Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz Łyskawiński

Wielkopolska

Polecane posty

Witam jak wiadomo w naszym województwie odpowiedzialny za organizacje ma być Krzysztof Kałużny. Mam pytanie czy wiadomo juz coś na temat terminarza lub chociarz miejsc rozgrywania zawodów. Terminarz gp wielkopolski już jest, myśle ze w większości okręgów jest też już terminarz okręgowy, tak więc można już sie wkomponować z terminami. A warto by było dać trochę czasu na zastanowienia i kompletowanie drużyny bo jak wiadomo zgłoszenia do końca lutego, a trudno podjąć decyzje o stracie nie znając terminarza i miejsc rozgrywania zawodów. No chyba że przedłużony zostanie czas na zgłoszenia co moim zdaniem było by najsensowniejszym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłkiedyś taki formularz, tam dokonałem zgłoszenia,to chyba było w 2014 jak startował pomysł PLWS :)

Niemniej jednak jeżeli temat aktualny to chętnie pomogę w 2015 w wlkp.

Coś tam już organizowałem, więc z tym problemów nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 
Małą informacja odnośnie planów na organizację PLWS w Wielkopolsce. 
W planach 3 tury w odstępach 2 miesięcznych. 
Planowany terminarz : 
I tura - 19.04.2015 - piaski Ostrów Wielkopolski (lub Szałe Kalisz) 
II tura - 28-06-2015 - Rogoźno ( lub Jarocin, zalew Roszków) 
III tura - 19.09.2015 - Warta Poznań ( lub Konin, kanał ulgi) 
Ewentualnie zamiast terminu 19.09 proponuję termin 29.03 lub 05.04

Wtedy w Wielkopolsce mamy praktycznie cały rok zawody na różnych łowiskach :)

Co Warty w Poznaniu, są jakieś plany na rozbudowę bulwaru, jednak mają się zakończyć do maja i z tego co wiem to płyty mają pozostać bez zmian, jedynie chodzi o ścieżkę, jednak muszę zbadać sprawę. 

Mamy do wyboru łowienie w drużynach 2 osobowych na jednym 20m stanowisku lub łowienie w drużynach 3 osobowych, gdzie każdy zawodnik będzie w innym sektorze. Z racji takiej, że byłoby łatwiej i organizacyjnie i przy tworzeniu klubów aby wybrać system 2 osobowy. W tej kwestii będę się jeszcze kontaktował z zainteresowanymi osobami. 

Opłata startowa to 50zł od zawodnika za turę, płatnę z góry za 3 tury czyli odpowiednio 300zł przy 2 osobach i 450zł przy drużynach 3 osobowych. 

Zawody mają być dobrą zabawą, z racji organizacji Pucharu Wyczyn.fora.pl już wiem co poprawić aby zawody były na najwyższym poziomie. Z każdej tury powstanie relacja filmowa (30-45 minut) oraz jeżeli będę miał wystarczającą liczbę osób w danym terminie to relacja na żywo online. 


Osobiście jestem za opcją drużyn 2 osobowych i możliwości zgłoszenia 3 osoby rezerwowej. Łowienie na stanowiskach 20-25 metrów obok siebie. 

Chciałbym na początku lutego opublikować już gotowy regulamin oraz ruszyć z zapisami. 
W każdej turzę planujemy nagrody od sponsorów, kwota z wpisowego która pozostanie po 3 turach zostanie podzielona wśród 3 najlepszych drużyn cyklu na koniec ligi. 
Nie przewidujemy ograniczenia liczby drużyn w 2015 roku. Od 2016 roku w I lidze pozostanie 15 drużyn, reszta drużyn stworzy II ligę. Od 2016 roku 5 drużyn będzie spadać i 5 będzie awansować do I ligi. 

Jeżeli są jakieś pytania to śmiało można dyskutować icon_smile.gif 

Jeżeli ktoś byłby już zainteresowany zapisami 665-173-172 

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×