Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek S

Propozycja łowisk 2018 eliminacje WLS

Polecane posty

Witam,

Sezon dobiegł końca. Nastał czas odpoczynku:). Czas więc szykować się do nowego sezonu 2018:).

Mam propozycje łowisk oraz terminów w eliminacjach do PLWS w województwie Wielkopolskim.

Kwiecień - Dzięczyna / Pudliszki.

Maj - Rydzyna

Czerwiec-Miejska Górka

Oczywiście czekam na inne propozycję.

Może zrobimy 4 eliminacje? To też jest jakiś pomysł. Jakie wpisowe w tym roku od drużyny?

To są pytania, na które jest teraz czas by odpowiedzieć i podyskutować.

Pozdrawiam

Bartek

Mamy już pierwsza propozycje organizacji jednej z tur. Grzegorz Kuriata proponuję ROGOZNO 15.07.

Ja jestem jak najbardziej na tak.

Ja również jestem za ale termin koliduje z Ligą Czerwonak,która też jest 15 lipca. Czy sobota 14 lipca mogła by być. Pozdrawiam

Jeśli innym termin 14.07 będzie pasował to dokonam rezerwacji łowiska na ten termin

Co do liczby tur, myślę, że trzy były ok - im będzie ich więcej tym trudniej będzie wycyrklować z terminami tak, żeby pasowało szerszemu gronu. Aczkolwiek pozostawiam to jako wolne spostrzeżenie.

Co do propozycji łowiska, ponownie wychodzę z kandydaturą stawów na Baranowie - jak widać po tegorocznym terminarzu, sprawdziły się. Szczególnie jeśli chcemy trenować te boxy. Na Baranowie mamy dojazd do praktycznie wszystkich stanowisk i są one, podobnie jak na Balatonie, nie oddzielone naturalnymi przeszkodami, co daje możliwość stworzenia wspomnianych boxòw. Co do terminu mamy dużą dowolność. Gwarantuję też katering, na poziomie dotychczasowego - co do jakości, ilości i ceny. Kwestia przygotowania stanowisk również po mojej stronie bez problemu.

Zostawiam pod rozwagę.

Pozdrawiam, Artur

Wiem, że dużo osób pracuje w sobotę ale jeśli nie będzie to przeszkadzać to możemy zrobić w sobotę to Rogoźno.

Panowie widze ze rozpoczeła sie dyskusja wiec i ja postanowiłem wyrazic swoją opinie.Jestem za czterema turami przy czym liczone do końcowej klasyfikacji byłyby tylko trzy tury kazda z druzyn mogła by sobie odliczyć ture wktórej jej nie poszło lub z jakiegoś powodu nie mogła lub nie chciała dojechac . Różne sa wypadki losowe samochód nawali wesela urlopy komunie róznie moze byc, ale to tylko moja opinia pozdrawiam Krzysiek

Po konsultacjach z różnymi ludźmi i bardzo mała ilość wolnych terminów zdecydowałem się na 3 tury eliminacji. Terminy są wstępne:

Dzieczyna/Pudliszki 29.04.2018

Miejska Gorka 10.06.2018

Rogozno 14.07.2018

I po co to gadanie o propozycjach łowisk z zewnątrz, skoro moja opcja nie została nawet skomentowana?

Po co znowu to dzielenie na pudliszki/dzieczyna - w zeszłym roku padła deklaracja, że to wyjście ratunkowe. Czy 10.01 jest tak późno, że musimy znowu korzystać z takich opcji? Szczególnie źle to wygląda biorąc pod uwagę dzięczyne, gdzie o równym łapaniu nie może być mowy.

Pozostaje dalej pytanie czy szlifujemy te boxy, jak inni, czy jak pasuje organizatorowi?

Witam,

Jeśli wyniki w granicach 15kg źle wyglądają i łowi się leszcze w granicach 0,5kg-3kg no to myślę, że wyniki zawodów w Baranowie wyglądają znacznie "lepiej" gdzie łowi się skalarki przezroczyste a wyniki oscylują w granicach 2kg!!!!! W zeszłym roku była to opcja rezerwowa ale znakomicie się sprawdziła i nikt nie narzekał. W Rogoźnie łowisko jest równe wszyscy łowią. Wyniki bardzo ładne.

Pozdrawiam

Bartek

PS.To jest moja jedyna odpowiedź bo nie mam ochoty z Tobą dyskutować bo to nie ma sensu. Wiem to doświadczenia z poprzedniego roku.

Ja jestem za tym,żeby łowić od lasu bo tam można zrobić ładnie 2 sektory i łowić w boxach ale wszystko zależy od tego jak zrobi to organizator tej tury.

Bartku, dziękuję za odpowiedź! Jednak prosiłbym, żebyś trzymał się faktów. Nie napisałem, że na Dzięczynie nie ma ryby tylko, że jest nierówna. Bo łowienie ponad 20 kg obok 500g do najrówniejszych chyba nie należy.
Co do Rogoźna nie komentowałem - nie lubię wody, ale obiektywnie jest ok. Z tym, że organizator nie za bardzo zna tę wodę.

W kwestii Baranowa - dopuszczasz się nieładnych przekłamań. Wyniki z zeszłego roku prezentują się tak:

http://www.leszcz.pl/zawody.php?data=2017-10-01,%20Baranowo 

Te 2 kg, o których wspominasz to z czasów jak ten zbiornik wykopali :)
Fakt, nie są to leszcze po 3 kg ;) ale na pudliszkach też jest dłubanina i nikt z tego powodu problemu nie robi. W końcu trzeba umieć łowić ryby małe i duże.

Kończąc dyskusje w taki sposób pokazujesz, że zawody robisz dla siebie. Nie jestem internetowym hejterem - nie bluzgam i nie krytykuje dla zabawy - zawsze podaje merytoryczne uzasadnienie problemu i rozwiązanie alternatywne. Nie jesteśmy w szkole, gdzie Pan mówi jak ma być i koniec.

Szczegóły dotyczące sektorów na rogoźnie podam po zawodach marcowych które tam będą się odbywały. Kolega Artur rację ma i nie znam tego łowiska. Łowiłem tam raz i to tylko przez 1h bo pogoda na dłuższe łowienie nie pozwoliło. W tedy też będę mógł omówić kilka spraw dotyczących naszych zawodów z gospodarzem tamtejszej wody.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować