Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał P

Kastery, Jokers

Polecane posty

Witam.

Pytanie do Kacpra.

Wiem że posiadasz namiary na kastery, jokersa. Nie mogę znaleźć na forum tego artykułu. Mógłbyś podać kontakt lub u kogo szukać.?

Dzięki i pozdrawiam

Chyba chodzi ci o to:

https://m.facebook.com/JARO-Jarosław-Worowiec-1458284681151750/

Chyba jako jeden z nielicznych klientów ja zadowolony nie jestem, razem z drużyną chyba 2 czy 3 lata temu zamówiliśmy towar, dostaliśmy może 1/3 niż wstępnie potrzebowaliśmy w dodatku tuż przed wysyłka cena poszła w górę. Ja rozumiem, że mogą być momentami problemy z dobrym towarem i dostępem, ale całe załatwienie "interesu" bardzo mnie zniesmaczyło.

Na szczęście były to mniej ważne zawody i dzielilismy się w kilka osób tym co przyszło po równo.

Towar możesz zamówić tez tu:

http://sklep.mastercarp.pl

A tak naprawdę wystarczy poszukać nawet w googlach, wybór jest spory, a ceny podobne.

Dzięki Tomku za info. Tak chodziło mi o kontakt do Jarka.

Niestety na stronie mastercarp kiepsko , brak towaru na dzień dzisiejszy, przebudowa sklepu.

wpiszcie w googlach "żywe przynęty wędkarskie" firm, które się tym zajmują jest sporo.

Co do dostarczenia towaru - nie ma różnicy czy towar przywozi mi kurier do domu czy biorę towar ze sklepu, przecież tak samo się go transportuje ;-)

Pudło, w środku styropian, gazety z towarem oraz butelkami z wodą. Wszystko szczelnie upchane, aby nic się nie ruszało. Ci, którzy się tym zajmują odpowiednio zadbają o to, aby kurier czegoś nie spierdzielił ;-)

Dobry sprzedawca zadba o towar, który do niego przyjdzie. I co najważniejsze - wie jak to odpowiednio zrobić. Może trafiłeś na sprzedawcę, który po otrzymaniu paczki od kuriera wkłada gazety z towarem do lodówki by wyjąć go wyłącznie przy... sprzedaży klientowi ;-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować