Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Damian Ciszak

Martwy Jokers ?

Polecane posty

Dzień dobry ! Tak jak w temacie, ostatnio dostałem kilka litrów jokersa który był w fatalnej formie no ale za darmo :) Wykąpałem go no i w gazety. Pytanie do was wyczynowcy czy na niedzielnych zawodach w akwenie gdzie jest duża przewaga leszczyka do 300 pkt mogę spróbować się z tym już w większości martwym jokiem ? Dodam, że bd łowić odległościówką, słyszałem, że teraz tam ciężko o rybe z brzegu i warto wyprzedzić tyczkarzy właśnie przy pomocy odległościówki. Może do tego też się ktoś odniesie ;) 

Edytowano przez Damian Ciszak

Trzeba było go od razu wypłukac zamrozić. Wtedy proces pogarszania się jego jakości byłby zatrzymany. Na trening jak znalazł. A w chwili obecnej sam musisz ocenić czy to co masz w gazetach to wabik czy straszak.

Edytowano przez darekbarański

Tak zrobiłem ale przecież napisałem że go wypłukałem, lecz nie zamroziłem ale po 1 wypłukaniu już był ledwo żywy tylko niektóre larwy się ruszały. Pytam tylko czy mogę podać takiego nieżywego, bo wydaje mi się, że gdzieś czytałem że, nie będzie to błędem w niektórych sytuacjach. 

Dziękuję za prostą odpowiedź Panie Kacprze. Może jeszcze ktoś mi powie ile kul mam na początku wrzucić podobno warto tam większą część wrzucić na początek gdyż łowisko jest płytkie a ryby płochliwe, ale sam nie umiem sobie określić ile tego towaru podać na początku, 10 kulek może 20 ? 

Ja wrzucam połowę zanęty i połowę robactwa. Ale, 1 cześć doklejoną liantem, 2 część średnio doklejoną bentonitem, 3 część doklejoną mocniej benonitem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować