Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam nazywam sie Andrzej Kruszewwski jestem z Ełku koło Miasto Ełk , wedkuje od zawsze , natomiast wyczynowo rok 2014 był pierwszym sezonem , startowałem w PLWS , i zapewne bede w tym roku również startował . Opcja regulaminu z dwoma zawodnikami bardzo mi pasuje , gdyż jest nas w Ełku praktycznie tylko tylko dwóch i cały poprzedni sezon mielismy problem z trzecim zawodnikiem ,pozdrawiam

Witam. Tomek lat 30, wędkuje kilka lat,raczej tylko spławik ;) Miasto Chrzanów, Okręg Katowice koło narazie sie zastanawiam :P Pozdro

witam

Bartłomiej Sobolewski '95r., łowie odkąd pamiętam , starty w zawodach rozpoczołem w wieku 7 lat i nadal startuje ( nie wiem czy  kiedyś mi się to znudzi :D )

moją ulubiona matoda to spawik ( najwiekszą frajdę daje mi łowienie uklejek )

okręg Lublin

Klub Boland

:)

Witam wszystkich kolegów po kiju,Wędkuję od 10 roku życia.  Łowię tyczką 3 sezon, batem już ...około 7 , są to moje dwie ulubione metody, choć jestem otwarty na rozwój ;) pozdrawiam

Edytowano przez Kamil Abramczyk

Witam wszytkich. Mam na imię Artur Kubiak okręg Mazowiecki WKS Tuxedo Płock i mam nadzieję że sporo sie tu od Was nauczę..

Edytowano przez Artur Kubiak

Witam...

Interesuję się wędkarstwem od 6 lat, jezdziłem na ryby sporadycznie lecz od pewnego czasu coraz bardziej zaczeły mnie interesować zawody wędkarskie jak jeszcze bardziej wędkarstwo wyczynowe... Nie ukrywam, jęsli chodzi o tą metodę to moje początki, wiec mam nadzieję że na tym forum znajdę dużo porad, wskazówek oraz nie ukrywam sprzętu do nabycia bo niestety ten sport wymaga trochę wkładu finansowego ale czego się nie robi dla spełnienia marzeń..

Pozdrawiam...

Cześć jestem z lublina łowie tyczką od kiedy pamietam a dokładnie od około 15 roku życia lub troche wcześniej dokładnie nie pamiętam startuje w zawodach i mam swoje sukcesy spławik to moja największa pasja pozdrawiam wszystkich.

Witam

Z wędkarstwem od dziecka, wędkował mój dziadek, wędkuje mój wujek. Z zawodami i wyczynem od 1998 roku po dzień dzisiejszy. Stale doskonalę swoje umiejętności, a zakres wiedzy "łowienia na spławik" nie jest mi jak dotąd znany. Pozdrawiam

Witam

Na tym foru już od roku ale wczesniej nie przywitałem się oficjalnie z Wami więc to uczynię.

Mam na imię Marcin lat 36 dla dla znajomych Norek, okręg Zamość, w wyczyn amatorski bawię się pare lat :)

Byłem uczestnikiem PLWS Lublin w roku 2014.

Pozdrawiam Wszystkich

Edytowano przez Marcin Długosz