Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jurek Kowalski

Torba do platformy

Polecane posty

Hej,

mam pytanie jak sobie radzicie z przenoszeniem dużych akcesoriów np. platformy bocznej?

Lubię łowić nad rzeką w miejscach gdzie nie ma wędkarzy ale mam za to święty spokój a co za tym idzie muszę nieść bagaże 1-1.5km.

Ja z racji wykonywanej pracy mam dostęp do materiału plandekowego, maszyny do szycia i zgrzewarki. Miałem podobny problem po zakupie dużej półki bocznej i zrobiłem sobie torbę pod wymiar właśnie tejże półki. Wyszła na tyle duża, że miesci wszystkie akcesoria do kombajnu, dwie rolki, siatkę kwadratową 40/50 a w małej kieszeni kładę kleje, procę, kubki. Pasek na ramię zaadoptowałem z kombajnu Jaxon, którego nie używałem.Taki materiał jest trwały i wodoszczelny. Zdaje sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość zrobienia takiej torby ale jest to jakieś wyjście i może gdzieś w twojej okolicy jest firma, która używa do produkcji materiałów plandekowych lub innych w miarę trwałych.

Edytowano przez DBinkowski

Ja używam największej torby trapera COMPETITION która przeznaczona jest właśnie na duzą półkę trapera.

W największej komorze trzymam 2 półki z parawanami duża i małą, siatkę z koszami w pokrowcu z pvc, torbę z dwoma pudełkami na przypony, miski, spryskiwacz i jeszcze na wierzch przychodzą dodatkowe ciuchy a w przedniej komorze na klipsa wszystkie sita, przykrywki, mieszadło i jakieś fajki

Także pojemna strasznie

No właśnie mam mniejszą torbę Competiton ale delikatnie mówiąc wku(*& mnie fakt, że mimo mojego wzrostu to i tak idąc wzdłuż brzegu muszę ciąglę trzymać tą torbę na ugiętym ramieniu a po kilometrze mam serdecznie dość. Nawet łowienia.

Ja tą swoją także zakładam na ramię i tak nosze, bo inaczej nawet bym jej przy zgietym ramieniu nie uniósł tyle waży ;)

A tak apropo to skoro masz z tym sprzętem maszerować 1-1,5km to najlepszym rozwiązaniem jest wózek lub system transportowy, wrzucasz i jedziesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować