Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Marek Sobczak

Rozgrywki w łodzkim

Polecane posty

Witam. Jeżeli znajdą się drużyny chętne do wystartowania w eliminacjach PLWS  w woj .łódzkim ,jestem gotowy zająć się ich organizacją.Zainteresowanych proszę o wpisy.

Kolega Marek pokazał że organizacjia zawodów to temat mu znany i w tej roli się sprawdził i też podzielam zdanie aby wykorzystać jego doświadczenie np. powierzajac  jedną z eliminacji na wodach okręgu Skierniewice! Kluczowe pytanie - jaka forma w łódzkim - dwu czy trzy osobowe drużyny?

W porozumieniu z Fishing Tubertini  kol.Grzegorzem Bednarkiem szukam chętnych drużyn dwuosobowych.W obecnej chwili jestem na etapie szukania dogodnych  wolnych terminów na zorganizowanie eliminacji.Na pewno jeden cykl odbył by się na zalewie "Zadębie" w Skierniewicach (a może i dwa),mam także rezerwowe łowisko (świeżo po remoncie ) w miejscowości Bełchów k/Skierniewic.Potrzeba tylko trochę czasu by wszystko dograć.Terminów jak na lekarstwo,lecz może jakoś uda się gdzieś wcisnąć. Potrzebuję opinii ewentualnych chętnych,czy byście byli za gdyby trzeba było przeprowadzić takie zawody w sobotę lub w święto wypadające w tygodniu. Podjęliśmy decyzję z kol.Grzegorzem,że drużyna startująca łowiła by w swoim 20 m stanowisku.Proszę zainteresowanych o komentarze.

A gdyby porozrzucać eliminacje trochę bardziej, tak aby każdy miał dosyć blisko na chociaż jedną z eliminacji? Od mojej miejscowości jest to około 130 km. Byłbym za tym, aby bardziej porozrzucać eliminacje po województwie. :)

A gdyby porozrzucać eliminacje trochę bardziej, tak aby każdy miał dosyć blisko na chociaż jedną z eliminacji? Od mojej miejscowości jest to około 130 km. Byłbym za tym, aby bardziej porozrzucać eliminacje po województwie. :)

eliminacje powinny odbywać się tam gdzie organizatorzy mają bliżej a nie zawodnicy, bo tych pierwszych jest zawsze mniej.

Witam, czekam z kilkoma kolegami na terminarz . Zadębie, Bełchów, Rawa, Słok czy inne łowisko nie ma chyba zbyt dużego znaczenia . Tu i tam można coś złowić :) Nie wiem natomiat jak zostanie przyjęta formuła boksów ? Osobiście podchodzę do tematu bardzo ostrożnie, wody jakie posiada łódzkie nie napawają optymizmem do takiej formuły . Jest to jedynie moje zdanie i można się z nim nie zgadzać .

Oczywiście,że jedna z eliminacji może się odbyć i w okręgu Piotrkowskim,pytanie czy znajdą się tam chętni do przeprowadzenia takich zawodów.Jeżeli są bardzo proszę o kontakt.Może i w drugim końcu województwa tez by się ktoś znalazł.Ja wychodzę do was drodzy zawodnicy i przy braku chętnych do organizacji jestem w stanie  zorganizować nawet na 3 różnych łowiskach wszystkie trzy eliminacje(oczywiście wolałbym tez się gdzieś przejechać}.Formuła boksów to nowe doświadczenia,a na w/w wodach spokojnie one zdadzą egzamin.Nie ma tu tzw. "dziurek" gdzie nie można połowić ryb.

Co do terminarza to wszystko wyjaśni się w sobotę.gdzie będę jeszcze z wizyta u Mistrza Gutkiewicza by ustalić termin zawodów drużynowych o jego puchar.Z tego co się zdążyłem zorientować to w grę wchodzą jedynie terminy wrześniowe i początek października.chyba że chętni wyrażą zgodę tak jak to już napisałem na terminy świąteczne lub sobotnie.

Witam

Są bardzo poważne problemy ze znalezieniem dogodnego terminu.Po za mną  i łowiskami w mojej okolicy nie ma chętnych by przeprowadzić takowe zawody na innych wodach. Co do terminów to tez jest ciągły problem ze znalezieniem takowego,by pasowało koledze Grzegorzowi ze Sport-Fishing Tubertini. Musimy się poważnie zastanowić nad przeprowadzeniem tych zawodów w soboty. Proszę o opinie.

Witam,wiadomo że z terminami będzie cieżko,a czy wogole zainteresowanie ligą w tym woj. jest na tyle duże żeby ruszyła? czy znana jest mniej więcej liczba drużyn chętnych do startu?

No i jak to było w zeszłym roku,znowu może nie dojść do rozgrywek w łódzkim.Dla organizatorów brakuje terminów,a i zainteresowanie po za ludźmi ze skierniewickiego okręgu nie ma :(

Jeżeli są chętne drużyny do rozgrywek,proszę o kontakt mailowy na adres m.sob.68@gmail.com

Mimo trudności ze znalezieniem terminu (takiego by pasował Grzegorzowi ze sport-fishing ) proszę jednak o kontakt i propozycje.

Trudno.Skoro nie ma chętnych,nic na siłę nie będę robił tym bardziej że miałem tylko pomóc w organizacji.Nawet organizator nie kontaktuje się ze mną i nie odpisuje na moje maile.Skupię się na organizacji 2-tury mistrzostw okręgu skierniewickiego i 1-tury GPP juniorów.

Witam,

również zastanawiam się nad startem w PLWS z woj. łódzkiego, myślę że w naszym kole - 36 Zelów znalazła by się jeszcze ktoś chętny, mamy kilka ciekawych miejsc w naszym woj. do startów nie koniecznie zbiornik w Skierniewicach czy obłożony terminami Słok. Pozdrawiam, Krzysztof

Witam.

Do trzech razy sztuka. Może w 2016r. liga ruszy. Jeśli kolega Marek S. podejmie się organizacji i {nie będzie blokowany, jak to było w tym roku}, i będą chętne drużyny do udziału, to znając Marka podejście do organizacji zawodów, to myślę , że to wypali !!!

Witam, również trzymam kciuki za ligę w naszym województwie i chętnie wezmę udział w 2016 r. Widzę  jednak że mamy kolejnego, namaszczonego przez pomysłodawce ligi ,organizatora! Co wprowadza pewien nieład . Liga u nas nie ruszyła a mamy już trzy tematy!  Dziwne już było dla mnie aby współorganizatorem z zeszłego roku był przedstawiciel firmy tubertini sport fising (mają duży na głowie, interes plus swoje zawody ) i wiemy z wpisów Marka jak to się skończyło! Można odnieść wrażenie jak by komuś zupełnie zależało żeby to nie wypaliło!!! (ha ha )Chciał bym żeby mnie nikt źle nie zrozumiał cieszy mnie że temat nie umarł i są  ludzie którzy chcą pociągnąć ten "wózek" ale uważam że tylko współpraca i rozmowy mogą doprowadzić nas do celu! I w tym miejscu chcę dodać że narzucanie formuły boksów z góry (choć osobiście jestem za) odpycha od ligi część zawodników ! A twierdze tak na podstawie rozmów z czołowymi zawodnikami z okręgu Skierniewice.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się