Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek Samoń

Regulamin PLWS Lubelskie 2016

Polecane posty

1. Zawody Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego w województwie lubelskim będą przeprowadzone w formie drużyn 3 osobowych / 3 odrębne sektory.

 

2. Prawo startu w lidze ma  15 drużyn - 10 najlepszych drużyn z roku 2015 oraz 5 wyłonionych drogą zawodów eliminacyjnych. W przypadku rezygnacji drużyny ze startu (lub też braku wpłaty startowego) jej miejsce zajmuje kolejna drużyna z klasyfikacji zawodów eliminacyjnych.

 

3. W składach startujących drużyn mogą łowić tylko zgłoszeni zawodnicy (3+1 rezerwowy). Skład podajemy 3 bądź 4 osobowy, składu nie wolno zmieniać po 31.03.2016. W przypadku składów 3 osobowych istnieje możliwość dopisania zawodnika w późniejszym czasie (nawet w czasie trwania cyklu zawodów). Składy podaje kapitan drużyny, on też decyduje o nazwie drużyny i składzie personalnym. Należy podać składy zarówno drużyn, które mają zapewnione prawo startu w cyklu zawodów jak i te przystępujące do eliminacji.

 

4. Wpisowe na każdą turę wynosi 60zł od zawodnika, czyli 180zł za turę od drużyny. Daje to kwotę 540zł za wszystkie tury i po opłaceniu tej kwoty drużyna zostaje oficjalnie zgłoszona i zatwierdzona do startu.

 

5. Z kwoty wpisowego 15zł (przy każdej turze) na osobę zostanie przekane na posiłek oraz sprawy organizacyjne pozostałe pieniądze zostaną podzielone na 3 równe części i przekazane na nagrody.

 

6. Pula nagród na każdą z tur będzie identyczna (jeśli chodzi o nagrody zakupione z wpisowego). Istnieje możliwość dodatkowych, drobnych nagród na wybrane tury, jeśli znajdzie się sponsor (sponsorzy) wspomagający organizację danych zawodów. Nagrody będą rozdzielane na każdej z tur wg. następującej kolejności:

- zwycięska drużyna zawodów;

- indywidualni zwycięzcy sektorów;

- drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsce w zawodach;

- w drodze losowania.

 

Taki schemat podziału nagród powinien zadowolić najlepszych zawodników zawodów, najlepsze drużyny, jak i tych, którym sportowo szczęście nie dopisało (może uda im się w losowaniu).

 

7. Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat wpisowego upłynie 31 marca 2016 roku

 

8. Wszelkie pytania proszę kierować tu na forum, do mnie mailowo bądź telefonicznie. Składy drużyn zgłaszamy wyłącznie u mnie mailowo bądź telefonicznie i dopiero wtedy ustalamy sprawy związane z opłatą startowego.

 

9. Drużyny, które zajęły miejsca 1-10 w sezonie 2015 i są chętne do startu w roku 2016 mają czas na podanie składu i wpłatę startowego w wysokości 540zł do 31.03.2016. Drużyny z miejsc 11-15 z sezonu 2015 oraz nowe drużyny mają czas na zgłoszenie składów (tylko i wyłącznie 3 zawodników) oraz wpłatę startowego za start w zawodach eliminacyjnych w kwocie 60zł (opłata za drużynę) również do 31.03.2016.

 

10. Drużyny, które zakwalifikują się z eliminacji do głównego cyklu PLWS w woj. lubelskim mają czas na wpłatę startowego w kwocie 540zł do dnia 08.05.2016. W przypadku braku wpłaty, wolne miejsce zajmuje kolejna drużyna sklasyfikowana po zawodach eliminacyjnych.

 

11. Ogólnopolski Finał Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego odbędzie się na zbiorniku Kępina (obrzeża miasta Zduńska Wola, województwo łódzkie, powiat zduńskowolski) w dniach 14-16.10.2016. Rywalizacja w Finale odbędzie się w formule boksów, tj. dwóch zawodników na jednym stanowisku. Z województwa lubelskiego zapewnione miejsce w finale mają 3 najlepsze drużyny - w przypadku rezygnacji którejś z drużyn miejsce w finale przypada kolejnej sklasyfikowanej. W przypadku mniejszej ilości drużyn z innych regionów Polski chętnych do startu w Finale istnieje możliwość dołączenia 4 drużyny z naszego województwa, jednak ostatecznie informacja ta zapadnie pod koniec sezonu PLWS.

Opis łowiska finałowego:

http://gorek-gliny.pl/prezentacja-lowiska-finalu-plws-2016/

 

Pozdrawiam,

 

Tomasz Samoń

tel. 507 328 973

sajo81@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!
Zostanie dodany jeszcze jeden punkt mówiący o tym, ile drużyn i na jakich zasadach będzie miało prawo startu w ogólnopolskim Finale PLWS. Czekam jeszcze na ostateczną wersję Regulaminu PLWS na 2016 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nieoficjalnie:

Każde województwo otrzyma 3 miejsca na wielki finał PLWS. Być może będzie jeszcze kilka miejsc, a tym samym są duże szanse, że to my otrzymamy miejsce nr4 z prawem startu w finale, gdyż nasze województwo prawdopodobnie będzie czołówką pod względem uczestników.

 

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli któraś drużyna z miejsc 1-3 nie będzie chciała jechać na finał, to jej miejsce zajmuje kolejna sklasyfikowana drużyna (czyli nr4) itd.

 

Będzie oficjalny punkt regulaminu ogólnopolskiego, ja dopiszę oficjalnie punkt do naszego regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×