Skocz do zawartości

Zdjęcie

Torba do platformy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Jurek Kowalski

Jurek Kowalski

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • Okręg:Wa-wa

Napisany Tydzień temu

Hej,

mam pytanie jak sobie radzicie z przenoszeniem dużych akcesoriów np. platformy bocznej?

Lubię łowić nad rzeką w miejscach gdzie nie ma wędkarzy ale mam za to święty spokój a co za tym idzie muszę nieść bagaże 1-1.5km.

#2 DBinkowski

DBinkowski

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 21 postów
  • Okręg:Konin

Napisany Tydzień temu

Ja z racji wykonywanej pracy mam dostęp do materiału plandekowego, maszyny do szycia i zgrzewarki. Miałem podobny problem po zakupie dużej półki bocznej i zrobiłem sobie torbę pod wymiar właśnie tejże półki. Wyszła na tyle duża, że miesci wszystkie akcesoria do kombajnu, dwie rolki, siatkę kwadratową 40/50 a w małej kieszeni kładę kleje, procę, kubki. Pasek na ramię zaadoptowałem z kombajnu Jaxon, którego nie używałem.Taki materiał jest trwały i wodoszczelny. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość zrobienia takiej torby ale jest to jakieś wyjście i może gdzieś w twojej okolicy jest firma, która używa do produkcji materiałów plandekowych lub innych w miarę trwałych.

Edytowany przez DBinkowski, Tydzień temu.

#3 G_Janiak

G_Janiak

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 51 postów
  • Okręg:Jelenia Góra

Napisany Tydzień temu

Ja używam największej torby trapera COMPETITION która przeznaczona jest właśnie na duzą półkę trapera.
W największej komorze trzymam 2 półki z parawanami duża i małą, siatkę z koszami w pokrowcu z pvc, torbę z dwoma pudełkami na przypony, miski, spryskiwacz i jeszcze na wierzch przychodzą dodatkowe ciuchy a w przedniej komorze na klipsa wszystkie sita, przykrywki, mieszadło i jakieś fajki
Także pojemna strasznie

#4 Jurek Kowalski

Jurek Kowalski

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Napisany Tydzień temu

No właśnie mam mniejszą torbę Competiton ale delikatnie mówiąc wku(*& mnie fakt, że mimo mojego wzrostu to i tak idąc wzdłuż brzegu muszę ciąglę trzymać tą torbę na ugiętym ramieniu a po kilometrze mam serdecznie dość. Nawet łowienia.

#5 P.Dawiec

P.Dawiec

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 79 postów
  • Okręg:Wałbrzych

Napisany Tydzień temu

Ja polecam torbe rive na platforme mam ja drugi sezon zakladasz na ramie i idziesz bardzo duzo innych akcesoriów miesci.

#6 G_Janiak

G_Janiak

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisany Tydzień temu

Ja tą swoją także zakładam na ramię i tak nosze, bo inaczej nawet bym jej przy zgietym ramieniu nie uniósł tyle waży ;)
A tak apropo to skoro masz z tym sprzętem maszerować 1-1,5km to najlepszym rozwiązaniem jest wózek lub system transportowy, wrzucasz i jedziesz

#7 Jurek Kowalski

Jurek Kowalski

Użytkownik

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Napisany Tydzień temu

No i chyba kupię jakiś wózek bo ceny za systemy transportowe są... zaporowe :P

#8 G_Janiak

G_Janiak

Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 51 postów

Napisany Tydzień temu

I to jest najlepsze rozwiązanie w Twoim przypadku ;)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników