Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz Łyskawiński

Wielkopolska

Polecane posty

Witam jak wiadomo w naszym województwie odpowiedzialny za organizacje ma być Krzysztof Kałużny. Mam pytanie czy wiadomo juz coś na temat terminarza lub chociarz miejsc rozgrywania zawodów. Terminarz gp wielkopolski już jest, myśle ze w większości okręgów jest też już terminarz okręgowy, tak więc można już sie wkomponować z terminami. A warto by było dać trochę czasu na zastanowienia i kompletowanie drużyny bo jak wiadomo zgłoszenia do końca lutego, a trudno podjąć decyzje o stracie nie znając terminarza i miejsc rozgrywania zawodów. No chyba że przedłużony zostanie czas na zgłoszenia co moim zdaniem było by najsensowniejszym wyjściem.

Byłkiedyś taki formularz, tam dokonałem zgłoszenia,to chyba było w 2014 jak startował pomysł PLWS :)

Niemniej jednak jeżeli temat aktualny to chętnie pomogę w 2015 w wlkp.

Coś tam już organizowałem, więc z tym problemów nie powinno być.

Dzień dobry, 
Małą informacja odnośnie planów na organizację PLWS w Wielkopolsce. 
W planach 3 tury w odstępach 2 miesięcznych. 
Planowany terminarz : 
I tura - 19.04.2015 - piaski Ostrów Wielkopolski (lub Szałe Kalisz) 
II tura - 28-06-2015 - Rogoźno ( lub Jarocin, zalew Roszków) 
III tura - 19.09.2015 - Warta Poznań ( lub Konin, kanał ulgi) 
Ewentualnie zamiast terminu 19.09 proponuję termin 29.03 lub 05.04

Wtedy w Wielkopolsce mamy praktycznie cały rok zawody na różnych łowiskach :)

Co Warty w Poznaniu, są jakieś plany na rozbudowę bulwaru, jednak mają się zakończyć do maja i z tego co wiem to płyty mają pozostać bez zmian, jedynie chodzi o ścieżkę, jednak muszę zbadać sprawę. 

Mamy do wyboru łowienie w drużynach 2 osobowych na jednym 20m stanowisku lub łowienie w drużynach 3 osobowych, gdzie każdy zawodnik będzie w innym sektorze. Z racji takiej, że byłoby łatwiej i organizacyjnie i przy tworzeniu klubów aby wybrać system 2 osobowy. W tej kwestii będę się jeszcze kontaktował z zainteresowanymi osobami. 

Opłata startowa to 50zł od zawodnika za turę, płatnę z góry za 3 tury czyli odpowiednio 300zł przy 2 osobach i 450zł przy drużynach 3 osobowych. 

Zawody mają być dobrą zabawą, z racji organizacji Pucharu Wyczyn.fora.pl już wiem co poprawić aby zawody były na najwyższym poziomie. Z każdej tury powstanie relacja filmowa (30-45 minut) oraz jeżeli będę miał wystarczającą liczbę osób w danym terminie to relacja na żywo online. 

Osobiście jestem za opcją drużyn 2 osobowych i możliwości zgłoszenia 3 osoby rezerwowej. Łowienie na stanowiskach 20-25 metrów obok siebie. 

Chciałbym na początku lutego opublikować już gotowy regulamin oraz ruszyć z zapisami. 
W każdej turzę planujemy nagrody od sponsorów, kwota z wpisowego która pozostanie po 3 turach zostanie podzielona wśród 3 najlepszych drużyn cyklu na koniec ligi. 
Nie przewidujemy ograniczenia liczby drużyn w 2015 roku. Od 2016 roku w I lidze pozostanie 15 drużyn, reszta drużyn stworzy II ligę. Od 2016 roku 5 drużyn będzie spadać i 5 będzie awansować do I ligi. 

Jeżeli są jakieś pytania to śmiało można dyskutować icon_smile.gif 

Jeżeli ktoś byłby już zainteresowany zapisami 665-173-172 

Pozdrawiam Mariusz

Zaloguj się, aby obserwować