Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacek Denkiewicz

Zawody 2018

Polecane posty

Mamy Grudzień i pora podać rezerwację dat na 2018r.dla lubuskiego .Prosił bym bardzo zainteresowanych ,aby przy ustalaniu zawodów w kołach,klubach i okręgach  wziąć pod uwagę niżej podane daty ,aby dać możliwość startu zawodnikom.

 

1.27.05.2018

2.19.08.2018

3.09.09.2018

 

Łowiska zostaną podane w późniejszym terminie tak ,aby nie powtórzył się tegoroczny rok gdzie z góry założyłem iż ryby będą ,a niestety  z rybostanem i stanem wody  był problem :(

Terminy mogą ulec zmianie jedynie w kolizji z zmianami w MP i MO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Zawodów dla woj.Lubuskiego na 2018 jest taki sam jak w roku ubiegłym i w ramach przypomnienia;

1.Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu.

2.Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura.

3.Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd....Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt


4.Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2017 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2018r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2018r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn.


4a.Przyjmujemy drużyny z innych województw.

5.Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23.....przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019r

6.W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje.

7.Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

8.Startowe 66.6... pkt .od osoby tj.133,3... od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.400 pkt .Startowe do uzgodnienia .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 150 pkt.z każdych zawodów dla sędziów na łowisku.

9.Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.


10.Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika .
W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie



11.Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz takie informacje oficjalnie na stronie PZW Z.Góra nic nie ma i na pewno nie  było  dwa tygodnie temu.

ps.faktycznie znalazłem terminarz zatwierdzony 27.12.2017 i się zgadza .Po prostu przesuniemy o tydzień . Szkoda ,że OKS.Z.Góra nie przychylił się do prośby rezerwacji tych trzech terminów w roku.Natomiast dzięki dla OKS-u w Gorzowie który bez problemu ustalił daty ważnych imprez w Okręgu pomijając nasze propozycje terminów.Przecież te zawody robi się dla członków okręgów i trzeba to  sobie jasno powiedzieć ,że OKS jest dla zawodników ,a nie odwrotnie .Rozumiem ,że Okręgi pasują się do GPP i MP ,ale jeśli już  przy ustalaniu imprez okręgowych jest prośba grupy wędkarzy na określone trzy daty w roku to zawsze można się dogadać szczególnie ,że PLWS Lubuskie to dwa okręgi a wspólna impreza i naprawdę ciężko wpasować się w terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ,że zapisy do PLWS w lubuskim kończą się 20.04.2018 proszę o decyzję oraz potwierdzenie startów na 2018 r.Jak widać na dzień dzisiejszy wiosna o nas zapomniała i drużyny zapomniały o startach w PLWS.
Niestety jeśli frekwencja będzie poniżej dwunastu drużyn PLWS w lubuskim w 2018 nie odbędzie się.
Na dzień dzisiejszy mam zapewnienia z Zachodniopomorskiego o starcie drużyny która zaoferowała swój start oraz zorganizowanie jednej tury na ich terenie .
Propozycje tur i łowisk na 2018
27.05. Ognica Szczecin
19.08 . Świerkocin
09.09. Opaska Kostrzyn

Chętnych zapraszam do zapisów telefonicznych lub na forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacku tak jak w rozmowie telefonicznej, możliwe że fajnie by było gdyby na tej stronie w w tych postach była informacja o osobach bez drugiej połówki :)

 

ale szukających PAR,

 

możliwe że da się to wtedy bardziej rozpropagować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 27.05.2018. na rz.Odrze w miejskości Ognica przed Gryfinem odbędzie się pierwsza tura PLWS .Organizatorem zawodów jest Marek Wysokiński i Jacek Denkiewicz .Jako że Odra Ognica należy do Spółdzielni Regalica obowiązuje jednorazowa opłata za połów ryb w kwocie 25 zł i każdy zawodnik musi indywidualnie dokonać wpłaty http://www.rspregalica.pl/?plik=cennik&opis=o_zezwolenie
Opłaty za start z góry za trzy tury w kwocie 400 pkt będą pobierane przy zapisach.


tel.501 508 125

Zbiórka 8.00
8.30 -9.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
10.50 pierwsze nęcenie
11.00 - 15.00 łowienie
15.00-15.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.

W dalszym ciągu są wolne miejsca i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Pierwszej tury PLWS rz,Odra Ognica .2018
Zanim zacznę chciałbym przeprosić wszystkich uczestników za wyczytane w nieprawidłowej kolejności zdobytych miejsc oraz punktów po zawodach .Przyczyną była burza i pośpiech .Prawidłowe miejsca oraz zdobyte punkty po korektach ;

1.Metaxa 7 Team
Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 3 wynik drużyny 36450
Marcin Kwiatkowski
2.Sens Życia
Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 46130
Krzysztof Nowaczyk
3.Choszczno
Marcin Karaś
Gracjan Łopaczyk ....pkt ..5 wynik...34780
4.Amatorzy Team
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...27560
5.Lubusz Team
Mateusz Kochanowski
Emil Matjaszko....pkt...10...wynik...24930
6.Lorent Team
Tadeusz Lorentowicz
Piotr Lorentowicz ...pkt...15 ...wynik...20850
7.West Team
Robert Bajenka
Adam Stefaniak...pkt...16...wynik...18350
8.Trzcianka Eletrans Team
Andrzej Kowaluk
Mariusz Kozak ....pkt...17...wynik...19580
9.Szalone byki Dorado
Waldemar Kryński
Adam Walenciak .....pkt.18...wynik....15845
10.T-K Leszcze
Grzegorz Kasinski
Roman Telesiński ....pkt....19 ...wynik...12055
11.Dorado
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz ...pkt..20....wynik...12590
12.Team Piodaw
Piotr Bielecki
Dawid Trzebny...pkt...22..wynik...10830
13.Ewika
Ewa Marszałek
Katarzyna Dec..pkt 23...wynik....9690

Na dzień dzisiejszy sklasyfikowano trzynaście drużyn co mnie cieszy.Wyniki sektorowe do wglądu na następnych zawodach przy stoliku sędziowskim .Dziękuję Markowi oraz jego żonie za pomoc i organizację zawodów na ternie zachodniopomorskiego województwa .Sam po prostu bym nie dał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie; Zgodnie z planem w dniu 19.08.2018. na rz.Warcie w miejskości Świerkocin (Ściana)odbędzie się druga  tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest  Klub Dorado Gorzów  Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125

Zbiórka 7.00
7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
9.50 pierwsze nęcenie
10.00 - 14.00 łowienie
14.00-14.30 Posiłek oraz ogłoszenie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki zmagań PLWS w dniu 19.08.2018 rz.Warta Świermocin

1.Sens Życia
Andrzej Lubasiewicz ....pkt...4 wynik... 22520
Krzysztof Nowaczyk
2.Metaxa 7 Team
Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 6 wynik drużyny 20780
Marcin Kwiatkowski
3.Amatorzy Team
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski...pkt..8..wynik...13620
4.Choszczno
Marcin Karaś
Gracjan Łopaczyk ....pkt .10 wynik...20010
5.T-K Leszcze
Grzegorz Kasinski
Roman Telesiński ....pkt....11 ...wynik...12220
6.West Team
Robert Bajenka
Adam Stefaniak...pkt...14...wynik...11410
7.Lorent Team
Tadeusz Lorentowicz
Piotr Lorentowicz ...pkt...14 ...wynik...10860
8.Trzcianka Eltrans Team
Andrzej Kowaluk
Mariusz Kozak ....pkt...15...wynik...7430
9.Lubusz Team
Mateusz Kochanowski
Emil Matjaszko....pkt...17...wynik...9740
10.Team Piodaw
Piotr Bielecki
Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...9250
11.Dorado
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz ...pkt..22....wynik...5770
12.Ewika
Ewa Marszałek
Katarzyna Dec..pkt 22...wynik....4140
13.Szalone byki Dorado
Waldemar Kryński
Adam Walenciak .....pkt.22...wynik....3780

 

 

Wyniki po dwóch turach;
1.Sens Życia pkt 8
Andrzej Lubasiewicz
Krzysztof Nowaczyk
2.Metaxa 7 Team pkt 9
Marek Wysokiński
Marcin Kwiatkowski
3.Choszczno pkt.15
Marcin Karaś
Gracjan Łopaczyk
4.Amatorzy Team pkt .16
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski
5.Lubusz Team pkt.27
Mateusz Kochanowski
Emil Matjaszko
6.Lorent Team pkt.29
Tadeusz Lorentowicz
Piotr Lorentowicz
7.T-K Leszcze pkt.30
Grzegorz Kasinski
Roman Telesiński
7.West Team
Robert Bajenka pkt.30
Adam Stefaniak
9.Trzcianka Eltrans Team pkt.32
Andrzej Kowaluk
Mariusz Kozak
10.Team Piodaw pkt.39
Piotr Bielecki
Dawid Trzebny.
11.Szalone byki Dorado pkt.40
Waldemar Kryński
Adam Walenciak
12.Dorado pkt.42
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz
13.Ewika pkt.45
Ewa Marszałek
Katarzyna Dec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie;  W dniu 9.09.2018. na rz.Warcie w miejskości Kostrzyn n\o ("Opaska "ujście Warty do Odry)odbędzie się  trzecia i ostatnia tura eliminacji PLWS .Organizatorem zawodów jest Klub Dorado Gorzów Jacek i Krzysztof Denkiewicz .tel.501 508 125

Zbiórka 7.00
7.00 -8.00 zapisy losowanie i rozejście się na stanowiska.
9.50 pierwsze nęcenie
10.00 - 14.00 łowienie
14.00-14.30 Posiłek i ogłoszenie wyników oraz rozdanie pamiątkowych pucharów dla zwycięskich drużyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki trzecia i ostatnia tura Kostrzyn warta 09.09.2018

1.Sens Życia
Andrzej Lubasiewicz ....pkt.drużyny 4 wynik... 31370
Zbigniew Milewski
2.Amatorzy Team
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski...pkt..4..wynik...25620
3.West Team
Robert Bajenka
Adam Stefaniak...pkt...9...wynik...16115
4.Lorent Team
Tadeusz Lorentowicz
Piotr Lorentowicz ...pkt...10 ...wynik...16860
5.Choszczno
Marcin Karaś
Gracjan Łopaczyk ....pkt .11 wynik...13500
6.Lubusz Team
Mateusz Kochanowski
Emil Matjaszko....pkt...13...wynik...15040
7.Dorado
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz ...pkt..13....wynik...13145
8.Metaxa 7 Team
Marek Wysokiński ....pkt.drużyny 13 wynik drużyny 12535
Marcin Kwiatkowski
9.Team Piodaw
Piotr Bielecki
Dawid Trzebny...pkt...17..wynik...10510
10.Ewika
Ewa Marszałek
Katarzyna Dec..pkt 19...wynik....7025
11.Szalone byki Dorado
Waldemar Kryński
Adam Walenciak .....pkt.21...wynik....6825
12.T-K Leszcze
Grzegorz Kasinski
Roman Telesiński ....pkt....22 ...wynik...6020
13.Trzcianka Eltrans Team
Andrzej Kowaluk
Mariusz Kozak ....pkt...26...wynik...2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wyniki po trzech turach.Klasyfikacja końcowa.
Na dzień dzisiejszy pomimo trzech gwarantowanych  miejsc w finale żadna drużyna z lubuskiego nie zadeklarowała się na wyjazd finałowy .Poczekamy zobaczymy -albo niech się cieszą inne regiony.

1.Sens Życia pkt 12
Andrzej Lubasiewicz
Zbigniew Milewski
2.Amatorzy Team pkt .20
Tomasz Płocha
Grzegorz Petrykowski
3.Metaxa 7 Team pkt 22
Marek Wysokiński
Marcin Kwiatkowski
4.Choszczno pkt.26
Marcin Karaś
Gracjan Łopaczyk
5.Lorent Team pkt.39 waga ryb 63585
Tadeusz Lorentowicz
Piotr Lorentowicz
6.West Team
Robert Bajenka pkt.39 waga ryb 35875
Adam Stefaniak
7.Lubusz Team pkt.40
Mateusz Kochanowski
Emil Matjaszko
8.T-K Leszcze pkt.52
Grzegorz Kasinski
Roman Telesiński
9.Dorado pkt.55
Jacek Denkiewicz
Krzysztof Denkiewicz
10.Team Piodaw pkt.56
Piotr Bielecki
Dawid Trzebny.
11.Trzcianka Eltrans Team pkt.58
Andrzej Kowaluk
Mariusz Kozak
12.Szalone byki Dorado pkt.61
Waldemar Kryński
Adam Walenciak
13.Ewika pkt.64
Ewa Marszałek
Katarzyna Dec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×