Skocz do zawartości
Forum PLWS
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartłomiej Stasiak

ŁLWS 2018

Polecane posty

cb6b45583f9f2.png.8085505ac5f4e3b53ab3efef2615ef8e.png

 

TERMINARZ "ŁÓDZKIEJ LIGI WĘDKARSTWA SPŁAWIKOWEGO"

 

 

 

21.04.2018 - zbiornik "Słok" w Bełchatowie

 

01.05.2018 - Zbiornik "Bełchów"

 

16.06.2018 - zbiornik "Kępina" w Zduńskiej Woli

 

 

 

* W razie jakichkolwiek zmian w terminarzu ze względów niezależnych od organizatora drużyny zostaną o tym fakcie poinformowane odpowiednio wcześniej.

 

 

 

REGULAMIN "ŁÓDZKIEJ LIGI WĘDKARSTWA SPŁAWIKOWEGO"

 

 

 

A. Organizacja zawodów.

 

 

1.1 Zawody odbywają się w formule OPEN drużyn dwuosobowych (par), które łowią w zakresie wylosowanych stanowisk (boksów).

 

1.2 Każdy zawodnik łowi ryby do własnej siatki i w dowolnym miejscu swojego boksu.

 

1.3 Do klasyfikacji sektorowej liczona jest łączna waga złowionych ryb dwóch zawodników.

 

1.4 Maksymalna ilość par w sektorze – 10

 

 

 

2. Rywalizacja odbywa się zgodnie z międzynarodowym regulaminem FIPSED, do którego przystosowany jest Regulamin zawodów w wędkarstwie spławikowym opracowany przez PZW.

 

 

 

B. Zgłoszenie drużyny do PLWS.

 

 

 

1.1 Zgłoszeń należy dokonywać  u Bartłomieja Stasiaka pod numerem telefonu 504 370 504 lub wysyłając je na adres mailowy: kontakt@bartekstasiak.pl w tytule wpisując "Zgłoszenie drużyny do ŁLWS"

 

 

 

1.2 Maksymalna ilość drużyn mogących wystartować w Łódzkiej Lidze Wędkarstwa Spławikowego wynosi 20.

 

 

 

1.3 W skład ligi wchodzi 20 zgłoszonych drużyn, które potwierdzą swój udział poprzez wpłacenie kwoty wpisowego do 06.04.2018r. na podany przez organizatora numer konta. 

 

 

2.4 Ekipy składają się z dwóch zawodników.

 

 

 

2.5 Każda drużyna musi posiadać swoją nazwę, którą należy podać w zgłoszeniu wraz z imionami i nazwiskami zawodników.

 

 

 

2.6 W trakcie trwania cyklu drużyny mogą zgłosić jednego rezerwowego.

 

 

 

2.7 Wpisowe wynosi 100 zł za turę od zawodnika, czyli 600 zł od drużyny za wszystkie zawody eliminacyjne.

 

 

 

C. Tworzenie klasyfikacji generalnej.

 

 

 

1.1 Drużyna, która wygrywa swój sektor otrzymuje 1 punkt sektorowy, analogicznie za drugie miejsce 2 pkt, trzecie 3 pkt. itd. 

 

 

 

1.2 O zajętym miejscu w danych eliminacjach decydują punkty sektorowe, w przypadku remisu waga osiągnięta w danych zawodach przez drużynę.

 

 

 

1.3 Klasyfikacja generalna Łódzkiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego będzie budowana w oparciu o sumę miejsc sektorowych ze wszystkich zawodów. Zwycięzcą ligi zostanie drużyna z najmniejszą sumą punktów sektorowych. W przypadku remisu rostrzygać będzie suma wagi ze wszystkich zawodów.

 

 

 

D. Koszty i Nagrody

 

Suma wpisowego ze wszystkich zawodów eliminacyjnych pomniejszona o koszty organizacyjne (łowisko, posiłki, sędziowie itp.) przeznaczona zostanie na:

 

 

 

- Trofea dla trzech najlepszych drużyn w każdych eliminacjach

 

- Puchar dla zwycięzców ŁLWS

 

- Nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn w całym cyklu (ilość nagrodzonych zależy od liczebności ligi)

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pytania należy kierować poprzez wiadomość prywatną lub na maila kontakt@bartekstasiak.pl

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Bartek

Edytowano przez Bartłomiej Stasiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LISTWA DRUŻYN ŁLWS 2018

 

1.BartekStasiak.pl

(Bartłomiej Stasiak, Michał Stasiak)

 

2. ...

(Roman Stasiak, Zbigniew Urbaniak)

 

3. ...

