Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lista Startowa ŚLWS 2018


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Mirek Czajor

Mirek Czajor

    Forumowicz

  • Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów
  • Skąd:Jędrzejów
  • Okręg:Kielce

Napisany Tydzień temu

DRUŻYNY ZGŁOSZONE DO ELIMINACJI ŚLWS 2018 ROKU.

 

Kolejność zgłaszanych drużyn nie ma znaczenia, pierwsza 10 z roku 2017 wskazana jest na wszelki wypadek.

 

 

1             BREAM TEAM KIELCE      

               Łukasz Dąbrosiak, Bartłomiej Sajkiewicz, Arkadiusz Dąbrosiak

 

2             CATFISH JĘDRZEJÓW      

               Mirosław Czajor, Jarosław Równicki  

 

3             TEAM HERMANIK                    

               Kurkiewicz Artur, Waleron Krzysztof

 

4             TEAM JANEK SĘDZISZÓW  

               Łukasz Ormański, Rafał Janiszewski

 

5             TKN TEAM KOŃSKIE           

               Grzegorz Olszewski, Grzegorz Borowski

 

6             TKN MATCHPRO KOŃSKIE     

               Grzegorz Polewny, Grzegorz Szczegielniak

 

7             GTG SĘDZISZÓW                      

               Daniel Bugajski, Adam Warot

 

8             PAKA TEAM STARACHOWICE        

               Paweł Kalista, Kamil Kuzia

 

9             TEAM R-J JĘDRZEJÓW              

               Rafał Zaczkowski, Piotr Frankowski

 

10           SKARLAND SKARŻYSKO - KAMIENNA      

               Jacek Pietruszka, Radosław Skalski, Tomasz Chojnacki

 

11           HITMAN TEAM

               Ryszard Fronczkowski, Oskar Kanas, Maks Kanas

 

12           MIERZAWA SĘDZISZÓW

               Ryszard Kowalski, Rafał Kuliński

 

13           CATFISH II JĘDRZEJÓW

               Andrzej Gil, Przemysław Wrześniewski

 

14           CZARNI POŁANIEC

               Grzegorz Kazimierczak, Maciej Biśtyga

 

15           KARAŚ MAŁOGOSZCZ

               Łukasz Korpus, Tomasz Struski, Paweł Bieroński

 

16           TEAM SKARŻYSKO - KAMIENNA                                

               Mączka Waldemar, Remlinger Rafał

 

17           I TEAM 101

               Sławek Skiba, Paweł Lorek

 

18           II TEAM 101

               Andrzej Miernik, Dariusz Turno

 

19           ATEX TEAM KAZIMIERZA WIELKA                                                                                     
               Kusak Roman, Krawczuk Tomasz, Kletschka Filip


Edytowany przez Mirek Czajor, 3 dni temu.

  • Ryszard Fronczkowski lubi to

#2 Wujass

Wujass

    Nowy

  • Forumowicz
  • Pip
  • 4 postów
  • Skąd:Małogoszcz
  • Okręg:Kielce

Napisany Tydzień temu

Tempo niezłe 6h od posta i 13 teamów potwierdzono.
Niektóre województwa mogą tylko zazdrościć zaangażowania w kwalifikacje w świętokrzyskim :)


Edytowany przez Wujass, Tydzień temu.





0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników