Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam serdecznie, mieszkam w Jędrzejowie (woj. świętokrzyskie) a wędkarstwo to moje hobby. W ostatnim czasie miałem chwilową przerwę, ale pomału wracam do wędkowania ;). Jestem członkiem Koła LIN Jędrzejów - Okręg Kielce.

Pozdrawiam

Łowię na tyczkę od wiosny 2017 roku.Zachęcam wszystkich do uprawiania tego sportu bo jest super,nauczy cierpliwości,pokory oraz pozwala na wspaniały wypoczynek na łonie natury.Pozdrawiam całą brać wędkarzy.

Witam. Jestem Sebastian w tym roku a i moja przygoda z wędkarstwem wyczynowy obchodzimy pełnoletność (mam 23 lata). Uwielbiam łowić na rzekach większe rybki, szczególnie Brzany.

Pozdrawiam Sebastian S.

Witam,

Mam na imię Jarek jestem z Radomia. Mam pytanie do Kacpra Góreckiego jestem początkującym wędkarzem w metodzie odległościowej i planuje zakupić komplet spławików, panie Kacprze jaką powinny mieć najlepiej gramaturę te spławiki, łowie na wodach o głębokości od 1,5m do 7m na wodach stających i jeziorach przepływowych i czasami na Wiśle . Chciałbym kupić kilka wagglerów i slaiderów. Uczyłem się tej metody na zestawie przelotowym ze slaiderem 3+12g i nawet dobrze mi to szło :) Myślę o zakupie spławików rive: w21 16g, waggler: w22 12g, w23 10g, w30 12g, w26 8g; slidery : w24 3+12g, w29 3+12g - te spławiki będą odpowiednie? jesli nie to prosze o poradę. Pozdrawiam