Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin PLWS Lubelskie 2018


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Tomek Samoń

Tomek Samoń

  Forumowicz

 • Moderator
 • PipPipPip
 • 255 postów
 • Skąd:Lublin

Napisany 23 wrzesień 2017 - 03:28

1. Zawody Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego w województwie lubelskim będą przeprowadzone w formie drużyn 2 osobowych - 2 odrębne sektory. W przypadku, gdy do zawodów przystąpi więcej niż 15 drużyn sektory zostaną podzielone na podsektory.

 

2. Prawo startu w lidze mają wszystkie drużyny z roku 2017 oraz drużyny, w składzie których będzie przynajmniej 1 zawodnik biorący udział w zawodach w roku 2017. W przypadku, gdy zgłosi się więcej niż 20 drużyn zostaną rozegrane Eliminacje, w których udział wezmą wszystkie nowe drużyny zgłoszone do rozgrywek w 2018 roku. Główna faza zawodów przewiduje nie więcej niż 20 drużyn.

 

 

3. W składach startujących drużyn mogą łowić tylko zgłoszeni zawodnicy (2+1 rezerwowy). Skład podajemy 2 bądź 3 osobowy, składu nie wolno zmieniać po 31.03.2018. W przypadku składów 2 osobowych istnieje możliwość dopisania zawodnika w późniejszym czasie (nawet w czasie trwania cyklu zawodów). Składy podaje kapitan drużyny, on też decyduje o nazwie drużyny i składzie personalnym. Należy podać składy zarówno drużyn, które mają zapewnione prawo startu w cyklu zawodów jak i te przystępujące do eliminacji.

 

4. Wpisowe na każdą turę wynosi 30zł od zawodnika, czyli 60zł za turę od drużyny. Daje to kwotę 180zł za wszystkie tury i po opłaceniu tej kwoty drużyna zostaje oficjalnie zgłoszona i zatwierdzona do startu.

 

5. Z kwoty wpisowego 15zł (przy każdej turze) na osobę zostanie przekazane na posiłek oraz sprawy organizacyjne, pozostałe pieniądze zostaną podzielone na 3 równe części i przekazane na puchary/dyplomy/nagrody.

 

6.  Istnieje możliwość dodatkowych, drobnych nagród na wybrane tury, jeśli znajdzie się sponsor (sponsorzy) wspomagający organizację danych zawodów. Nagrody będą rozdzielane na każdej z tur wg. następującej kolejności:

- zwycięska drużyna zawodów;

- indywidualni zwycięzcy sektorów;

- drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsce w zawodach;

- w drodze losowania.

 

Taki schemat podziału nagród powinien zadowolić najlepszych zawodników zawodów, najlepsze drużyny, jak i tych, którym sportowo szczęście nie dopisało (może uda im się w losowaniu).

 

7. Ostateczny termin zgłoszeń i wpłat wpisowego upłynie 31 marca 2018 roku

 

8. Wszelkie pytania proszę kierować tu na forum, do mnie mailowo bądź telefonicznie. Składy drużyn zgłaszamy wyłącznie u mnie mailowo bądź telefonicznie i dopiero wtedy ustalamy sprawy związane z opłatą startowego.

 

9. W przypadku zawodów Eliminacyjnych (jeśli będą konieczne) obowiązuje opłata startowa 15zł. Ilość miejsc, które da awans do głównego cyklu rozgrywek zależna jest od ilości zgłoszeń drużyn biorących udział w zawodach w 2017 roku.

 

10. W przypadku, gdy do dnia 31.12.2017 wstępnie nie zgłosi zainteresowania startem 10 drużyn (2 osobowych),  roku 2018 rozgrywki PLWS w województwie lubelskim nie odbędą się.

 

Pozdrawiam,

 

Tomasz Samoń

tel. 507 328 973

sajo81@gmail.com#2 Tomek Samoń

Tomek Samoń

  Forumowicz

 • Moderator
 • PipPipPip
 • 255 postów
 • Skąd:Lublin

Napisany 23 wrzesień 2017 - 03:31

Regulamin rozgrywek na 2018 rok. Po wspólnych rozmowach z zawodnikami wprowadzamy pewne istotne zmiany, bardzo proszę zwrócić uwagę na punkt 1 oraz szczególnie na punkt 10 Regulaminu na rok 2018.


0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników