Skocz do zawartości
Polityka prywatności Czytaj dalej... ×
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Mirek Czajor

Terminarz ŚLWS 2018

Polecane posty

Terminarz ŚLWS w 2018 roku

1.  08.04.2018 r.   - Zalew  Kazimierza Wielka

2.  29.04.2018 r.   - Rejów  Skarżysko-Kamienna

3.  23.09.2018 r.   - Chorzewa  Jędrzejów

Edytowano przez Mirek Czajor

24 06 to termin w którym odbywają się MP kobiet i u25 :) sądzę, że nie jest to do ruszenia jednak gdyby było to dobrze gdyby to zmieniono ( zarówno ja jak i Bartek jesteśmy w kategorii u25 i jest szansa, że jeden z nas ( a gdy ja to i mój tata) pojedzie na mp a to sprawi problem co z tym zrobić. Proszę dać znać czy jest to do ruszenia czy nie. Pozdrawiam

Przy sporej ilości zawodów w pierwszej części sezonu ciężko utrafić w lukę. Dla nas np. przepadły w tym roku mistrzostwa feederowe i mistrzostwa spławikowe w kwietniu... Trzeba się niestety na coś zdecydować :) 

Wie Pan ale jest mnóstwo czasu w dalszej części sezonu. Lipiec, sierpień, wrzesień. Naprawdę trzeba pchać wszystko w wiosnę, która jest napakowana kołowymi, okręgowymi i ogólnopolskimi zawodami ? O ile z komercją można konkurować o zawodników tak do terminarza imprez mistrzowskich nie powinno się ingerować. Jest to jedynie moja opinia i jeśli się nic nie zmieni to będziemy się zastanawiać co z tym zrobić. Poza tym mistrzostwa koła także nam pewnie przepadną bo jedna z tur jest akurat 29.04 ale z tym coś postaram się zrobić w kole. Oczywiście zrozumiemy i uszanujemy jeśli organizatorzy nie zdecydują się na zmianę. Pozdrawiam 

Wiem wiem, też bym wolał żeby eliminacje były latem, zwłaszcza, że finał późną jesienią zazwyczaj, choć w tym roku jeszcze nic nie wiadomo. 

Wiem wiem, też bym wolał żeby eliminacje były latem, zwłaszcza, że finał późną jesienią zazwyczaj, choć w tym roku jeszcze nic nie wiadomo.

To są właśnie przykłady jak trudno jest trafić z terminarzem, pamiętając o uwzględnieniu wszystkich zawodów, nawet MP U-25 w których nie wykluczacie możliwości startu.

Idąc dalej to tydzień po są MP seniorów, później juniorów, kolejne zawody GPX Okregu, eliminacje i finał Rejonów i wiele innych zawodów w których większość będzie chciała wystartować.

Nie mówiąc już o prośbach, aby nie organizować zawodów ŚLWS w okresie urlopowym. Tak że z tym mnóstwem czasu do planowania zawodów w dalszej części sezonu letniego to chyba przesada.

Ponadto należy pamiętać, że na wybranych zbiornikach oprócz ŚLWS planowane są inne zawody kołowe i okręgowe.

Nie mówię NIE, spróbuję rozważyć inny dostępny termin, najprawdopodobniej we wrześniu.

Jeśli chodzi o zawody kwietniowe, to dlatego że:

Kazimierza - zarastanie zbiornika w okresie letnim,

Rejów - zawsze najlepsze wyniki wczesną wiosną.

Edytowano przez Mirek Czajor

O i taka odpowiedź rozwija wszelkie wątpliwości. Krótko i zrozumiale. Każdy zdaje sobie na pewno sprawę jak trudno ułożyć odpowiedni terminarz ( ja o tym wiem), ale że jest styczeń i czasu jeszcze dużo to poprosiłem o rozważenie zmiany. Pozdrawiam i dzięki za wzięcie prośby pod uwagę ;) 

Moze w tym roku finał bedzie w wakacje :D  :D  :D  albo na wiosne w przyszłym roku :D  :D  :D ,kto to wie :)

Widzę że zawody na Chorzewie zmieniły datę na 09.09.2018.
Pewnie pokryje się to z finałowymi zawodami rejonów, lub eliminacjami do finału.

Terminarz eliminacji został zmieniony, Chorzewa 09.09.2018 r.

Termin ten nie koliduje z innymi zawodami,

Eliminacje Rejonów są 02.09.2018r.

Finał Rejonów 16.09.2018r.

Na regulamin tez,z tego co wiem pare osob czeka na termin i miejsce finału,bo jezeli nie bedzie im kolidować z prywatnymi sprawami to dołączą do listy

Teraz pewnie by sie przydało przełozyc termin Chorzewy bo finał Sensasa koliduje:D

W związku z pokrywającym się terminem ŚLWS w Chorzewie 9.09.2018 r z Finałem Sensasa, przesunięty zostanie termin eliminacji na dzień 23.09.2018 r.

W dniu 08.04.2018 odbędą się I ELIMNACJE PLWS W KAZIMIERZY WIELKIEJ (Nowy Zbiornik Retencyjny)

Harmonogram

8.00- 8.10 – Potwierdzanie obecności zawodników (zbiórka parking przy zbiorniku)

8.10 – 8.20 – Odprawa i losowanie

10.20 I sygnał  – Nęcenie ciężkie

10.30 II sygnał – Początek zawodów

14.25 III sygnał – 5 min do końca

14.30 IV sygnał –  Koniec zawodów

14.30 – 15.00 Ważenie

15.00 – 16.00 Posiłek, podsumowanie zawodów, odczytanie wyników, rozdanie nagród

W dniu 29.04.2018r odbędą sie II eliminacje PLWS w  Skarzysku Kamiennej na zbiorniku Rejów

7.00 - 7.15 zbiorka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

7.15 -7.30  odprawa i losowanie

10.20 - I sygnał nęcenie cięzkie

10.30 - II sygnał rozpoczęcie zawodow

14.25 - III sygnał 5 min do konca zawodow

14.30 - IV koniec zawodów

14.30 - 15.00 ważenie

16.00 - posiłek i ogłoszenie wyników

Posiłek jest zapewniony dla  druzyn (2 osób) startujących w eliminacjach,jezeli zajdzie potrzeba o dodatkowy posiłek prosze o kontakt do 26.04 : Jacek tel. 664 772 007

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować