Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek Samoń

Ogólnie o naszej lidze

Polecane posty

Jak to Sars to myślę że kiepska ta zmiana!

Najpóźniej w połowie stycznia postaram się podać dokładną listę nagród przewidzianych na rok 2016. Mam nadzieję, że wtedy zmienisz zdanie ;-)

Witam! Nie chciałem nikogo urazić, po prostu uważam że oferta sklepu Sars nie jest zbyt obszerna na pewno wynika to z tego że to nowa firma.

Myślę że nie tylko nagrody się liczą ale również  dobra zabawa i tego życzę wszystkim uczestnikom Pozdrawiam!

28 maj Dratów

18 czerwca rzeka Bug, Dorohusk

Łowiskiem nr3 są Krynice. Niebawem podam datę.

28.05 i 18.06 możecie sobie juz rezerwować.

Eliminacje prawdopodobnie początek kwietnia (tydzień bądź dwa po świętach).

Myślę, że gdzieś do połowy marca (łącznie z wpłatą startowego).

Drużyny, które dołączą z eliminacji będą miały około miesiąca, aby wpłacić kwotę startowego za cykl.

W eliminacjach nie przewiduję pucharów ani nagród - nagrodą będzie udział w głównym cyklu, z tego też powodu startowe w eliminacjach powinno być na poziomie około 60zł za drużynę.

Będzie znana data Krynic i eliminacji - będą oficjalne ogłoszenia i ruszymy z zapisami.

Podgrzewamy atmosferę... ;-)

W następnym tygodniu odbędzie się... prezentacja nagród ;-)

Będziecie zadowoleni, ja już wiem, ale muszę się jeszcze wstrzymać. Co niektórzy będą BAAARDZO pozytywnie zaskoczeni. Chyba będę musiał wprowadzić limit drużyn w eliminacjach, bo będzie o co walczyć ;-)

Sponsorem głównym zawodów PLWS w województwie lubelskim na rok 2016 została firma:
SARS Wędkarstwo Wyczonowe
 www.sars.pl

I od razu ważna wiadomość, firma SARS została oficjalnym dystrybutorem hiszpańskiej firmy Yuki:
http://sars.pl/aktualnosci/sars-w%C4%99dkarstwo-wyczynowe-dystrybotorem-yuki-na-polske.html

zapraszam do zapoznania się katalogiem firmy Yuki:
http://www.yukicompeticion.com/CATALOGO_YUKI_2016_ENGLISH_PVP/#p=Cover
bo to właśnie tej firmy sprzęt będziecie mogli wygrać na każdej z 3 tur.

A wśród nagród są:
bolonki, odległościówki, uklejówki 3,5 oraz 4m (już dostępne w sklepie sars), kołowrotki, rolki, grzebienie, pokrowce, siatki, zestawy wiadro-miska-przykrywka i jeszcze kilka ciekawych pozycji ;-) Pozostaje mieć nadzieję, że wszystkie zamówione rzeczy przyjdą (czyli pewnie 99%).

Liczę też na to, że kilku drobniejszych sponsorów też dorzuci coś od siebie, jedna firma już się zgłosiła, także zapowiada się naprawdę wartościowy zestaw nagród.

Mam nadzieje ze w sezonie 2016 po kazdych zawodach pierwsze trzy druzyny beda nagrodzone pucharami nie tak jak w Woli Uhruskiej Niektore druzyny sa sponsorowane i fajnie bedzie puchar przekazac sponsorowi

Wola Uhruska nie ma nic z tym wspólnego. Na wszystkich dotychczasowych turach w ciągu 2 lat puchar był tylko dla drużyny zwycięskiej w danej turze.

Mi jest obojętne, mogą być i 3 puchary za 1,2,3 miejsce drużynowe w każdej turze, wtedy jednak około 300zł z nagrod przechodzi w koszta pucharów.

Jak uważacie i jak chcecie? Puchar tylko dla zwycięskiej drużyny w turze czy dla pierwszej trójki?

Budżet nie jest elastyczny, jeśli gdzieś się doda, to gdzieś trzeba będzie odjąć.

Moja propozycja była by taka. Jeżeli organizator danej tury będzie w stanie pozyskać sponsora na puchary to będzie fajnie, ale nie widzę sensu ograniczać puli nagród na parę pucharków. Liga rozwija się i cieszy się coraz większą popularnością więc nie powinno być problemu z pozyskaniem patronatu który zafunduje puchary.

Zapraszam do nowych tematów odnośnie sezonu 2016

Regulamin PLWS woj.lubelskie 2016

http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/453-regulamin-plws-lubelskie-2016/

Terminarz zawodów 2016:

http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/431-terminarz-wyniki-relacje-z-zawod%C3%B3w-2016/

Składy drużyn na 2016

http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/454-sk%C5%82ady-dru%C5%BCyn-2016/

Lista nagród:

http://forum.wyczyn.pl/index.php?/topic/455-lista-nagr%C3%B3d-2016/

Przypominam, że możecie też zadecydować, którą z opcji wolicie:

- 3 puchary dla 3 najlepszych drużyn w każdej z tur

- puchar wyłącznie dla najlepszej drużyny w każdej z tur

Odniosę się jeszcze do słów Rafała G.

Jeśli będzie sponsor (patron), który da na puchary - proszę mi dać znać. W każdym innym przypadku puchary muszą być zakupione z waszego startowego. Oczywiście jeśli znajdzie się sponsor (patron) na dane zawody, to może dać co chce i komu chce, nawet puchary za najmniejszą/największą rybę czy też za miejsca 1-6.

Ustalmy zasadę, która będzie obowiązywała na każdej z tur i będzie opłacana ze startowego - 1 czy 3 puchary dla najlepszych drużyn w turze.

Chciałbym poinformować, że 5 pierwszych drużyn z eliminacji wpłaciło startowe i tym samym potwierdziło swój start w gronie 15 drużyn, które będą rywalizowały w PLWS woj . lubelskie 2016.

Drodzy zawodnicy,

na stronie sklep.sars.pl znajdziecie wszystkie nagrody, które są do wygrania w naszych eliminacjach. Pamiętacie co było, prawda? ;-) No i będzie ;-)))

Przed nami ostatnia tura w sezonie 2016. Może wspólnie pomyślimy o sezonie kolejnym? Chodzi mi o dobór łowisk - macie jakieś sugestie? Fajnie by było jakbyśmy zachowali podział: 1 łowisko w każdym z okręgów.

No i pytanie nr2. Gdzie rozgrywamy eliminacje? Termin to pierwsza połowa kwietnia.

Jakieś propozycje co do łowiska na eliminacje w 2017 roku? Padła propozycja zalewu Zemborzyckiego. A może coś w okręgu chelmskim bądź zamojskim? Może to zwiększy ilość drużyn z tych okręgów w plws? Czy już nikt więcej od was nie będzie zainteresowany?

Wiem, że pewnie wystartują pewni mistrzowie :-D z okolic Zamościa, bo przecież przypadkowo z ligi wypadli, ale czy jest szansa ze będzie ktoś jeszcze?

Jest poważna propozycja łowiska na eliminacje w 2017 roku. Zbiornik Tuligłowy niedaleko Krasnegostawu - mi się to podoba. Jeszcze nic pewnego, ale są bardzo duże szanse, że to właśnie tam rozegramy eliminacje i wyłonimy 5 drużyn, które dołączą do głównego cyklu rozgrywek.

Jest jeszcze opcja na rozegranie eliminacji na Majdanie Sopockim. Zbiornik jak najbardziej ciekawy z dużą ilością płoci. Od niedawna w trakcie zawodów odławia sie też leszczyki takie do 500 ptk. Głębokość 1,5-2 m wczesną wiosną sielanka gdy nie ma jeszcze roślinności. W miarę komfortowo i równo idzie zrobić 3 sektory po 10 osób. Także dla 10 drużyn łowisko jak najbardziej odpowiednie kwestia ustalenia z zainteresowanymi.

Witam, jak w tym roku z zainteresowaniem- my na pewno jako Zamojskie Spławiki wystartujemy, Norek z TEAM Wydra w eliminacjach pewnie też, a jak reszta szczególnie z Lubelskiego coś wiadomo

Powoli będę uzupełniał składy, na pewno kilka osób odpuszcza ten sezon PLWS, ale miałem też sygnały od nowych drużyn/osób. Zobaczymy jak to będzie, ale z 15 drużynami raczej nie powinno być kłopotu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować