Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
lemanczyk

Wedkarstwo w czechach

Polecane posty

Witam, mam pytanie jak mozna opłacic zezwolenie na wedkowanie w czechach? Chciałbym sie wybrac na kilkudniowy urlop nad zbiornik zaporowy na którym były rozgrywane zeszłoroczne mistrzostwa czech. Pozdrawiam

Z tego co wiem nie jest to proste, a niektórzy koledzy z Czech twierdzili, że niemożliwe bez wyrobienia czeskiej karty wędkarskiej - a tej nie wyrobimy bez znajomości języka. Generalnie Czesi są bardzo sceptyczni co do naszego wędkowania na ich łowiskach i napewno nie należy oczekiwać, że będą nam przychylni.

Proszę się ostatecznie nie sugerować moim wpisem, bo to nie wynika z mojej opinii tylko kolegów, których raczej mało ten temat interesował. Nie ma co się dziwić, że nie są nam przychylni wędkarsko. Doskonale zdają sobie sprawę w jakim stopniu zdegradowaliśmy nasze łowiska i co dzieje się z łowionymi rybami.

Nie dziwie sie czechom ze nie chca nas goscic na swoich łowiskach. Pozostało próbować łowić w pl ale trzeba będzie sie dobrze namęczyć żeby złowic z odległości kilka przywoitych łopat. Dzieki za odpowiedz.

Próbowalem przez kolege wedkujacego w Czechach zalatwic chocby jednodniowe zezwolenie na wedkowanie i mowil ze bez Czeskiej karty nic niezdziałam. Także temat Polaków w na ich łowiskach prawde mowiac jest zamknięty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się