Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek Samoń

Regulamin PLWS 2017 Lubelskie

Polecane posty

1. Zawody Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego w województwie lubelskim będą przeprowadzone w formie drużyn 3 osobowych / 3 odrębne sektory.


 


2. Prawo startu w lidze ma  15 drużyn - 10 najlepszych drużyn z roku 2016 oraz 5 wyłonionych drogą zawodów eliminacyjnych. W przypadku rezygnacji drużyny ze startu (lub też braku wpłaty startowego) jej miejsce zajmuje kolejna drużyna z klasyfikacji zawodów eliminacyjnych.


 


3. W składach startujących drużyn mogą łowić tylko zgłoszeni zawodnicy (3+1 rezerwowy). Skład podajemy 3 bądź 4 osobowy, składu nie wolno zmieniać po 31.03.2017. W przypadku składów 3 osobowych istnieje możliwość dopisania zawodnika w późniejszym czasie (nawet w czasie trwania cyklu zawodów). Składy podaje kapitan drużyny, on też decyduje o nazwie drużyny i składzie personalnym. Należy podać składy zarówno drużyn, które mają zapewnione prawo startu w cyklu zawodów jak i te przystępujące do eliminacji.


 


4. Wpisowe na każdą turę wynosi 60zł od zawodnika, czyli 180zł za turę od drużyny. Daje to kwotę 540zł za wszystkie tury i po opłaceniu tej kwoty drużyna zostaje oficjalnie zgłoszona i zatwierdzona do startu.


 


5. Z kwoty wpisowego 15zł (przy każdej turze) na osobę zostanie przekazane na posiłek oraz sprawy organizacyjne, pozostałe pieniądze zostaną podzielone na 3 równe części i przekazane na nagrody.


 


6. Pula nagród na każdą z tur będzie identyczna (jeśli chodzi o nagrody zakupione z wpisowego). Istnieje możliwość dodatkowych, drobnych nagród na wybrane tury, jeśli znajdzie się sponsor (sponsorzy) wspomagający organizację danych zawodów. Nagrody będą rozdzielane na każdej z tur wg. następującej kolejności:


- zwycięska drużyna zawodów;


- indywidualni zwycięzcy sektorów;


- drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsce w zawodach;


- w drodze losowania.


 


Taki schemat podziału nagród powinien zadowolić najlepszych zawodników zawodów, najlepsze drużyny, jak i tych, którym sportowo szczęście nie dopisało (może uda im się w losowaniu).


 


7. Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat wpisowego upłynie 31 marca 2017 roku


 


8. Wszelkie pytania proszę kierować tu na forum, do mnie mailowo bądź telefonicznie. Składy drużyn zgłaszamy wyłącznie u mnie mailowo bądź telefonicznie i dopiero wtedy ustalamy sprawy związane z opłatą startowego.


 


9. Drużyny, które zajęły miejsca 1-10 w sezonie 2016 i są chętne do startu w roku 2017 mają czas na podanie składu i wpłatę startowego w wysokości 540zł do 31.03.2017. Drużyny z miejsc 11-15 z sezonu 2016 oraz nowe drużyny mają czas na zgłoszenie składów (tylko i wyłącznie 3 zawodników) oraz wpłatę startowego za start w zawodach eliminacyjnych w kwocie 60zł (opłata za drużynę) do 30.03.2017.


 


10. Drużyny, które zakwalifikują się z eliminacji do głównego cyklu PLWS w woj. lubelskim mają czas na wpłatę startowego w kwocie 540zł do dnia 08.05.2017. W przypadku braku wpłaty, wolne miejsce zajmuje kolejna drużyna sklasyfikowana po zawodach eliminacyjnych.


 


 


 


Pozdrawiam,


 


Tomasz Samoń


tel. 507 328 973


sajo81@gmail.com


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że zgłosiło się mniej niż 15 drużyn nie było konieczności rozgrywania eliminacji do sezonu 2017. Tym samym, jeśli jednak znalazłaby się jeszcze jakaś chętna drużyna, która chciała by dołączyć do PLWS Lubelskie, to czekam na info do końca maja. Oczywiście maksymalna liczba drużyn to 15, także kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×