Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam.

Wędkarstwem wyczynowym zainspirował mnie już mogę to powiedzieć mój mentor pan Kacper Górecki. Artykuł po artykukle, filmik za filmikiem i już od 5 miesięcy jestem fanem wędkarstwa wyczynowego. To moje początki ale każdą wolną chwile poświęcam wędkarstwu wyczynowemu. Trening Czyni Mistrza. pozdrawiam.

Witam Wszystkich. Chętnie połączę z kimś swoje siły w startach w śląskiej PLWS, jeżeli ktoś ma ochotę wspólnie postartować to zapraszam do współpracy, Robert

Witam

Jestm w wieku 55+ , można by powiedzieć wiele lat startów , napewno ponad 40. Byłem przekonany ze można przestać startowć w zawodach spławikowych, myliłem się. W prawdzie obecnie bardziej kibicuję , w miarę możliwości bywam na MŚ, ME i MP są to zawody które trzeba zobaczyć i poczuć atmosferę "święta"która każdemu się udziela. Kibicuje nowej PLWS, i chciałbym w najbliszym czasie dołączyć

pozdrawiam

Krzysztof

Witam

Mam 20 lat głównie zapalony jestem łowieniem pstrągów do tego stopnia że tworzę sobie sam przynęty, ale też uwielbiam łowić spławikiem.
Nie miałem jeszcze okazji startować w lidze ale od przyszłego sezonu jest to mój priorytet.

Pozdrawiam.

witam. mam na imię Mariusz , głównie łowię w Norwegi na fjordach ale każdą wolną chwilę w Polsce spędzam nad wodą z kijem w ręku

KOŁO PZW NR 33 SZCZUPAK SIEDLCE

PZW SIEDLCE

Witam wszystkich miłośników wędkarskiej sportowej rywalizacji.

Mieszkam w Miejskiej Górce, należę do koła PZW Balatonw Okręgu jeszcze leszczyńskim

Pozdrawiam

Wojciech Majchrzak