Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam wszystkich.

Roman lat więcej niż 50 – Okręg Lublin. Z wędką prawie od kołyski rekreacyjnie i sportowo. Ulubiona metoda spławik w wydaniu skróconego  i pełnego zestawu. Ostatnio coraz mniej w wydaniu zawodniczym , jedyny powód to  Pesel.

Pozdrawiam

Przepraszam za offtopic....ale chyba nie każdy użytkownik przedstawia się nazwiskiem w nicku, może warto coś by było z tym zrobić?

Niestety nie każdy przed rejestracją czyta regulamin. Jako, że nie jest to specjalnie duża część użytkowników, a forum stawia pierwsze kroki podchodzimy do tego z dużym spokojem. Mianowicie w miarę możliwości prosimy o zmianę wyświetlanego loginu, natomiast w przypadku gdy taka osoba tego nie uczyni, a napisze post zostanie jeszcze raz upomniana i ewentualnie usunięta z listy użytkowników.

Witam wszystkich! Łowie od małego, pierwszy sezon okręgówki mam  własnie za sobą ;) Dzieki Kacprowi i jego radom udało mi sie godnie powalczyc ze "starymi wyjadaczami" ;p Pierwsza 10 w okręgu daje więcej sadysfakcji niż pierwsze miejsce w zawodach lokalnych.. Mam nadzieje że dzieki waszym wskazówkom i informacjom którymi się z nami dzielicie uda mi sie za rok poprawić wynik i załapać sie do kadry okręgu ;) jeden z moich nałogów to właśnie wędkarstwo! Sezon trwa cały rok ;) pozdrawiam

Cześć mam 34lata, jestem amatorem sportu spławikowego i podlodowego.Należę do klubu WKS Milo Match-Pro Radunia Żukowo http://www.wksradunia.pl/. Ryby łowię od początku lat 90'.W zawodach okręgu gdańskiego startuję od ośmiu sezonów.W temacie Wędkarstwa nie mam przed  nikin żadnych tajemnic, chętnie pomagam w miarę możliwości każdemu wędkarzowi.

Edytowano przez headadmin
zbędny cytat

Witam Wszystkich,

Nazywam się Piotr Sękal, wędkarstwem interesuje się odkąd skończyłem 8 lat, 

Dopiero zaczynam z wyczynem, pierwsze starty w zawodach mam już za sobą,

Pozdrawiam wszystkich

Witam wszystkich nazywam się Marcin Kołodziej. Wędkuje odkąd pamiętam. W zawodach wędkarskich startuje z różną inensywnością od roku 2007. Od dwóch lat reprezentuje barwy Klubu Wędkarskiego Browning Eko Ostrzeszów.

Edytowano przez MarcinKołodziej

Witam. Mieszkam w miejscowości Strzałkowo (woj. Wielkopolskie) i wędkuję od zaledwie pół roku w kole nr. 35 Strzałkowo Okręg PZW Konin. 

Wędkarstwem wyczynowym interesuję się bardzo krótko a zainspirował mnie do tego (a raczej jego kanał GórekTV) Kacper. 

Jestem w fazie kompletowania sprzętu i wiem że znajde tutaj wiele cennych wskazówek. 

Edytowano przez Marek Machowiak

Witam. Wędkarstwem sportowym interesuje się od czterech lat, a tyczką wędkuję drugi sezon. Na koncie mam trochę zwycięstw i ogólnie sukcesów w lokalnych zawodach. Na większe jeszcze czekam, ale myślę, że i te przyjdą bo z imprezy na  imprezę i z treningu na trening uczę się czegoś nowego i czuję, że jestem mocniejszy:) Cenię sobie szczerość i wiedzę popartą praktyką. Nie lubię idiotów i katalogowych specjalistów :D.  Lubię być dobrze poinformowany dlatego uważam, że po każdej, lub prawie każdej imprezie powinien pozostać jakiś ślad. Tylko dobra i wszechobecna informacja jest w stanie wypromować ten sport. Poczynając od lokalnych zawodów, a kończąc na imprezach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Dokładam małą cegiełkę w tym kierunku bawiąc się w  wędkarskiego kronikarza na www.wyczyn.frix.pl

Pozdrawiam

Hej Lech Olejniczak

Okręg Lublin, widzę kilku znajomych z Lublina i okolic - mam nadzieję, że uda się zorganizować PWLS na ziemi Lubelskiej. Na mnie możecie liczyć.