Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
ak.wsk

Lubelskie

Polecane posty

Dratów jak najbardziej może być fajnym łowiskiem pod zawody,w ostatnich latach 2 razy gościł nasze najlepsze Panie. Niestety,czasami o rybę trudno,ale zdarzają się też tury z 2cyfrowym wynikiem w 4h. W tym roku np. wygrany sektor z wynikiem 25000! A zwycięzca zawodów GP Okręgu w sobotę i niedzielę po 12000!

Aha. W 2014 zawodów nie będzie. Będzie remont wału,kasa już przyznana,rozpoczęła się robota papierkowa.

Także Dratów tak,ale od 2015.

Przyznam szczerze, że nie sledziłem tematu na wyczyn.fora.pl

Jak miały by sie odbywać zawody np: na Lubelszczyznie jak mamy 4 Okręgi (Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Zamość).

Co się stanie gdy nię będzie porozumień na dane wody?

Czy idea dobrych tanich zawodow przetrwa??

...

Co się stanie gdy nię będzie porozumień na dane wody?

...

Jeśli chodzi o "ścianę wschodnią" podobno ma być porozumienie w opcji zerowej, czyli na nizinne nic nie dopłacamy.

Inna sprawa z innymi Okręgami, nie wiem jak tam sytuacja. Jeśli organizator nie załatwi "ulgi" z okręgiem gospodarzem łowiska, to prawdopodobnie 1dniowa opłata od zawodanika + startowe?

Mi to się marzy, aby każdy aktywny zawodnik miał bezpłatny wstęp na wszystkie wody w Polsce. Niestety za sport musimy płacić. Piłkarzy, siatkarze itp.... oni to mają dobrze..............

Sorry za offtop

Powolutku organizujemy PLWS w naszym województwie. Bardzo proszę o kontakt, wszelkie osoby chcące uczestniczyć w tych rozgrywkach, przydałby się jeszcze 1 organizator - oprócz tych osób, do których już dzwoniłem.

Proszę pisać na maila: sajo@wedkarstwo-lublin.pl

dzięki i mam nadzieję, że ruszymy ;-)

Witam. Piszę z ogkręgu zamojskiego. Raczej na pewno zgłosimy 1 drużynę z naszego koła, prawdopodobnie z naszego okręgu wystartuje też jakaś druzyna/drużyny z Klubu Barbus w Tarnogrodzie, dlatego prośba żeby oraganizatorzy cyklu przy tworzeniu terminarza ligi wzieli pod uwagę termin mistrzostw okregu zamość tj. 7-8 czerwiec. Z góry dzięki.

Oprócz 7-8 czerwca kiedy macie MO odrzuciliśmy też daty 27.04, 28.06, 06.07, 27.07 oraz 07.09, ale to nie wszystko. Równocześnie odrzuciliśmy daty z najważniejszymi datami okręgowych zawodów (MO,GPO) Chełma i Lublina, także zostało kilkanaście "dziur" najbardziej pasujących do PLWS woj. lubelskiego.

Jestem po rozmowach telefonicznych, w końcu ostatecznie wykrystalizowała się 3 organizatorów, łatwo nie było bo mało czasu, zresztą początki są trudne zawsze.

Teraz mam nadzieję będzie już tylko z górki, za kilka - kilkanaście dni pojawi się pełny terminarz z datami, organizatorami i łowiskami.

PS. Uchylając rąbka tajemnicy... szykujcie zestawy rzeczne, przydadzą się i to bardzo ;-)

Edytowano przez Tomek Samoń

Super. Widze że pod kontrolą macie terminy ważniejszych zawodów z innych okregów, jednak ostatnia data z GPO Zamość jest do zmiany, tj. 07.09. (Data będzie zmieniona na 14.09, ale to raczej na plus bo wówczas macie GPO Lublin więc do ligi wpada kolejne okienko).
Zdaję też sobię sprawę, że jest trochę "zamotu" przy organizacji ligi w pierwszym sezonie, może z czasem i z naszej strony wyjdzie jakaś inicjatywa, póki co jestesmy wciąż dzikim wchodem, a ja osobiście w pierwszym sezonie liczę na Was- czyli centralę :)
Pozdrawiam do usłyszenia.

Edytowano przez lukasz_krawczyk

dziki wschód niech pozostanie dziki, taki urok :D

Z Waszej strony jak najbardziej jest inicjatywa, mamy 3 tury i każda w innym Okręgu (Lublin, Chełm, Zamość), rozmawiałem z kilkoma osobami z O.Zamość i wszyscy bojowo i pozytywnie nastawieni :)

7 wrzesień to może być już za późno, trzeba mieć jeszcze jakiś zapas na finał strefy C oraz finał ogólnopolski. Ostatnie zawody w naszym województwie odbędą się w sierpniu (jak nie wcześniej).

Oto terminarz zawodów PLWS w województwie lubelskim:

Lp. - data - nazwa - łowisko - organizator

1. 10 maj sobota - Puchar Sklepu Ryba Bełżyce - zalew Bychawa/zbiornik Opole Lubelskie - Sklep Ryba Bełżyce Rafał Walczak

2. 20 lipiec niedziela - Puchar Bugu - rzeka Bug, Wola Uhruska - Koło PZW Wola Uhruska

3. 31 sierpień niedziela - Puchar Ziemi Zamojskiej - rzeka Bug, Gródek - Łukasz Będziejewski

Odnośnie pkt1. Podane są na razie 2 łowiska, jeśli Zarząd Koła Bychawa (opiekun zbiornika) nie zejdzie z dodatkowej opłaty za zawodnika w kwocie 15zł (taki sobie durny punkt regulaminu uchwalili przy zawodach) to zawody odbędą się na  łowisku Koła PZW "Sazan" w Opolu Lubelskim. Łowisko zostanie na 100% wybrane za max 3-4 dni.

Odnośnie pkt3. Łowiskiem zastępczym jest zbiornik w Krynicach, ale zmiana nastąpi tylko i wyłącznie w przypadku wylania się rzeki w tej miejscowości. Szanse te oceniam przy tej dacie na 1%, no ale zawsze są.

Bardzo dziękuję organizatorom poszczególnych tur, jeszcze raz ich przypomnę: Rafał Walczak, Waldemar Tomczak, Łukasz Będziejewski. Każda z tych osób ma potrzebne doświadczenie jeśli chodzi o organizację zawodów wędkarskich. Dzięki tym 3 osobom start PLWS w roku 2014 w naszym województwie jest możliwy. Dzięki raz jeszcze.

Przypominam, że dla naszego województwa koniec zapisów drużyn kończy się ostatniego dnia marca.

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, najlepiej mailowo: sajo@wedkarstwo-lublin.pl ewentualnie telefonicznie 507328973 (nie zawsze mogę odebrać, staram się oddzwaniać).

Od marca na stronie PLWS pojawią się krótkie, lecz na pewno potrzebne dla każdego zawodnika, informacje o każdym z łowisk zawodów

No i niestety. Jak już myślałem, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wyszedł przysłowiowy klops.

Zawody nr1 stoją pod dużym znakiem zapytania, obecnie nie mam pewności jakie to będzie łowisko i (niestety) jaka data. W początkowych dniach marca wszystko powinno się wyjaśnić.

Drużyny proszę o wstrzymanie się z zapisami, macie czas do końca marca, także na spokojnie ze wszystkim zdążymy.

Sytuacja zmienia się jak na rollercoasterze ;-)

Mam "zaklepany" na 100% termin zawodów w Lublinie, na innym łowisku niż wyżej wymienione. Najpóźniej we wtorek bądź środę podam już oficjalny terminarz (właściwie chodzi tylko o datę i łowisko zawodów w Lublinie), przez weekend może się wyjaśnić jeszcze kilka spraw, to zaklepane przeze mnie pełni funkcję "strażaka", aby mieć zabezpieczenie.

Przepraszam, za zaistniałą sytuację.

Witam,

Jestem pod wrażeniem zaangażowania i bezinteresownej pracy Tomka. Gdyby w każdym województwie znalazło się chociaż kilka takich osób nie byłoby potrzeby organizowania PLWS bo sport spławikowy w Polsce miałby już wystarczająco dużo do zaoferowania.

Pozdrawiam

Kacper

Przed chwilką wrzuciłem oficjalny terminarz PLWS 2014 w woj. lubelskim.

Daty (na szczęście) pozostały identyczne, jak te które podawałem ponad 2 tygodnie temu. Zmieniło się tylko łowisko pierwszych zawodów.

Teraz drużyny mogą się już spokojnie zapisywać i szykować ;-)

Za jakiś czas postaram się wrzucić opis pierwszego łowiska, na którym odbędą się zawody PLWS.

UWAGA drużyny!

Możecie również zgłaszać swoje składy na mojego maila: sajo@wedkarstwo-lublin.pl

Będzie to równoznaczne z wypełnieniem formularza na stronie, którego w przypadku zgłoszenia składu u mnie na maila nie będziecie musieli wypełniać.

Preferuję zgłoszenie mailowe a nie telefoniczne, aby obie strony miały potwierdzenie zgłoszenia swojego startu w PLWS.

Hej,

Jestem żywo zainteresowany startem w pierwszej edycji PLWS, ale nie mam drużyny...

Czy jest ktoś w okręgu zamojskim, tak jak ja zainteresowany startem, ale nie ma kolegów do drużyny?

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW, zostało bardzo mało czasu :P

Pozdrawiam,

Szymon Krukowski

Edytowano przez SzymonKrukowski

Oto lista drużyn już zgłoszonych:

Nadburzański Team
Sławomir Basaj
Marek Kupisz
Sławomir Krzos

Lerby Team

Bogdan Wąsik

Bogusław Łacek

Andrzej Krzyszycha

Team Wydra-Nowa Osada
Łukasz Krawczyk
Marcin Długosz 
Piotr Babiarz
Jakub Wagner

Sklep wędkarski „ANTEK”
Kamil Kołodyński
Wojciech Maciejewski
Konrad Józefczuk
Rafał Pachocki
Robert Pierepienko

jest sporo zapytań, wstępnych deklaracji, ale jak to w życiu bywa... liczą się konkrety ;-) Czekam na Wasze ostateczne decyzje, kilka osób jeszcze się deklarowało, mam nadzieję, że skoro ktoś mówi A to powie i B ;-)

Przydałyby się jeszcze 2-4 drużyny ;-)

Edytowano przez Tomek Samoń

Mamy drużynę nr5, oto jej skład:

ZAMOJSKIE SPŁAWIKI

Łukasz Będziejewski
Marcin Będziejewski
Piotr Buczek
Szymon Krukowski

Jeśli ktoś jeszcze się waha, nie ma na co czekać! Przydałoby się minimum 6 drużyn, z każdą drużyną pula nagród rośnie - na dzień dzisiejszy będzie wynosiła ona ciut ponad 1000zł na każde zawody!

Zaloguj się, aby obserwować