(Jakub Wachnicki, Artur Moskwa)

 

4. DAM MAR

(Damian Bąkowicz, Marek Bąkowicz)

 

5. Sialabala Team

(Maciej Mitrowski, Wojciech Michalak)

 

6. Rodzina Team

(Marek Sobczak, Gabriel Sobczak)

 

7. Team Łowicz

(Paweł Godos, Piotr Kwiatkowski)

 

8. Magical Team

( Adrian Pospiszyl, Patryk Pospiszyl)

 

9. Karaś Team

(Robert Leszczyk, Mikołaj Filak)

 

10. Karaś Team II

(Bogdan Filak, Jacek Wielgosik)

 

11. Team Polesie

(Daniel Tartanus, Cichal Marcin)

 

12. ...

(Jarosław Czajka, Tomasz Wiraszka)

 

13. Pstrągi Dwa

(Aleksander Kowalczyk, Ireneusz Kantarek)

 

14. P&M Team

(Paweł Płaza, Mariusz Polewski)

 

15. ...

(Paweł Strzelczyk, Jacek Karkowski)

Edytowano przez Bartłomiej Stasiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! ZMIANA TERMINARZA !!!

 

Witam serdecznie, w związku z pewnego rodzaju zawirowaniami odnośnie terminów jesteśmy zmuszeni nanieść korekty.

 

Nastąpi zmiana terminu 1.05 na 4.08 - łowiskiem pozostaje Bełchów - bez zmian.

 

Aktualny terminarz wygląda następująco:

 

 

 

21.04.2018 - zbiornik "Słok" w Bełchatowie

16.06.2018 - zbiornik "Kępina" w Zduńskiej Woli

04.08.2018 - zbiornik "Bełchów"

 

 

Zapisane drużyny proszę o zapoznanie się z terminarzem i informację czy podtrzymują swój udział w lidze po ww. zmianach.

 

Pozdrawiam,

Bartłomiej
 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasmuciła mnie zmiana terminu niestety od 23-07 do 05-08 mam wykupione wczasy .Środek okresu wypoczynkowego to kiepski termin.Mimo szczerych chęci wzięcia udziału jeśli termin 04-08 zostanie to Team Polesie jest zmuszony zrezygnować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy lista potwierdzonych drużyn wygląda następująco:

 

1.BartekStasiak.pl

(Bartłomiej Stasiak, Michał Stasiak)

 

2. ...

(Roman Stasiak, Zbigniew Urbaniak)

 

3. Chłopaki do wzięcia

(Jakub Wachnicki, Artur Moskwa)

 

4. DAM MAR

(Damian Bąkowicz, Marek Bąkowicz)

 

5. Sialabala Team

(Maciej Mitrowski, Wojciech Michalak)

 

6. Rodzina Team

(Marek Sobczak, Gabriel Sobczak)

 

7. Team Łowicz

(Paweł Godos, Piotr Kwiatkowski)

 

8. Magical Team

( Adrian Pospiszyl, Patryk Pospiszyl)

 

9. Karaś Team

(Robert Leszczyk, Mikołaj Filak, Paweł Łakomski)

 

10. Karaś Team II

(Bogdan Filak, Jacek Wielgosik)

 

11. Ptaszki

(Jarosław Czajka, Tomasz Wiraszka)

 

12. Pstrągi Dwa

(Aleksander Kowalczyk, Ireneusz Kantarek)

 

13. P&M Team

(Paweł Płaza, Mariusz Polewski)

 

14. Joker Team

(Łukasz Paczyński,  Piotr Jarząb)

 

15. J-K Team Zelów

(Krzysztof Komar, Jędrzej Laskowski, Marcin Grabowski)

 

16. Webry i Kołtuny

(Damian Rynkiewicz, Sebastian Rybiński)

 

Pozdrawiam,

Bartłomiej

Edytowano przez Bartłomiej Stasiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Pozostało kilka dni do pierwszych zawodów eliminacyjnych ŁLWS, które odbędą się 21.04.2018r. na zbiorniku "SŁOK w Bełchatowie, dlatego też chciałbym wszystkich zainteresowanych zapoznać z harmonogramem zawodów. Wszystko znajduje się poniżej, a w przypadku jakichkolwiek pytań jestem dostępny pod telefonem.

 

Harmonogram zawodów:

 

7.00-7.30 Zbiórka i potwierdzenie udziału w zawodach
7.30-8.00 Odprawa i losowanie
9.50   - I sygnał, nęcenie zanętą ciężką

10.00 - II sygnał, rozpoczęcie rywalizacji
13.55 - III sygnał, 5 minut do końca
14.00 - IV sygnał, Koniec zawodów i ważenie
14.45 - Posiłek
15.00 - Ogłoszenie wyników

 

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniane w regulaminie. Zgodnie z regulaminem FIPSed. Nie jest przewidywana żadna kontrola techniczna sprzętu oraz limitów zanęt czy przynęt, natomiast nie są pożądane żadne rażące przegięcia, ponieważ sędziowie będą czujni;)

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×