Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Rafał Zuba

Gdzie zobaczyć i kupić tyczkę?

Polecane posty

Witam

Mam problem ze znalezieniem jakiejkolwiek tyczki w sklepach wędkarskich w pomorskim. 

Chciałbym zacząć przygodę z tyczką ale przed zakupem takowej w necie chciałbym się przymierzyć do niej, potrzymać, pomachać i zobaczyć czy w ogóle będzie mi leżało takie wędkowanie.

Odwiedziłem wiele sklepów wędkarskich i nigdzie nie ma tyczek!!!

Ma ktoś jakiś pomysł gdzie można by spotkać ten sprzęt? Interesowała by mnie najbardziej tyczka Mivardi 7000 lub jakiś Maver. Ale zobaczyć chciałbym jakąkolwiek.

Pozdrawiam

Targi to najodpowiedniejsze miejsce do oglądania różnego sprzętu. Irytuje mnie jednak to że w żadnym sklepie wędkarskim nie mogę obejrzeć tyczki tylko muszę czekać trzy miesiące na targi.

W Twojej odpowiedzi Rafale po części zapewne kryje się jeden z powodów dla których tylko w nielicznych, największych sklepach, można spotkać jakieś tyczki. Do takich sklepów wchodzą wędkarze "obejrzeć" bo i tak kupią w internecie, na targach, lub bezpośrednio u importera. Zresztą Ty sam masz taki sam zamiar. Więc nie dziw się, że sklepy nie chcą blokować grubych tysięcy w tyczkach dla Twojej wygody.

Edytowano przez darekbarański

Jeśli dana tyczka mi przypasuje w sklepie to po co mam jeździć setki kilometrów żeby kupić taką samą na targach? A jak sklep dałby rozsądną cenę to każdy chyba wolałby kupić osobiście niż w necie.

Ja np. zdecydowany jestem na Mivardi 7000 ale ponieważ nigdy nie trzymałem tyczki w rękach to chciałbym to zrobić przed zakupem bo a nóż mi ten sprzęt nie podpasuje.

Rozmawiałem z przedstawicielem Mivardi na Polskę. Powiedział że na targach w Poznaniu nie będzie żadnych wędek tylko namioty i coś tam jeszcze. Porażka.  :(

Hej Rafale

Jezeli jestes zdecydowany na mivardiego 7000 to mozesz go wziasc w ciemno, poniewaz mialem ten kijek i jest wart swojej ceny oraz bardzo dobrze operuje sie nim w rekach zreszta duzo kacper opisywal na temat tego kija i prawda jest taka ze lepszego w tym przedziale cenowym nie znajdziesz :-) :-) polecam z czystym sumieniem

Jezeli masz pytanka pisz na priv postaram sie pomoc i rozwiac twoje obawy

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się