Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Kacper Górecki

Terminarz WMLS 2017

Polecane posty

Koledzy i koleżanki zapraszam na IV już edycję Warmińsko-Mazurskiej Ligi Spławikowej!

Wstępny i na 90% ostateczny terminarz:

12.03.2017 Bulwar w Elblągu

3.06.2017 Rzeka Łyna Masuny

9.09.2017 Kanał Szymoński

Limit 20 drużyn. Regulamin bez zmian, przynajmniej istotnych, nie mniej i tak go niebawem opublikuję. Limit 20 drużyn 2-osobowych.

Proszę o zapisy na email. biuro@gorek-gliny.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia w Elblągu, już się nie mogę doczekać!

Witam ponownie, 

Tak jak już wspominałem w regulaminie nie będzie żadnych zmian względem roku ubiegłego:

W zawodach mogą brać udział drużyny dwuosobowe plus jeden zawodnik rezerwowy, którego drużyna może zgłosić w dowolnym czasie w trakcie sezonu. Rywalizacja będzie się odbywać w takiej samej formule jak WMLS 2016 tj. zawodnicy łowią w sektorach/podsektorach (liczba drużyn > 15).

Wpisowe od drużyny to 100 zł za każde zawody, tj. 300 zł za sezon. Płatność za 3 imprezy z góry będzie pobierana podczas pierwszych Eliminacji w Elblągu. Ma to na celu zmotywowanie zawodników do udziału we wszystkich trzech imprezach.

Zgłoszeń należy dokonywać telefonicznie: 793 216 283 lub na email. biuro@gorek-gliny.pl w terminie do 8.03.2015 r. OBOWIĄZUJE LIMIT 20 DRUŻYN!

Uwaga! Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania zezwolenia na wędkowanie w dniu zawodów. Jeśli chodzi o ostatnie Eliminacje na Kanale Szymońskim opłatę w wysokości 20zł będzie można uiścić nad wodą u organizatora.

Środki zebrane z wpisowego zostaną w całości przeznaczone na zakup wielu atrakcyjnych nagród, które zostaną rozlosowane po ostatnich zawodach (nad Kanałem Szymońskim) pośród wszystkich uczestników tegorocznej WMLS. Ponad to po każdych zawodach eliminacyjnych wręczane będą puchary i medale dla najlepszych drużyn. Trzy najlepsze zespoły w klasyfikacji końcowej awansują do Wielkiego Finału PLWS 2017.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się