Skocz do zawartości
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam,

Wędkarstwem wyczynowym interesuję się odkąd skończyłem 12 lat i od tego czasu niezmiennie jest moją największą pasją. Na forum przede wszystkim będę starał się pomóc mniej doświadczonym wędkarzom. Moim celem jest w jak największym stopniu wpływać na rozwój sportu spławikowego w Polsce.

Witam!

Michał szefliński, Okręg Konin, rocznik `79.

Łowię praktycznie odkąd pamiętam, tyczką posługuje się jednak od stosunkowo niedawna. Zawodnik ze mnie praktyczine żaden, ale spokojnie można uznać mnie za pasjonatę. To pierwsze może uda mi się zmienić, drugiego nie zamierzam.

Pozdrawiam!

Tomek Samoń, Lublin, rocznik '81.

W zawodach uczestniczę gdzieś od 5 lat, głównie wędkarstwo spławikowe dla relaksu spinning.

Pozdrawiam :)

Trzymam kciuki, aby cały ten projekt okazał się sukcesem.

Cześć. Jestem Mateusz, mam 21 lat i mieszkam w Bystrzycy Kłodzkiej. Jestem uzależniony od adrenaliny i dlatego uwielbiam zawody wędkarskie, w których startuję od około 5 lat. Pozdrawiam :)

Witam wszystkich kolegów i koleżanki.

Z szeroko pojętym wędkarstwem związany jestem od dziecka. Wyczynem zainteresowałem się stosunkowo niedawno. Przygoda ta trwa około 3 lat i życzę sobie, by trwała jak najdłużej :)

Mam również nadzieję, że forum to i prowadzone na nim rozmowy i dyskusje, bogate w wartościowe i merytoryczne treści wpłynie pozytywnie na rozwój dyscypliny spławikowej w naszym kraju.

Pozdrawiam

Bartłomiej