Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnie o naszej lidze

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
51 odpowiedzi na ten temat

#41 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 02 maj 2016 - 08:11

Chciałbym poinformować, że 5 pierwszych drużyn z eliminacji wpłaciło startowe i tym samym potwierdziło swój start w gronie 15 drużyn, które będą rywalizowały w PLWS woj . lubelskie 2016.

#42 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 28 maj 2016 - 07:54

Drodzy zawodnicy,

na stronie sklep.sars.pl znajdziecie wszystkie nagrody, które są do wygrania w naszych eliminacjach. Pamiętacie co było, prawda? ;-) No i będzie ;-)))

#43 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 czerwiec 2016 - 10:19

Przed nami ostatnia tura w sezonie 2016. Może wspólnie pomyślimy o sezonie kolejnym? Chodzi mi o dobór łowisk - macie jakieś sugestie? Fajnie by było jakbyśmy zachowali podział: 1 łowisko w każdym z okręgów.

No i pytanie nr2. Gdzie rozgrywamy eliminacje? Termin to pierwsza połowa kwietnia.

#44 lukasz_krawczyk

lukasz_krawczyk

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • Okręg:Zamość

Napisany 05 lipiec 2016 - 06:38

Może Zalew Zemborzycki eliminacje?

#45 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 20 wrzesień 2016 - 09:08

Jakieś propozycje co do łowiska na eliminacje w 2017 roku? Padła propozycja zalewu Zemborzyckiego. A może coś w okręgu chelmskim bądź zamojskim? Może to zwiększy ilość drużyn z tych okręgów w plws? Czy już nikt więcej od was nie będzie zainteresowany?
Wiem, że pewnie wystartują pewni mistrzowie :-D z okolic Zamościa, bo przecież przypadkowo z ligi wypadli, ale czy jest szansa ze będzie ktoś jeszcze?

#46 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 03 październik 2016 - 11:44

Jest poważna propozycja łowiska na eliminacje w 2017 roku. Zbiornik Tuligłowy niedaleko Krasnegostawu - mi się to podoba. Jeszcze nic pewnego, ale są bardzo duże szanse, że to właśnie tam rozegramy eliminacje i wyłonimy 5 drużyn, które dołączą do głównego cyklu rozgrywek.

#47 lukasz_krawczyk

lukasz_krawczyk

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • Okręg:Zamość

Napisany 07 październik 2016 - 07:23

Jest jeszcze opcja na rozegranie eliminacji na Majdanie Sopockim. Zbiornik jak najbardziej ciekawy z dużą ilością płoci. Od niedawna w trakcie zawodów odławia sie też leszczyki takie do 500 ptk. Głębokość 1,5-2 m wczesną wiosną sielanka gdy nie ma jeszcze roślinności. W miarę komfortowo i równo idzie zrobić 3 sektory po 10 osób. Także dla 10 drużyn łowisko jak najbardziej odpowiednie kwestia ustalenia z zainteresowanymi.

#48 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 07 luty 2017 - 01:15

Znane są już terminy zawodów na 2017 rok, zapraszam:

http://forum.wyczyn....z-zawodów-2017/

#49 M.Będziejewski

M.Będziejewski

Nowy

• Forumowicz
  • Pip
  • 7 postów
  • Okręg:Zamośc

Napisany 13 luty 2017 - 09:48

Witam, jak w tym roku z zainteresowaniem- my na pewno jako Zamojskie Spławiki wystartujemy, Norek z TEAM Wydra w eliminacjach pewnie też, a jak reszta szczególnie z Lubelskiego coś wiadomo

#50 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 13 luty 2017 - 12:30

Powoli będę uzupełniał składy, na pewno kilka osób odpuszcza ten sezon PLWS, ale miałem też sygnały od nowych drużyn/osób. Zobaczymy jak to będzie, ale z 15 drużynami raczej nie powinno być kłopotu.

#51 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 14 luty 2017 - 11:43

Skontaktowałem się z kilkoma kapitanami drużyn i zachodzi duże prawdopodobieństwo, że rozegranie Eliminacji nie będzie potrzebne. Jednak to tylko "luźna" informacja, na pewno będzie coś więcej wiadomo jak zaczną spływać składy i wpisowe. Myślę, że około 20 marca będzie już niemal pewne, czy będą potrzebne zawody eliminacyjne czy nie.

#52 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 01 marzec 2017 - 01:16

Znane już jest miejsce i data finału PLWS 2017:

http://forum.wyczyn....709-finał-2017/

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników