Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Daniel Sosnowski

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się w kilku słowach

Polecane posty

Witam na imię mam Grzegorz.mam 33 lata wędkuję od dziecka zawsze wyczyn mnie bardzo interesował.Mam jakieś tam osiągnięcia.Od tego roku planuję zakup Kosza i tyczki 13m.Wcześniej łowiłem tyczkami 11m,i batami.

Pozdrawiam wszystkich.

Okręg Nadnotecki

Witam

Wędkarstwo od kilku lat to moje hobby .Poki co nie startuje w zawodach ale mam zamiar:)i ten portal ma być dla Mnie kopalnią wiedzy która bede sie starał wykorzystac takze podczas rekreacyjnego łowienia

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Witam Wszystkich.

Mieszkam w Jędrzejowie woj. świętokrzyskie. Uwielbiam wędkarstwo w szczególności spławikowe.

Wedkuję Ho!!! Ho!!! Ho!!! i jeszcze trochę :D

Pozdrawiam.

Witam wszystkich forumowiczów.

Nazywam się Marek Kolendowicz. Z wędką mam do czynienia od dziecka.

Lubię łowić na tyczkę oraz odległościówkę jeśli będę mógł pomóc to pomogę, a jeśli nie to chętnie skorzystam z porad innych wędkarzy. Tyczką łowię głównie na Warcie a odległościówką na różnych łowiskach.

Okręg Poznań

Witam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów!

Choć uprawiam różne dyscypliny wędkarskie (głównie spławik, mucha, spinning, podlodówka), to chętnie pomogę a i sam pewnie czegoś się jeszcze nauczę w tym miejscu... 

Gratuluję nowego forum i powodzonka!  :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam na imię Maciek i mam 40 lat. Ogromny szacunek dla Kacpra Góreckiego i wszystkich, którzy przyczynili się do powstania PLWS. Nie wątpliwie jest to namiastka normalności, rywalizacji sportowej na wysokim poziomie oraz wspaniałej atmosfery w gronie pasjonatów wędkarstwa spławikowego. Mam nadzieję, że to forum pomoże nam w osiąganiu jak najlepszych wyników i spełnianiu wędkarskich marzeń. 

Pozdrawiam Maciek 

Cześć. Mam na imię Łukasz jestem z Wrocławia. Do tej pory łowiłem sobie rekreacyjnie dosłownie wszystkimi metodami.  Od tego roku chce zając się spławikiem. Mam nadzieje, że dużo się od was dowiem.   

Witam wszystkich:)

Mam na imię Mateusz,pochodzę z Szamotuł,okręg poznański.Jestem wielkim pasjonatem wędkarstwa spławikowego,które uprawiam od zawsze:) W zawodach startuję od 10 lat. 

Pozdrawiam:)

Witam mam na imię Krzysztof mieszkam w Krakowie interesuję się wędkarstwem od wielu lat lubię czytać ciekawe informacje i wiadomości dotyczące wędkarstwa. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego sezonu 2015 .

Edytowano przez Kristo13M

;) Witam i ja. Nazywam się Stach Tomasz, mieszkam w Olkuszu.

Wędkuje od zawsze, ostatnio coraz częściej tylko na spławik.

Uwielbiam rywalizację na zawodach.   :)

Witam Jacek Znaniecki. Jestem przede wszystkim spławikowcem chociaż łowienie okoni też mnie kręci. Uwielbiam zawody bo to właśnie one podnoszą nasze umiejętności. Gorąco pozdrawiam pasjonatów teczki.