestem jak najbardziej za. Też uważam że wpisowe jakie mamy jest za wysokie, i pokusił bym się o 50 a nawet 40zl za turę od zawodnika. 

Zdecydowanie minusem jest to, że nie mamy żadnego sponsora i nagród, jednak ja nie dysponuje czasem by wszystko sam ogarniać. Chętnie też bym pojeździł na zawody na gotowca i lepiej się do nich przygotował. Co do zawodów dwudniowych to według mnie nie zagra, za duże koszta są z tym związane, noclegi itd. Osobiście został bym z 3 turami w różnych terminach na różnych łowiskach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować