Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kastery, Jokers

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Michał P

Michał P

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • Okręg:poznański

Napisany 17 luty 2016 - 11:27

Witam.

Pytanie do Kacpra.

Wiem że posiadasz namiary na kastery, jokersa. Nie mogę znaleźć na forum tego artykułu. Mógłbyś podać kontakt lub u kogo szukać.?

Dzięki i pozdrawiam

#2 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 17 luty 2016 - 02:51

Chyba chodzi ci o to:
https://m.facebook.c...58284681151750/

Chyba jako jeden z nielicznych klientów ja zadowolony nie jestem, razem z drużyną chyba 2 czy 3 lata temu zamówiliśmy towar, dostaliśmy może 1/3 niż wstępnie potrzebowaliśmy w dodatku tuż przed wysyłka cena poszła w górę. Ja rozumiem, że mogą być momentami problemy z dobrym towarem i dostępem, ale całe załatwienie "interesu" bardzo mnie zniesmaczyło.
Na szczęście były to mniej ważne zawody i dzielilismy się w kilka osób tym co przyszło po równo.

Towar możesz zamówić tez tu:

http://sklep.mastercarp.pl

A tak naprawdę wystarczy poszukać nawet w googlach, wybór jest spory, a ceny podobne.

#3 Michał P

Michał P

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów
  • Okręg:poznański

Napisany 17 luty 2016 - 08:14

Dzięki Tomku za info. Tak chodziło mi o kontakt do Jarka.

Niestety na stronie mastercarp kiepsko , brak towaru na dzień dzisiejszy, przebudowa sklepu.

#4 Grzegorz Kirschenstein

Grzegorz Kirschenstein

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 54 postów
  • Okręg:Nadnotecki

Napisany 17 luty 2016 - 08:55

Czy jeszcze gdzieś można zamówić joka i hakową.Nigdy nie zamawiałem przez internet w jakim stanie przychodzi do Was Koledzy towar dostarczony przez kurierów?

PZW - Okręg Nadnotecki

#5 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 17 luty 2016 - 10:14

wpiszcie w googlach "żywe przynęty wędkarskie" firm, które się tym zajmują jest sporo.

Co do dostarczenia towaru - nie ma różnicy czy towar przywozi mi kurier do domu czy biorę towar ze sklepu, przecież tak samo się go transportuje ;-)

Pudło, w środku styropian, gazety z towarem oraz butelkami z wodą. Wszystko szczelnie upchane, aby nic się nie ruszało. Ci, którzy się tym zajmują odpowiednio zadbają o to, aby kurier czegoś nie spierdzielił ;-)

#6 Grzegorz Kirschenstein

Grzegorz Kirschenstein

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisany 17 luty 2016 - 10:33

Chyba w tym sezonie zacznę zamawiać przez neta bo w mojej okolicy towar jest kiepskiej jakości niewiem czy to wina sprzedawcy gazety mokre jak gnuj towar uduszony itd itp.

PZW - Okręg Nadnotecki

#7 Tomek Samoń

Tomek Samoń

Forumowicz

• Moderator
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 17 luty 2016 - 10:41

Dobry sprzedawca zadba o towar, który do niego przyjdzie. I co najważniejsze - wie jak to odpowiednio zrobić. Może trafiłeś na sprzedawcę, który po otrzymaniu paczki od kuriera wkłada gazety z towarem do lodówki by wyjąć go wyłącznie przy... sprzedaży klientowi ;-)

#8 Grzegorz Kirschenstein

Grzegorz Kirschenstein

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisany 17 luty 2016 - 11:14

Poprzedni sezon to masakra z hakowej 300 ml dobrej było może 100 ml.Dlatego zawsze brałem na górkę.

PZW - Okręg Nadnotecki

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników