Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek Samoń

Regulamin PLWS Lubelskie 2020

Polecane posty

REGULAMIN ZOSTANIE ZATWIERDZONY DNIA 30.11.2019 - czekam na propozycje sensownych zmian (jeśli są konieczne)

 

 

1. Zawody Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego w województwie lubelskim (Lubelska Liga Wędkarstwa Spławikowego) będą przeprowadzone w formie drużyn 2 osobowych - 2 odrębne sektory. W przypadku, gdy do zawodów przystąpi więcej niż 15 drużyn sektory zostaną podzielone na podsektory.

 

2. Prawo startu w lidze mają:

- pierwsze 15 drużyn z klasyfikacji 2019

- pozostałe drużyny będą musiały rywalizować w eliminacjach, z których 5 najlepszych dołączy do cyklu głównego w 2020 roku.

- w przypadku, gdy nie zgłosi się więcej niż 20 drużn eliminacje zostają odwołane i wszystkie drużyny automatycznie kwalifikują się do cyklu zawodów.

 

 

3. W składach startujących drużyn mogą łowić tylko zgłoszeni zawodnicy (2+1 rezerwowy). Skład podajemy 2 bądź 3 osobowy, składu nie wolno zmieniać po 29.02.2020. W przypadku składów 2 osobowych istnieje możliwość dopisania zawodnika w późniejszym czasie (nawet w czasie trwania cyklu zawodów). Składy podaje kapitan drużyny, on też decyduje o nazwie drużyny i składzie personalnym. Należy podać składy zarówno drużyn, które mają zapewnione prawo startu w cyklu zawodów jak i te przystępujące do eliminacji.

 

4. Wpisowe na każdą turę wynosi 30zł od zawodnika, czyli 60zł za turę od drużyny. Daje to kwotę 180zł za wszystkie tury i po opłaceniu tej kwoty drużyna zostaje oficjalnie zgłoszona i zatwierdzona do startu.

 

5. Z kwoty wpisowego 15zł (przy każdej turze) na osobę zostanie przekazane na posiłek oraz sprawy organizacyjne, pozostałe pieniądze zostaną podzielone na 3 równe części i przekazane na puchary/dyplomy/nagrody.

 

6.  Istnieje możliwość dodatkowych, drobnych nagród na wybrane tury, jeśli znajdzie się sponsor (sponsorzy) wspomagający organizację danych zawodów. Nagrody będą rozdzielane na każdej z tur wg. następującej kolejności:

- zwycięska drużyna zawodów;

- indywidualni zwycięzcy sektorów;

- drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsce w zawodach;

- w drodze losowania.

 

Taki schemat podziału nagród powinien zadowolić najlepszych zawodników zawodów, najlepsze drużyny, jak i tych, którym sportowo szczęście nie dopisało (może uda im się w losowaniu).

 

7. Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat wpisowego upłynie 29 lutego 2020 roku

 

8. Wszelkie pytania proszę kierować tu na forum, do mnie mailowo bądź telefonicznie. Składy drużyn zgłaszamy wyłącznie u mnie mailowo bądź telefonicznie i dopiero wtedy ustalamy sprawy związane z opłatą startowego.

 

9. W przypadku zawodów Eliminacyjnych (jeśli będą konieczne) obowiązuje opłata startowa 15zł. Ilość miejsc, które da awans do głównego cyklu rozgrywek zależna jest od ilości zgłoszeń drużyn biorących udział w zawodach w 2019 roku.

 

10. W przypadku, gdy do dnia 31.12.2019 wstępnie nie zgłosi zainteresowania startem 10 drużyn (2 osobowych), w roku 2020 rozgrywki PLWS w województwie lubelskim nie odbędą się.

 

Pozdrawiam,

Tomasz Samoń

tel. 507 328 973

sajo81@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×